Şimdi Ara

lifetech 11 aşamalı su arıtma ve 1 set hediyeli 649 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.318
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/lifetech-organic-plus-11-asamali-pompasiz-su-aritma-cihazi-11-asama-filtre-seti-hediyeli-p-HBV00000CYLQ7
    linkteki ürünü aldım 649 tl indirimli fiyatı şu anda H.B de. cihaz nasıldır sizce kullanan varmı?
    yanında 1 set filtrede hediye

• Bizde ihlas cebilion var açıkçası 2000 gibi bir fiyata alındı. Bunlarla arasında ne fark vardır, enayilik farkı mıdır bilen yeşillendirsin.
  • 2000 lira kesinlikle enayilik farkı.

1-2-3 giriş filtresi 1 ana filtre birde çıkış tatlandırıcı vs gibi filtre. 5 filtre yeter. işi yapan zaten ana filtre ötekiler ıvır zıvır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

2000 lira kesinlikle enayilik farkı.

1-2-3 giriş filtresi 1 ana filtre birde çıkış tatlandırıcı vs gibi filtre. 5 filtre yeter. işi yapan zaten ana filtre ötekiler ıvır zıvır.
    1 haftadır uyuyamıyorum rüyalarımda dedem zemzem suyu içiriyor. Demek bundanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

1 haftadır uyuyamıyorum rüyalarımda dedem zemzem suyu içiriyor. Demek bundanmış.

Alıntıları Göster
    ahahahhaha ....
    zemzeme devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekiz

ahahahhaha ....
    zemzeme devam...

Alıntıları Göster
    Sek içiyorum allahtan.

Konu dağılmasın. Aldım cevabımı.
  • aynı ürünü 5 ay önce 360 tlye almıştım yedekleride var yanında baya artmış fiyatı
  • ayrıca bina tesisatınız temiz ise, yeni binada iseniz, depo kullanmıyor direk şebekeye bağlı iseniz doğrudan musluk suyu için. ben kuyu dan içiyorum mis gibi. sadece tortusu var onuda 3 kere 1 mikron filtreden geçiriyorum tortu falanda kalmıyor.
  • Bu markanın 7 aşamalısı var bende. 1.5 yıldır kullanıyorum çok memnunum. O zaman çekle 300 liraya almıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

ayrıca bina tesisatınız temiz ise, yeni binada iseniz, depo kullanmıyor direk şebekeye bağlı iseniz doğrudan musluk suyu için. ben kuyu dan içiyorum mis gibi. sadece tortusu var onuda 3 kere 1 mikron filtreden geçiriyorum tortu falanda kalmıyor.
    istanbul da oturuyorum 4 yıllık bina aslında su elbette temiz bana sadece kloru kireci süzecek bi şey lazımdı bunu aldım hafta içi teslim edilir...
  • su basıncı düşük olursa sorun çıkabiliyormuş ,ayrıca filtre sayısından ziyade ,kalitesi çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: harameyn

aynı ürünü 5 ay önce 360 tlye almıştım yedekleride var yanında baya artmış fiyatı
    11 aşamalımı sizinkide. ana filtrelerin yanındaki ekstra filtrelerin değişimini yaptınızmı 5 ay sonunda
  • bu arıtma satıcıları bal satanları andırıyor. birçoğunda filtrelerin içeriğinden bahsedilmiyor, içeçeğiniz suyun neyin içinden geçerek geldiğini bilmiyorsunuz. yorumların çoğu tadı şöyleydi böyleydi tarzında sanki tadı hoşuna gittiyse sağlıklı oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 14 Kasım 2018; 5:27:47 >
  • ben kendım topladım bu 11 aşamalıyla yola çıktım gereksiz bunlar. para tuzağı. Royal Green en iyisi bence fiyatları yüksek olduğu için ben cihazımı ayrı en ucuzundan aldım 550tl ye 5 aşamalı kendim 6. aşamasını ekledım biocera alkaline 250 tl. gayet güzel.
  • açıkçası bunların hepsi bana göre aynı
    bende de conax var, zamanında 350 liraya almıştık
  • Bunların %90 sistem aynı. Fiyatlar markaya ve filtre kalitesine göre değişiyor.Amerika menşei olanlar pahalı. Filtreleri kendiniz değiştirecekseniz en uygununu alın. Yoksa servisi olanı almakta fayda var. Ya da kendinize bir servis ayarlayın, sonra en uygunundan devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Bunların %90 sistem aynı. Fiyatlar markaya ve filtre kalitesine göre değişiyor.Amerika menşei olanlar pahalı. Filtreleri kendiniz değiştirecekseniz en uygununu alın. Yoksa servisi olanı almakta fayda var. Ya da kendinize bir servis ayarlayın, sonra en uygunundan devam.
    Cahilliğimden soruyorum,

kendimiz değiştirmekten kastın , kartuşlarını mı almak yoksa kartuşun içindeki etken maddeyi mi değiştirmek ?

başlıktaki fiyat kalmamış ama 650TL bu ürün için nasıl yoksa ucuzu var mıdır ?

birde adam ürünü satıyor ama kartuş ömürlerini nasıldır ? test ve ya ölçüm aracıda yok ki tekrar değiştirme zamanını bilelim :-(
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    Tabiki de kartuş dediğiniz filtreleri değiştirmek. Ben her denememde tezgah altı su oluyor. Sebebi de filtrelerin takılmadan suda bekletilmesi lazım. Yoksa contalardan kaçırıyor. Suyu emince düzeliyor. Dediğim 3 ana filtre için geçerli.
  • Şu an 849,89 TL gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

açıkçası bunların hepsi bana göre aynı
    bende de conax var, zamanında 350 liraya almıştık
    3 sene evvel conax eco yu 250 liraya almıştım
    4 ay evvel de yeni 5 parçalı filtre setini de 70 liraya aldım
    memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.