Şimdi Ara

klan ismini değiştirmek mümkünmü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
17.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar klan ismini baskan olarak değiştirmem mümkünmü?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Clash of Clans Klan İsmi Değiştirme

Clash of Clans'ta klan üyelerinin klan ismini değiştirme yetkisi vardır. Klan ismini değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulamalısın:

1. Clash of Clans uygulamasını aç ve klanına gir.
    2. Klan sohbet ekranının sağ üst köşesindeki "Ayarlar" simgesine dokun.
    3. "Klan Ayarları" sayfasında "Klan Adı" seçeneğinin yanındaki kalem simgesine dokun.
    4. Yeni bir klan adı gir ve "Kaydet"e dokun.

Klan ismi değiştirme işleminin tamamlanması için belirli bir bekleme süresi yoktur. Yeni klan adı, değişikliği yaptıktan hemen sonra geçerli olacaktır.

Klan ismini değiştirmek için aşağıdaki noktalara dikkat etmelisin:

• Yeni klan adı daha önce başka bir klan tarafından kullanılmamış olmalıdır.
    • Klan adı uygunsuz veya saldırgan içerik içermemelidir.
    • Klan adı 20 karakterden uzun olmamalıdır.

Klan ismini değiştirme konusunda herhangi bir sorunla karşılaşırsan, Clash of Clans destek ekibiyle iletişime geçebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • değişmiyo galiba
  • Aslında değiştirme var ama şu an aktif değil. NCS Gibi bir kağıtla oluyor. Yani o bile parayla
  • clanı boz tekrar kur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Oripxnot

Aslında değiştirme var ama şu an aktif değil. NCS Gibi bir kağıtla oluyor. Yani o bile parayla

acep nerde satılıyo ve ne kadara ?klandaki adamlarlı kaybetmek istemiyorum:D
  • peddler hemes te change clan name diye bi seçenek var
  • Evet clan ismi değiştirme var moradon da bi npc de öyle bir seçenek var clan ismini değiştir gibi ama şuan aktif değil
  • ok saolun acaba ne zaman aktif olur?
  • Ben aktif değil diyorum sen ne diyosun algılamanda yavaşlıkmı var arkadaşım?

• su an aktif mi bilmiyom ama bi kagit wardi PUS'dan aliniyordu
  • şu anda aktif değil o özellik ilerde açılırsa pustan çekersin sc yi gider bizim peedler e veririsin değiştirirsin bu kadar basit
  • NCS şuan aktif deil o yüzden deiştiremezsin
  • quote:

Aslında değiştirme var ama şu an aktif değil. NCS Gibi bir kağıtla oluyor. Yani o bile parayla

ewet hatta moradonda peddler de
  • quote:

Orjinalden alıntı: lufirago

quote:

Orjinalden alıntı: deli_galiba6

quote:

acep nerde satılıyo ve ne kadara ?klandaki adamlarlı kaybetmek istemiyorum:D

clandaki adamlara dersn su saatte herkes surda olsn ordakileri alırsn ayrıca pelernin gider mesela logos human miracle bozuldu tekrar kuruldu sadece ismi değişti

miracle nin ismi ne oldu??

• degistirme die bisi yoqtur ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.