Şimdi Ara

Life is Strange (2015) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
15
Favori
23.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

quote:

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

Son bölümü oynamak 1 yıl sonraya kısmet oldu

Sonunda

Bye Chloe

Güzel bir deneyimdi benim için oynarken o atmosferde kendinizi kaybediyorsunuz... Bu tarz oyunları umarım daha çok görürüz.

Edit 2 : Biraz ergence olacak ancak Max gibi kız arkadaşım olmasını isterdim.

O kadar zaman geçirdik Max'le tanıdık tabi
    Genelde "Chloe kız arkadaşım olsun" derlerdi ilk defa Max gördüm

Açıkçası Chloe'yi pek sevdiğim söylenemez Victoria'yı seviyorum ben.

Kate ve Taylor bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 8 Ağustos 2016; 21:30:57 >

• Yardım eden olursa çok sevinirim pc ye format atmam gerekti save klasöründe save leri almıştım oyunun sonra tekrar yükledim yaptığım seçimler gözüküyor ama devam et seçeneği yok yeni oyun var ve bölüm seçip oyna seçeneği var ne yapmam lazım :(
  • Mesajım burada kalsın. Yıllar sonra up gelirse hatırlayıp hüzünlenirim.
    Kolay kolay unutacağım bir senaryo değil. İzlediğim filmlerin çoğundan daha güzel ve sürükleyici bir senaryosu var.Zaten müzkleri duygusallığını çok daha fazla arttırıyor. Keşke bunun gibi oyunlar daha fazla yapılsa.

Bide sadece bende mi Kate intihar etti ? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 9 Ağustos 2016; 12:51:06 >
  • Nathan

• Az önce bitirdim harikaydı oynadığım en iyi oyundu çünkü bitiripte etkilenmeyen olamaz sanmam dizisi 2. sezonu felan çıkıcak deniyor aslı varmıdır ?

sonunda tabiki chloe'e seçtim dünya vs chloe deseler yine seçerdim max vs chloe desler yine chloe derdim :D
  • Oyunda Max zamanı geriye alırken bazı fısıltımsı garip sesler duyuluyordu.Bu seslerin arasında ileriki bölümlerden tersten söylenen cümleler bulmuşlar.Yani yapımcılar bunu farketmemizi nasıl beklediler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muccos -- 10 Ağustos 2016; 23:04:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Oyunda Max zamanı geriye alırken bazı fısıltımsı garip sesler duyuluyordu.Bu seslerin arasında ileriki bölümlerden tersten söylenen cümleler bulmuşlar.Yani yapımcılar bunu farketmemizi nasıl beklediler acaba?

• Ağlıycaktım bu oyunu bitirdiğimde ve bitmesine üzüldüm :( keşke devamı da gelse veya bölümlerini uzatsalar. Yeni hayatlarında naptıklarını felan.
  • Arkadaşlar Life is Strange Episode 1 tüm platformlarda ücretsiz oldu, bilgilerinize.

Life is Strange (2015) [ANA KONU]
     Life is Strange (2015) [ANA KONU]

• 1'i oynayan zaten 2 ve 5'i kesin almak isteyecek. Müzikleri şahanedir bu ara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun konusu pek ilgimi çekmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu beğenmeyen nadir kişilerden biriyim heralde. Sebebi ise:

ilk 3 sezon adeta chloe'nin ameleliğini yapmakla geçti yok şunu getirde yok 5 şişe getir vuracamda yok sırf inandırmak için cebindekileri bildik yetmiyo bide olay örgüsünü anlatacakmışızda. zaten tip ve davranış olarak en sevmedim kız karakterine sahip gıcık oldum Allah'ın emosuna. Her seçimde chloe'nin aleyhine seçimler yaptım ve ne işe yaradı bu seçimler? Tabiki hiçbir şeye. Finalde koskoca şehiri ki içerisinde ANNEM BABAM dahil warren felan saymıyom bile 5 yıldır görmediğimiz arkadaşımızı kurtarmak için binlerce insanı öldürmek ha. Ulan madem anandan babandan çok seviyodunda 5 yıldır niye arayıp sormadın . Şaşırtma konusunda gelirsek oyunda 1-2 kere anca şaşırmışımdır 5 sezonda. Bu sebeplerden dolayı 10 üzerinden 3 veririm anca oda emeğe saygı. Sırf sonunu merak ettiğim için bitirdim. The walking dead bence bundan çok daha iyiydi hele finalinde nerdeyse ağlatacaktı

• Bir anime izlemiştim.Bildiğin oyunun hikayesinin aynısı.

Oyuna gelirsek son seçimde Chloeyi seçtim.Nathana o kadar sövdüm ama o mesaj yerine duygulanmadım değil.Öğretmen olayına gelirsek izlediğim bir animeden olsa gerek oyunun başında o adamdan şüphelenmiştim.Düşüncem doğru çıkınca sevinmedim değil :D Oyunun bazı diyologları sıkıcı olsada bazı yerler gereksiz de olsa gayet güzeldi.Sonu duygulandırmadı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Springheel Jack

Nathan

müzik harika hocam

• Life is strange mini-dizi serisi geliyor.

Orjinal kaynaklar:
    http://dj2entertainment.com/news/
    http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/legendary-tackling-adaptation-life-is-914899

Türkçe kaynaklar:
    http://shiftdelete.net/life-is-strange-dizi-oluyor-73835
    http://oyungezer.com.tr/haber/45645-life-is-strange-televizyon-dizisi-oluyor

Oyun çıktığından beri sürekli takip halindeyim,bu konuya gelen her mesajı okuyorum.
    Haberi görünce çok sevindim,benim gibi oyundan kopamayanlar için bu güzel haberi paylaşayım dedim,sabırsızlıkla bekliyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunahan95 -- 28 Ağustos 2016; 0:19:39 >

• oyun mukemmel,çok begenmiştim.hem pcye hem de xbox one a aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz bir dizi gelirse efsane olur. Oyunu hala Özlüyorum. Sezon 2 duyurulsa keşke.

• Çok güzel olur.
  • Şuan sabah 06.20, Episode 4'ün başındayım ve Chloe'nin felç olması bende şok etkisi yarattı. Episode 3'ü hiç ara vermeden bitirdiğim için çok değişik duygular içerisindeyim şuan, sabahladığımdan kafam da yerinde değil. Şimdiye kadar beni herhangi bir film,dizi,oyun Life is Strange kadar etkilemedi. Sigarayı bırakmış bünye kaldıramadı bu oyunu, çok dramatik ve müzikleri efsane. Sabahın körü olmasa şimdi bir paket sigara almıştım garanti, iyi ki gece oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremond

Şuan sabah 06.20, Episode 4'ün başındayım ve Chloe'nin felç olması bende şok etkisi yarattı. Episode 3'ü hiç ara vermeden bitirdiğim için çok değişik duygular içerisindeyim şuan, sabahladığımdan kafam da yerinde değil. Şimdiye kadar beni herhangi bir film,dizi,oyun Life is Strange kadar etkilemedi. Sigarayı bırakmış bünye kaldıramadı bu oyunu, çok dramatik ve müzikleri efsane. Sabahın körü olmasa şimdi bir paket sigara almıştım garanti, iyi ki gece oynadım

Gece oynaman daha iyi olmuş o Zaman.

Oyunda garip bir özellik var, ilk defa oynayan kişiler üzerinde değişik etkiler bırakıyor, duygusal olarak özellikle.

Yapılmış olan en iyi oyunlardan tartışmasız. Episode 4 ile zaten gerilim tırmanarak artıyor.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.