Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.299
Cevap
40
Favori
720.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bayram sonu da sonrası da alışveriş yapmamaya kararlıyız

limango kargo ücretinde indirim yapmadıkça
  • normal günlerde bile kargo bedava yapan limango kurban bayramında kargo bedava yapmadı bunu yazdım limango.Kurban bayramı Türkiye için çok önemlidir unutma
  • Dilenciye 7lik çek veriyor

• Bu kadar çek atraksiyonu yapacağına kargoyu bedava yapsana be limangooo
  • Arkadaşlar 3 TL lik ürünü de alamıyoruz, 10 TL ile. şu an var, en altta mutfak gereçleri kategorisinde, çekten fazla olmalıymış...
  • dün gece 23de vermeye başladığı 10 TL çekleri de arattırır oldu limango

7 TL ne işe yarar kargo bedava olmayınca

freecargo istiyor millet

geçen ramazan bayramı kargo bedavaydı

ve üstelik her alışverişte istisnasız 7 TL her butikte geçerli çek veriyorlardı.

üstelik o 7 TLyi kullan; ödeme sonrası bir daha 7 TL çek veriyorlardı kargo bayram boyunca bedavaydı ve hep bu 7 TL çekli kısır döngü müşteri lehine avantaj bayram boyunca sürmüş millet alışveriş yapmaktan yorulmuş,alışveriş yapma hastalığı kronik hale gelmişti.ihtiyaç olsun olmasın ne varsa limangoda bu karşılıksız hediye verilen çeklerle gerekli gereksiz herşey alındı
    o zaman aldıklarımızın kimi çöpe gitti kimi hala kullanılıyor kimi hatıra olarak saklanıyor
    sonuçta Limango geçen Ramazan Bayramı kendisini takip eden herkesi şok etmişti

ama bu bayram Limangoda bu cömertlik yok ücretsiz kargo yok tahminen TVlerde reklam yayınlatma limangoya çok pahalıya mal oldu adamlar cirosunu zaten geçen bayram toplamıştı bu bayram free kargo yapsalarda yapmasalarda onlara göre hava hoş, haydi eğlen coş; Bugün bayram erken yatın çocuklar

• o zaman aldıklarımızın kimi çöpe gitti kimi hala kullanılıyor kimi hatıra olarak saklanıyor

kesin disko topudur
  • Limango bu bayram çok ayıp etti limango out trendyol in
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Limango bu bayram çok ayıp etti limango out trendyol in

niye trednyol in dedin, trendyolda kargo bedava mı yaptı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

Yoo. Kargo 4.95 Trendyol da hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

dün gece 23de vermeye başladığı 10 TL çekleri de arattırır oldu limango

freecargo istiyor millet

ve üstelik her alışverişte istisnasız 7 TL her butikte geçerli çek veriyorlardı.

üstelik o 7 TLyi kullan; ödeme sonrası bir daha 7 TL çek veriyorlardı kargo bayram boyunca bedavaydı ve hep bu 7 TL çekli kısır döngü müşteri lehine avantaj bayram boyunca sürmüş millet alışveriş yapmaktan yorulmuş,alışveriş yapma hastalığı kronik hale gelmişti.ihtiyaç olsun olmasın ne varsa limangoda bu karşılıksız hediye verilen çeklerle gerekli gereksiz herşey alındı
    o zaman aldıklarımızın kimi çöpe gitti kimi hala kullanılıyor kimi hatıra olarak saklanıyor

ama bu bayram Limangoda bu cömertlik yok ücretsiz kargo yok tahminen TVlerde reklam yayınlatma limangoya çok pahalıya mal oldu adamlar cirosunu zaten geçen bayram toplamıştı bu bayram free kargo yapsalarda yapmasalarda onlara göre hava hoş, haydi eğlen coş; Bugün bayram erken yatın çocuklar

Yaw hoca bu limango ne dertlendirmis seni icini bir bosaltamadin alternatif sitelere fln bak istersen..

• quote:

Orijinalden alıntı: faithhh

quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

dün gece 23de vermeye başladığı 10 TL çekleri de arattırır oldu limango

freecargo istiyor millet

Yaw hoca bu limango ne dertlendirmis seni icini bir bosaltamadin alternatif sitelere fln bak istersen..

• limango'da siparişlere bakamıyourm. Hesanbım menüsü altında Siparişlerim sekmesine tıklıyorum gelmiyor veri. Sizde de durum aynı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirlancelot

limango'da siparişlere bakamıyourm. Hesanbım menüsü altında Siparişlerim sekmesine tıklıyorum gelmiyor veri. Sizde de durum aynı mı?

