Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.299
Cevap
40
Favori
720.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çek dağıtması güzel bişeyde bir ürünü aratığımız zaman piyasa fiyatından 10-15 TL fazla oluyor sonra 10 TL çek 7 TL kargo ile 3 Tl indirim oluyor ilk açıldığı zamanlar böyle değildi reklam falan bozuyor zaten firmaları zaten mantıklı olan buraya akdar nasıl geldilerse devam etmeleriydi ama büyüyecekler ya bakalım büyücekler mi göreceğiz.
  • KARGO ÇEKİ yokmudur arkadaşlar bugün için?
  • limangoya garanti için aldığım rüünü gönderdim
    kargo fişinde kaç para yazıyordu biliyor musunuz?
    2 TL
    evet 2 TL. bizden 7 TL kargo parası alıyor ama sadece 2 TL ödüyor kargo firmasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

limangoya garanti için aldığım rüünü gönderdim
    kargo fişinde kaç para yazıyordu biliyor musunuz?
    2 TL
    evet 2 TL. bizden 7 TL kargo parası alıyor ama sadece 2 TL ödüyor kargo firmasına

evet zaten 2,24 TL kargo hizlial.com'un senelerdir değişmeyen fiyatıdır.Ama herkes çok taktı kargoya falan o yüzden onun üzerinden oynuyorlar sende kargo bedava aldım diye geçiniyorsun.Her zaman olduğu gibi işin özeti gerçekten ihityacın varsa alacaksın.
  • bugünlük kargo çeki kazandım isteyen pm atsın mail adresini
  • 7 tl aktarabilirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Evet gerçekten yok.Böyle sınırsız bol keseden çek dağıtan hangi site var?
    Ama gerçek olan bişey var.Artık harcamak için değil ihtiyaç için alışveriş yapmalı...

ben 1 ay boyunca çeklerle ve kargo bedava hesabımla deodaranttır,jilettir,şampuandır, duş jelidir, pildir ,kıldır yündür falan 2-3 aylık ihtiyacımı karşıladım

Şimdi çek yok kargo bedava yok yüzüne bile bakmıyorum limangonun

• en güzeli sürekli müşterisine aylık veya yıllık belli bi ücret alıcak kargoyu bedava yapıcak olay budur arkadaş.Aylık kargo 20 lira olsa da ben alırım yapsın yeterki
  • limango yine saatlik geçerli 7 lira Hediye çeki YEŞİL ELMA veriyor millet

söylemedi demeyin kavurmayı fazla yemeyin

not: kargo 6,95 tl devam
  • valla kargoya para veremem bekleriz sorun değil..
  • 7tl çek verdi ilk butik varya shoes bags die.
  • gelecek kampanyalarda limangohome görünüyo sadece. kargo bedava olan butik varmı. ben bazılarını sepete atıp denedim ama acı gerçek 6.95. çekleri heba edicez bişy alıpta.
  • limango iyice cimrileşti. 10 'Luk yine de iyiydi.. 7 TL.lik çek hiçbir işe yaramıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: inci-gunes

gelecek kampanyalarda limangohome görünüyo sadece. kargo bedava olan butik varmı. ben bazılarını sepete atıp denedim ama acı gerçek 6.95. çekleri heba edicez bişy alıpta.

2 butik hala bedava;pierre cardin ve d'obour by

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

limango iyice cimrileşti. 10 'Luk yine de iyiydi.. 7 TL.lik çek hiçbir işe yaramıyor..

Aslında düz mantıkla kargo bedava yaptı.3 gündür anlık çek veriyor.Ama alışmış kudurmuştan beterdir.Çeksiz kargo bedava olmalı ki çeklerin bir anlamı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 7 Kasım 2011; 22:30:19 >

• bugün kargo bedava mı oldu piller bitmiş balsam da bitmiş allfree nin çoğu bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 8 Kasım 2011; 0:19:52 >
  • limango her saatbaşı aynı hesaba tekrar tekrar 7 TL çek veriyor yeşilelma çeki
    devam ediyor... devam ediyor

kargo hala 6.95 TL
  • gelen faturalarda 4 5 lira yazarken , bizden 6,95 lira kargo parası almalarını usulsuz buluyorum ve bunu şikayet var a yazıcam arkadaşlar
  • ayrıca nolcak şu limangonun japon pazarnda satılan şeylerden satma hali
  • 7TL KARGO ÇEKİ VAR arkadaşlar isteyen varsa yollayım
  • ilk pm atan arkadaşa yolladım. 7 TL KARGO 1 TANE DAHA İSTEYEN VARSA PM ATSIN LÜTFEN ( gönderildi şimdilik kalmadı çek )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akon -- 8 Kasım 2011; 13:06:39 >
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.