Şimdi Ara

Limango Hediye Çeki Yardımlaşma ve Menfaatsiz Dayanışma Derneği (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.300
Cevap
40
Favori
719.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @sL@N

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Aynen ya arkadaşlar var.Gir kodu al diyorum ben hesap numaramı internette paylaşmam şifremi kırıp para çekerler diyor
    Alllah'ım sen bizi CAHİLllerden koru

Babana beddua ediyorsun.

Yok be babama değil çevremdeki bu tür insanlara.Babam sever teknolojiyi.Tek sorunu işi garantiye almak için internetten halleder işini sonra gider bankaya makbuzunu alır.O sıraya geçtikten sonra ne anlamı varsa
  • bu 15 tl cek de 100 tl ustu diye limit varmı arkadaslar birde nerden aliyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunesindostu

bu 15 tl cek de 100 tl ustu diye limit varmı arkadaslar birde nerden aliyosunuz

Limit yok.
    İş bankası internet şubesine girince ücretsiz alıyorsun.

Herkes şu an o çeklerle pusuya yatıp ücretsiz kargo bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

quote:

Orijinalden alıntı: inci-gunes

ya evde 2tane daha işbnkası kartı var babam vermiyo. km kme 15tl verir die. kesin para çekerler diyo. beni illet edio. ii faturaları görmüyo yani, inanmiycak 1tl 2tl die. gitti 30tl :D

bu babalar seri üretimmidir nedir, zamanında ben de çok çekmiştim artık tenezül etmiyorum, laf anlatıp inanmaması cabası oluyordu

Bende de var babadan 1 tane .
  • limango devamlıı 7 TL çekler veriyor

ama rağbet yok

kaç gündür gece gündüz bolkeseden çek veriyor ama kullanan yok

kargo ücretsiz olmayınca boşa veriyor,boşa gidiyor

limango çekleri alan satan kullanan yok,olmayacak da
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

limango devamlıı 7 TL çekler veriyor

ama rağbet yok

kaç gündür gece gündüz bolkeseden çek veriyor ama kullanan yok

kargo ücretsiz olmayınca boşa veriyor,boşa gidiyor

limango çekleri alan satan kullanan yok,olmayacak da

• Garage sale başladı ve bence doğru düzgün hiç bir şey olmamasına rağmen millet resmen yağmalıyor, şimdiden ürünlerin yarısı ya tükendi ya sepette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Garage sale başladı ve bence doğru düzgün hiç bir şey olmamasına rağmen millet resmen yağmalıyor, şimdiden ürünlerin yarısı ya tükendi ya sepette.

garaj satışları önceki satılmayan ürünler olduğu halde şimdi kapışılıyor bende anlamıyorum bu garaj satışları nasıl oluyor
  • arda2205@hotmail.com

arkadaşlar 7 tllik kargo çeki yollayabilrseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

arda2205@hotmail.com

arkadaşlar 7 tllik kargo çeki yollayabilrseniz sevinirim

gönderdim
  • takas forumu nerde?
    Limango için 15 lik işb kod gönderene Şehir fırsatından aldığım morhipo 30 TL de 15 lil çek kodu vereceğim
    (2 tane var bugn 25 stü morh. kargo bedava)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

takas forumu nerde?
    Limango için 15 lik işb kod gönderene Şehir fırsatından aldığım morhipo 30 TL de 15 lil çek kodu vereceğim
    (2 tane var bugn 25 stü morh. kargo bedava)

http://forum.donanimhaber.com/m_54317409/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54375201
  • şu metal kalemliğe bakıyım dedim biri atmış sepete bırakmıyor.Sanki kargo bedava anasını satıyım
  • Çocuğa alacaım sweetin 3 bedenni de sepetine atmış 1,5 saattir bırakmayan ! ...gözün doysun
  • Bu Garage Sale ne zaman eklendi hepsi tükenmiş
  • iki hafta öncede garage sale yapıldı "limango sale tuzağına dikkat edin ,alışveriş yaparken dikkatli olun" dedim de
    bana bu forum başlığında bazılarının demediği kalmamıştı.sana ne ne karışıyon der gibi limangonun avukatı kesildi bazı arkadaşlar.buyrun alın ne varsa yoksa alın.iade,defolu,kırık arızalı,soluk limango bitpazarından kalanları ayırt edip alın

"garage salede millet alıyorsa var birşey demekki" demek doğru değil
    alsınlar kıskanmıyorum

iyi alışverişler

örneğin: daha önce 0,99 TL.ya satılan Jua Tablet Banyo Bombası 80 Gr 2,99 dan satılmış bugün Garage salede! bu kez GARAGE SALE de çok pahalı satıldığını bilen var değil mi?
    bu gibi daha örnek var ama önce satılan fiyatlarını da lütfen araştırın
    niye daha fazla ödeyesiniz ki kargoda bedava değilken

beğendiyseniz alın,almayın demiyorum nasıl olsa kargo da hala 6,95 L

Lütfen her 10 günde bir yapılmaya devam edilen limango sale tuzağına dikkat edin ,alışveriş yaparken dikkatli olun

DİKKAT:
    LİMANGO GARAJ SALE'DE BUGÜN SATIŞA ÇIKARILAN DÜŞÜK FİYATLI DİYE GÖRÜNEN ÇOGU ÜRÜN DAHA UYGUN FİYATLARLA BİTENEKADAR.COM'DA VE KARGOSU ÜCRETSİZ

edit: limango Turkiye satmanın kolay yolunu bulmuş, garage sale ile daha çok satıyor "ne alırsan 1 TL" mallarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 9 Kasım 2011; 13:49:05 >
  • limango'dan kargo bedava olmadıkça hiçbir şey almam. 1 aylık bedava kargonun ardından kargoya 6.95 TL vermek insana dokunuyor...
  • iş bankası 15 tl kampanyası tek başına kullanılırmı yoksa 100 tl ve üzeri alıncamı geçerli
  • daha öncede kargo çeki transfer ediyordum ihtiyacı olanlara
    bu çekleri alıpta 1-2 tl ye satanlar takas yapanlar var
    bu işin ticaretini yapmayıp gün içinde alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlar pm atabilir
    3 tane kargo çekim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

şu metal kalemliğe bakıyım dedim biri atmış sepete bırakmıyor.Sanki kargo bedava anasını satıyım

o metal kalemlikten daha önce ben almıştım ama hem kırıktı hemde çevresinde soyulmalar olmuştu onun için iade etmiştim..
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.