Şimdi Ara

Life Is Strange Bölüm 1-5 Türkçe Yama (Taner Saydam) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
34.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hikayeyi anlamıştım .buda bana yetmişti o zaman edememiştim ama şimdi ediyorum teşekkürler hocam.hatırladığım kadarıylada kimse ugraşmamıştı sizin uğraşmanız bile yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanerSaydam

http://www.mediafire.com/file/rezb9m5q3raxxz8/TYLISEP1-5TRV200.rar/file

Yamanın ne kadar başarısız olduğuyla alakalı bir sürü de kişi yazmış :) Eksiklikler olabilir ama başarısız mı cidden onu da anlamadım. Bu yamayı yaparken ki İngilizce seviyem şimdiye göre azdı. Ama bu yamayı yaptığım dönemde benden başka düzgün yapan olmadığı gibi bu yama için birçok kişiden bireysel teşekkür aldım ve bir (Twich)kanal benimle röportaj bile yapmıştı. Ama buradaki insanlar bir garip. Hem bedava hem hızlı hemde %100 kaliteli olsun istiyor. Vallahi onu bende istiyorum :) Varsa böyle bir babayiğit sevdiğim oyunlara yama yapsın da bizde rahat rahat oynayalım. İngilizce bilmek başka şey, ana dilinde oynamak çok başka şey. Neyse...

İyi oyunlar kardeşim. İnşallah ileride boş vaktim olursa bu yamayı gerçekten bir revize edeceğim.
    Hala sıkıntılar var mı? Tekrar baktınız düzelttiniz mi? Yoksa çevrilmeyen yer var mi? Elinize sağlık bu arada

• tolga_yakup kullanıcısına yanıt
    Çevrilmeyen yer yoktu diye hatırlıyorum ama anlam hataları vardı. Hatta pintipandanın yayınında bu durumdan dert yandığı bir kısım var. Bahsettiğim hata seçim ekranındaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Çevrilmeyen yer yoktu diye hatırlıyorum ama anlam hataları vardı. Hatta pintipandanın yayınında bu durumdan dert yandığı bir kısım var. Bahsettiğim hata seçim ekranındaydı.
    Aynen. Pintipanta seçim kısmını beğenmemişti. Ama Episode 3 hariç geri kalan yüzde yüz.

Ve hayır revize etmedim yamayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TanerSaydam

Aynen. Pintipanta seçim kısmını beğenmemişti. Ama Episode 3 hariç geri kalan yüzde yüz.

Ve hayır revize etmedim yamayı.

Alıntıları Göster
    Merhabalar episode 3 yamasını başka bir yerden indirdim sizin yamalarla birleştirebilir miyim?
    Tabii ki.

Nereden indirdin?

Ben bulamadım da.

• Atakergit kullanıcısına yanıt

İnternete yazarsanız çıkar, çok oldu unuttum siteyi. Hem site ismi vermek yasak

• Hocam linklerin hepsi ölü, yenileme şansın yok mu ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.