Şimdi Ara

Life Is Strange Bölüm 1-5 Türkçe Yama (Taner Saydam) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
34.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O konuda örnek verilen resim benim çevirilerimden birine ait değil. Tamamen başka birinin yaması üzerinden konuyu bana bağlamışlar. Konunun benimle alakası bile yok yani. Keşke biraz araştırma yapsan. En azından böylesine sağdan soldan duyumlarla hareket etmemiş olursunuz. Bu kadar üstünkörü insanlar olmayın. Ya da en azından bu kadar belli etmeyin.
  • Ben resme takılmadım zaten,yapılan yorumlar yeterli ve o yorumlar sadece resim üzerinden yapılmamış görebileceğin gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @psycho90

Evet o yorumlar bir hiç üzerinden yapılıyor. Yani bir algı veya bir kaç duyum üzerinden. Kimsenin aslında ne yaptığımdan haberi yok. Oradaki herkes birbirine takılmış konuşuyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşılaştığım zorluklardan ve anlatmak istediklerimden oluşan bir günlük tutuyorum. Çalışmam sona erince Türkçe yamayla birlikte yayınlamak istiyorum. O zamana kadar "C:\Windows\Fonts" dizininize Dudu Calligraphy, Whatnot ve HelvetiHand font dosyalarını .ttf uzantısıyla atmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaringLion -- 19 Mayıs 2017; 1:4:0 >

• kaç kez sildim kurdum olmadı yapamadım bir türlü
  • beyler menüler görevler %100 diyor indirdim kurdum 3. bölümde kız frank'ten anahtarları almak için lokantaya giriyor fakat herşey ingilizce ne yapmam lazım?
  • Hayatımda bu kadar berbat çeviri görmedim. Önce türkçe öğren bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoNuAzKaEn kullanıcısına yanıt
    Demek ki kız orda franka kur yapıyo. Baş başa bırak ikisini.

3. bölümün çevirisi yarım. Diğer bölümlerin tam ama onun ki yarım. İstiyosan 3. bölümü başka bir grup daha çevirmişti onların yamayı kullan 3. bölüm için.
  • lennon54 kullanıcısına yanıt
    bildiğin bir site varsa pm atabilirmisin hocam ben bulamadımda
  • kısmen düzenlenmişin linki çalışmıyor tekrar yükleyebilir misiniz? 3. bölümde sorun var diyorlar kısmen düzenlenmişte bu sorun çözüldü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 23 Haziran 2017; 21:34:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

kısmen düzenlenmişin linki çalışmıyor tekrar yükleyebilir misiniz? 3. bölümde sorun var diyorlar kısmen düzenlenmişte bu sorun çözüldü mü?

Ben herhangi bir güncelleme ya da düzeltme yapmadım ve yapmayacağım. Konu sahibi arkadaşla bir alakam yok.
  • Senin tam tersinim The Walking Dead'ı bitirdim şimdi Life is Strange'ye başlıyorum. The Walking Dead'ı hala oynamadıysan hemen başla derim. 1.sezonun sonu yürekleri dağlıyor. Şu ana kadar oyunun 3 sezonu var ve 4. sezonda final yapacak. 1 ve 2.sezon gerçekten müthiş hem kurgu açısından hem de oyunun sonu bakımından. 3.sezon diğer sezonlara göre daha az etkiliyor fakat emin ol o da çok güzel. Serinin tamamı süper 4.sezonun da öyle olacağı kesin... Hiç vakit kaybetme derim. Bu arada Tamer Türkçe yama için çok teşekkürler, eline sağlık
  • Oyun bozuldu açılmıyor napıcam ?
  • arkadaşlar bu yama güzelmi ? başka yama varmı önerebileceginiz
  • MEGA hariç diğer linkler kırılmış. En kısa sürede yenileyin.

Ayrıca imla hataları gözüme çok battı, umarım ilerki Türkçe yamalarında böyle saçma hatalar yapmazsın.
    Çevirmenin kendi öz dilini bir başka dilden daha iyi bilmesi gerekmez mi? "tehtit, bir çok" vb. bir sürü hata var.
  • İmla hatalarını geçtim ('şey' kelimesinin ayrı yazılması) bir sürü çeviri hatası da var. Kelime oyunlarından falan bahsetmiyorum bazı kısımlar bildiğin google translate çevirisi gibi kelimelerin 2. anlamları düşünülmemiş (sanırım oyunu oynamadan sadece dosyadan çeviri yaptı arkadaş).

Emeğine sağlık uğraşmış etmiş ama olmamış.

not: oyun içinde herhangi bir crash, hata vs olmadı yani hiç ingilizce bilmiyorsanız indirip oynayabilirsiniz.
  • Hocam linkler patlamış da güncelleyebilir misin? İnternette baktım maalesef bulamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Electrifying kullanıcısına yanıt
    Çevirisi pek iyi değil az alternatif anlamlarınıda şans tanısaydın. Çokda eksik çevirilmemiş yer var. Ama ne yaparsın "denize düşen yılana kılıç çekmez"

Hepsini paket haline getirmiş oradan indirebilirsin
    indir

• Bu oyun yeniden çevrilse çok güzel olurdu ama sanmıyorum çeviren çıkacağını.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.