Bende açılıyor soru yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamboochaa

quote:

yok bedava yapmadı ama en azından 4,95 ve ürün çeşidi daha fazla limangonun bi özelliği kalmadı biraz çekleri sıklaştırırsa kampanya filan trendyol rahatlıkla fark atar limangoya...

• quote:

Orijinalden alıntı: sirlancelot

limango'da siparişlere bakamıyourm. Hesanbım menüsü altında Siparişlerim sekmesine tıklıyorum gelmiyor veri. Sizde de durum aynı mı?

Evet bende de sıkıntı var , siparişlerime tıkladığımda limango kitleniyor, tekrar açıp kapatmak durumunda kalıyorum.
  • çeki paylaşabilecek birisi varmı acaba?
  • Limangonun alternaTifi yok ..olamaz da ..markafoniye rakip ikinci alisveris sitesi olarak başladilar markafoniyi ezdiler gectiler..bu forumda oldugu gibi bircok forumda sayfalarca giden silinemeyen rating sahibi topicler oluşturdular onlarca ..zararina satislar yaptilar asla tuketiciyi üzmediler. onlarca elektronik ürün satin aldim 2 bin tl yi aşan alisverisim var..sanirim ne alacagini ihtiyacini bilen tüketicinin cok sıkıntısı yok genelde disko topu ve jilet toplayanlar sıkıntıda..onlarca kutu kapiya yigdiranlar kutularin icinde onlarca ivir zivir alinmis sadece ucuz oldugu icin somururcesine zararina siparis gecilmis (limango siparisleri gondermis bunu hepsiburada gibi siteler yapamiyor)ve limango eskiden saatte bir verdigi bolbol ekrana gelen yoncalarimizi azalttiysa bunun sorumlusunu limango yerine birazda bu topik altinda ararsak sorunun aslinda ne oldugunu görebiliriz..sonucta ufak cikarlar ugruna suistimal edilmis limangonun guzel ama reforma ihtiyaci olan bir satis stratejisi var .2 lira kargo digerlerinden fazla peki hangi sitede bu indirim yoncalari smsle gelen indirimler var ? Bence ürünler ucuz yoncalarimizda olduktan sonra kargo gayet normal ..limangoda küpe disko topu jilet gormek istemeyenler klubünü acıyorum hepinizide davet ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

Limangonun alternaTifi yok ..olamaz da ..markafoniye rakip ikinci alisveris sitesi olarak başladilar markafoniyi ezdiler gectiler..bu forumda oldugu gibi bircok forumda sayfalarca giden silinemeyen rating sahibi topicler oluşturdular onlarca ..zararina satislar yaptilar asla tuketiciyi üzmediler. onlarca elektronik ürün satin aldim 2 bin tl yi aşan alisverisim var..sanirim ne alacagini ihtiyacini bilen tüketicinin cok sıkıntısı yok genelde disko topu ve jilet toplayanlar sıkıntıda..onlarca kutu kapiya yigdiranlar kutularin icinde onlarca ivir zivir alinmis sadece ucuz oldugu icin somururcesine zararina siparis gecilmis (limango siparisleri gondermis bunu hepsiburada gibi siteler yapamiyor)ve limango eskiden saatte bir verdigi bolbol ekrana gelen yoncalarimizi azalttiysa bunun sorumlusunu limango yerine birazda bu topik altinda ararsak sorunun aslinda ne oldugunu görebiliriz..sonucta ufak cikarlar ugruna suistimal edilmis limangonun guzel ama reforma ihtiyaci olan bir satis stratejisi var .2 lira kargo digerlerinden fazla peki hangi sitede bu indirim yoncalari smsle gelen indirimler var ? Bence ürünler ucuz yoncalarimizda olduktan sonra kargo gayet normal ..limangoda küpe disko topu jilet gormek istemeyenler klubünü acıyorum hepinizide davet ediyorum...

Bence ürünler ucuz yoncalarimizda olduktan sonra kargo gayet normal ..limangoda küpe disko topu jilet gormek istemeyenler klubünü acıyorum hepinizide davet ediyorum. hariç

• Evet gerçekten yok.Böyle sınırsız bol keseden çek dağıtan hangi site var?
    Ama gerçek olan bişey var.Artık harcamak için değil ihtiyaç için alışveriş yapmalı...
  • 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.