Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
5
Favori
34.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kesınlıkle beklıyorum yıl sonunda alcam kesın ozamana kadar yarı yarıya fıyatı düşer :D

6inc olması ve cercevesız ekran olması muthıs.

güncelleme http://www.lg.com/tr/akilli-telefon/lg-V30-plus eklemişler yakında satışda olur.

LG V30 Plus Türkiye fiyatı ve satış tarihi
    LG V30+ modeli Aurora Siyahı ve Bulut Grisi olmak üzere iki renk seçeneği ile Ocak ayının sonunda satışa çıkacak. Sadece Türk Telekom mağazalarında satılacak LG V30 Plus Türkiye fiyatı 4399 TL olarak belirlendi.https://shiftdelete.net/lg-v30-plus-turkiye-fiyati-belli-oldu

bu fıyata gıder ıphone alırım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 19 Ocak 2018; 22:19:45 >

• Böyle çıkmasına aylar varken bir telefonun tanıtılmasına sinir oluyorum, tanıttığın cihazı en geç bir ay içinde satışa sun, 3 ay nedir arkadaş...
    Cihaz şık duruyor ama sonuçta LG, şimdi bu cihaz aralık ayında çıksa, fiyatın dibi görmesi için 1 veya 2 ay beklemek lazım, kronik sorun olacak mı diye 3 veya 4 ay beklemek lazım, sonra piyasada satan birini bulmak lazım vs... Yani telefonun alana kadar sene oldu 2018, aylardan mart, nisan ...
    İndirime girse nolacak. Lgnin amiral gemi telefonlarının hepsi sorunlu. Hala millet g6da o sorunlar çözülmüştür, v30da kesin o sorunlar ortadan kalkmıştır diye ederindende fazla para verip lg telefon alıyor. Bari bundan sonra lg düşünenleri uyaralım. Bana rahat batıyor, belaya bulaşmam lazım diyenler varsa alsın. Lg telefon alıpta başı ağrımayan kalmadı. G4 benim ömrümü yedi. Mutlaka en az 1 tane kronik sorunu oluyor.

Lg g2, g3, g4, g5, g6, v10, v20, v30, v30+. Bu 9 telefonun 9uda kronik sorunda kendi içinde birbiriyle yarışıyor.

Çinde merdiven altı replika ürün yapanlar bile daha sorunsuz üretim yapıyor.
  • Suan g2 kullaniyorum lg teller genelde kronik arizali yakin arkadasimin elinde g4 ve g flex 2 patates oldu garantileri olmadigi icin 3000tlden fazla parasi bosa gitti yaptirmaya ugrasti onada para gitti + bosa uzuldu vs bence lgye bulasmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bekliyorumda saçma sapan fiyatlarla çıkıp önce milleti kazıklayıp sonra fiyat düşürüyorlar. Samsung galaxy lerde gördük 500 lira fiyat indirdi adamlar. Lg de de G6 ya bak şuan 2500 lira kaçtan çıkmıştı 3700 lira. Baştan kazık fiyatla çıkarıp milleti telefondan soğutacağına çıkar 2999 TL'den fiyatıda 3-5 ay düşürme. Kulaklık hediyesi olursa ve kaliteli ses desteğiyle gelirse ciddi anlamda v30 almayı düşünebilirim. Tabi 3000 lirayı geçer ve 6 inç ekran ile 16 cm e dayanırsa almam. Batarya da sığdıramaz şimdi bunlar 3400 falan koyarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 28 Ağustos 2017; 22:31:56 >
  • Ve cihaz tanıtıldı ;

6 inç Oled Full vision ekran
    4GB ram / 64GB dahili
    kablosuz şarj
    IP68 Sertifika
    F 1.6 Diyafram
    ve fazlası..
  • the_CRIMINAL kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel görünüyor. Mantıklı bi fiyat olursa düşünebilirim.

Ön incelemelerde de baya beğenilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmayacağı için düşünemiyorum bile :D
  • stereo hoparlör yok galiba bu cihazda :((( ön kamerası da iyi değil.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Ön kamerasi berbat
    Gunesde iyi parlaklik veremiyor.benim suan asus zf 3bile en son parlaklikda cok iyi

Gprs iyi anlayamadim ben xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Ön kamerasi berbat
    Gunesde iyi parlaklik veremiyor.benim suan asus zf 3bile en son parlaklikda cok iyi

Gprs iyi anlayamadim ben xd

Berbat demeyelim de rakiplerine göre iyi değil diyelim.
  • https://www.phonearena.com/news/LG-V30-retail-price-might-have-just-been-revealed_id97724

Romanya fiyatı 1035 dolar arkadaşlar. Hadi güle güle lg, 4 ay sonra 499 dolar olduğunda görüşürüz..
  • Ya ekranında sorun varmış gri eşitsizliği diye bişey ve diyaframı f1.6 olmasına rağmen f 2.0 diyaframlı google pixelden daha karanlık çekiyor :(

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu

https://arstechnica.com/gadgets/2017/09/lg-v30-hands-on-lgs-oled-displays-still-have-quality-issues/

• Xloud X kullanıcısına yanıt
    çöp artık almıcam sankı ya sorunlar tek tek cıkmaya basladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

çöp artık almıcam sankı ya sorunlar tek tek cıkmaya basladı

Belki seri üretim versiyonları olmadığı için olabilir G6da pek kronik sorun olmamıştı

• Bakalım kronik sorunlar devam ediyor mu

• Bu da elendi.

S8+ kumanda gibi orantısız, note 8 o batarya yetmez ve pahalı, lg v30 ekran ve ön kamera sorunlu.

Kaldı mi mix 2, pixel 2 ve iphone 8. Iphone da hayatta almadım böbrek parası isterler şimdi ama gidip lg 1000 dolar çektiği yerde düşünebilirim bakalım hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nosfecagri -- 7 Eylül 2017; 9:41:41 >
  • nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    v30 çıktı insanlar kullandı ekran ve ön kamera sorunu yaşadı sizde bu kararımı aldınız ?

acele etmeyin bekleyin ürün gelsin bir iki ay kullanılsın sonra bu kanıya varırsınız
  • İlk çıktıgı gün g2 almıştım ekran ve mikrofon sorunu kronik çıktı aşırı çabuk deger kaybetti ondan sonraki butun serilerdede kronik sorunlar vardı şahsen lg alacaklar bir kez daha düşünsün 3000 liraya aldiginiz telefon 3-5 aya 2250 sevyelerine iner

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

v30 çıktı insanlar kullandı ekran ve ön kamera sorunu yaşadı sizde bu kararımı aldınız ?

acele etmeyin bekleyin ürün gelsin bir iki ay kullanılsın sonra bu kanıya varırsınız

Ben de eski g2 kullanicisiyim lg ile ilgili genelde olumsuz haber varsa hakikaten cihaz sorunlu oluyor.

Yine de bekleyelim görelim haklisiniz tabi ama umudum epey azaldı...

• nosfecagri N kullanıcısına yanıt
    g2 g3 g4 g6 kullandım inan hiçbirinde sorun yaşamadım G6 da şuana kadar herhangi bir sorunda duymadım v30 inş sorunsuz olur ve iyi fiyattan satarlar bir g2 efsanesi gibi yerini alır gerekten şuan için mükemmel gözüküyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.