Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
5
Favori
34.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkan1Kan

acaba bu sefer ne sorun çıkıcak :D

Işık sızması çıktı ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben islemci disinda G6dan bir farkini goremedim? 5 aya yeni islemci cikacak bu telefon yine demode olacak. Ayni sekilde 6gb ram standart hale geldi sayilir 4 gb ramle cikmis. Acikcasi bu telefonun mantigini anlamadim. Her 5 ayda bir telefon cikarmanin faydasi yok zira cikis fiyati kesinlikle yuksek olacaktir. Yanlis politika izliyorlar
  • Wol4onak kullanıcısına yanıt
    Poled ekran

Hifi dac (muzik severler icin cok buyuk bir fark)

1.6 diyaframli 16mp kamera

64-128gb hafiza secenekleri

Bunlar ilk etapta ortaya cikan buyuk farklari G6 ile.

Yani demek istedigim bir fark yok demek yanlis olur.aradaki farklar tuketiciyi tatmin eder-etmez orasi ayri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g6 kullandım ön kamera çöp rezaletti bundada aynıysa yazık olur ve 3bine s8 varken 4 5 binede kimse bu cihazı almayacktır
  • Bu telefonun çıkış tarihi belli mi ? ne zaman satışa sunulacakmış acaba ?
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Aralıkta gelecek diye biliyorum Hocam.

• Böyle çıkmasına aylar varken bir telefonun tanıtılmasına sinir oluyorum, tanıttığın cihazı en geç bir ay içinde satışa sun, 3 ay nedir arkadaş...
    Cihaz şık duruyor ama sonuçta LG, şimdi bu cihaz aralık ayında çıksa, fiyatın dibi görmesi için 1 veya 2 ay beklemek lazım, kronik sorun olacak mı diye 3 veya 4 ay beklemek lazım, sonra piyasada satan birini bulmak lazım vs... Yani telefonun alana kadar sene oldu 2018, aylardan mart, nisan ...
  • Hala yok mu haber yav

• v30+ diye ülkede satılacakmış. 4500 den aşağıda olmayacak gibi.
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    kara gözüktü :D

http://www.lg.com/tr/akilli-telefon/lg-V30-plus
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

kara gözüktü :D

http://www.lg.com/tr/akilli-telefon/lg-V30-plus

Kara gözüktü de karaya giden deniz yok

Lg türkiyeden çekiliyor diyen bile var bayilikler falan geri alınıyormuş ürün gelmiyormuş teknoloji mağazalarına

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Lg ile alakali dediklerinizi yeni duydum.sene basinda vardi oyle soylentiler ama devam edildi.hatta bu sene icin ben tekrar zincir magazalarada girecek diye duydum.

Bayilikler aliniyor demissiniz, ben antalyadayim.merkezde 2 lg bayisi var.1 ni lokasyondan dolayi kapatip 2 tane daha acmayi dusunuyorlar.yanliz lg bayilerinde yaklasik 2 senedir telefon satisi yok.sadece beyaz esya tv klima.

• UP video ıncelemesı geldı.
  • Gittigisiyor delta garantili ilan - 4000tl

• 3000 e dusunce alinabiliriz:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz da G6 gibi sağlam bi fiyat düşüşü yaşarsa alınabilir, büyük ihtimalle de yaşayacaktır. Belki ilk çıkış fiyatına alınmaz ama LG zamanında çok güven kaybetti. Kimse LG’ye çok para verecek kadar güvenmiyor. Ancak tüm yabancı inceleyiciler telefonu çok beğenmiş. Telefonla çekilen videolar da harika! Tek sıkıntısı ön kamerası olsa gerek. Ben bekliyorum. Çıkış fiyatı belli olunca beni de haberdar edin

• Artık yeni nesil işlemciler yapay zeka ünitesi ile gelecek. Huawei ve Apple zaten başladı. Samsung da yeşil ışık yaktı. Qualcomm yapay zeka ünitesi ekleyeceğini söyledi. Parmak izi dışında başka hiçbir biyometrik güvenlik seçeneği yok. (Yüz tanıma Android'in kendi içinden gelen bir özellik ve güncellemeyle tüm telefonlara verildi/verilecek aynı zamanda güvenli bir teknoloji değil. Kastettiği iris/yüz tarama gibi teknolojilerdir) V30 çıktığı anda zaten eskimiş bir telefon olacak. Buna para verileceğine Huawei Mate 10 Pro ya da yeni çıkacak Samsung S9 ya da Note 9 gibi bir telefon alınabilir. Daha mutlu eder, en azından 6 GB RAM'iniz olur ve uzun süre idare eder. Mâlum, para kolay kazanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakari_mayo

Artık yeni nesil işlemciler yapay zeka ünitesi ile gelecek. Huawei ve Apple zaten başladı. Samsung da yeşil ışık yaktı. Qualcomm yapay zeka ünitesi ekleyeceğini söyledi. Parmak izi dışında başka hiçbir biyometrik güvenlik seçeneği yok. (Yüz tanıma Android'in kendi içinden gelen bir özellik ve güncellemeyle tüm telefonlara verildi/verilecek aynı zamanda güvenli bir teknoloji değil. Kastettiği iris/yüz tarama gibi teknolojilerdir) V30 çıktığı anda zaten eskimiş bir telefon olacak. Buna para verileceğine Huawei Mate 10 Pro ya da yeni çıkacak Samsung S9 ya da Note 9 gibi bir telefon alınabilir. Daha mutlu eder, en azından 6 GB RAM'iniz olur ve uzun süre idare eder. Mâlum, para kolay kazanılmıyor.

Vallahi ben yapay zekanın bir aretısını görmedim tek farkı yemek fotoğrafı çekerken çatal bıçak hayvan resmi çekerken köpek görünüyor yada ona göre kendini ayarlıyor .Ben 1 aydır mate 10 kullanıyorum sırf güncelleme sıkıntısından dolayı satışa koydum ve yurtdışı 128 gn lık pasaporta kayıtlı 3450 liraya aldım.Bakalım pişman olacakmıyım bilmiyorum ama kulaklığı nerden baksan 200-300 lira eder ses kalitesi farkı var ama kullanmadan ne desem boş.

• Ülkemize sanırım plus modeli gelecek. Webtekno incelemesini yapmış. Özellikle kameraları aşırı kötü buldum ben:https://www.youtube.com/watch?v=HHy6SZQqjfg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 4 Ocak 2018; 21:0:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Ülkemize sanırım plus modeli gelecek. Webtekno incelemesini yapmış. Özellikle kameraları aşırı kötü buldum ben:https://www.youtube.com/watch?v=HHy6SZQqjfg

Bende mate 10 ile karşılaştırdığımda pek beğenmedim ama henüz güncelleme almadı bir tık daha düzeleceğini sanıyorum.sabah telefon elime geçti hızı mate 10 dan daha iyi dizaynı süper yani çok şık bir telefon olmuş.Kamerası manuel ayarda çok iyi ama az ışıkta mate 10 dan geri.
    Öyle berbat falan değil ama ben daha iyi bir kamera bekliyordum geniş açı nerde işse 360 derece gibi çok iyişarjı çok hızlı doluyor ama dayanma süresi bakalım nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 7 Ocak 2018; 22:36:49 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.