Şimdi Ara

Lich Görevi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
18.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler savasta kaypi edersek su humenler hep lihcelrin oraya ggeliyorlar yenersekte bizimkiler onlarin liclerin yanina geliyor. bu görev ne yani ne veriyor expmi itemmi prami bi yardim ci olurmusunuz??

• 100 ex veriyor savasta onların bolgesinde lıch kesip el morad sembolu cıkarırsan 10 m ex veren gorevi yapablirsin
  • o sembolu nereye götürcen?? o görevi 1 keremi yapiliyor yoksa istedigin kadarmi??
  • Tam ben böyle bi soru soracaktım bi topic açacaktım ki sen acmışsın :D bunu öğrendiğim iyi oldu... Bir soru daha peki ben el morad ım el morad sembolu cıkarsam maradonda satsam olurmu ?
  • satılmadığı için sorun olmaz
  • Linatede bir büyücü NPC war ona weriosun
  • EL MORDALARDA BOZDURMA YERI RAIBA DA ARCH MAGE VARYA HANI 54 SKILLI ICIN KAGIT ALIYOSUN ORDA AMA KARUSALAR ICIN NERDE BILMIYORUM HERALDE KARUSALRINDA AYNI 54 KAGIDININ ALINDIGI YERDE 10 M EX GELIYO BOZDURUNCA AMA INN E FALAN KOYAMIYOSUN SADECE USTUNDE TASIYOSUNAMA BU GOREVN KAC KERE YAPILDIGINI BILMIYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: seozkut

EL MORDALARDA BOZDURMA YERI RAIBA DA ARCH MAGE VARYA HANI 54 SKILLI ICIN KAGIT ALIYOSUN ORDA AMA KARUSALAR ICIN NERDE BILMIYORUM HERALDE KARUSALRINDA AYNI 54 KAGIDININ ALINDIGI YERDE 10 M EX GELIYO BOZDURUNCA AMA INN E FALAN KOYAMIYOSUN SADECE USTUNDE TASIYOSUNAMA BU GOREVN KAC KERE YAPILDIGINI BILMIYORUM

10M ExP İHt WAR o görev nasıl bişi ? açın lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: BiLaL_BjK

100 ex veriyor savasta onların bolgesinde lıch kesip el morad sembolu cıkarırsan 10 m ex veren gorevi yapablirsin

kardeş o 10m ex werio yanlış yazmışsın
  • 100 deil 10m exxx weriyoooooooooo
  • evet 10m exp veriyor ama levelinin en az 50 olması gerek
  • peki şu dediğiniz symbol hani şu isminin yanında çıkan resim mi yoksa başka bişey mi???
  • 10MİLYON EX POİNT WERİOR VE 1 KERE YAPABLYRSNNN...
  • el morad sembolu veya karus sembolu
  • savaşta adamları yenip basarsanız lichlere gitcen. kescen ve karussan karus symbol elmoradsan elmorad symbol çıkarcan. sonra arch mage drakeye götürcen. 10m exp veriyo. ama lvl 50 den önce yapamıyorsun. bide savaş saatlerini bilmiyorum biri savaş saatlerini yazabilirmi buraya?
  • yaw bu el morad sembolünü labia ya vermiyoruz kii

orası almıyor başka bir yer var herhalde
  • peki kesemesi zor mu lvl kaç bi warrior keser?
  • savaş saatleri:
    13:00
    19:00
    04:00

potla lvl 50 ve üzeri herkes kesebilir bence.
    Daha aşağı leveller kesmesede olur yada party ile gitsin bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.