Şimdi Ara

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
5
Favori
34.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YediyuzYetmisYedi kullanıcısına yanıt
    ithalatçı garantili
    zaten satıştaydı delta grantili
  • 3 gündür Almanya'daydım. İlk fırsatta hemen Saturn'e gidip LG V30 a baktım. Telefon kesinlikle gördüğüm en şık cihaz.

Boyut olarak ta harika bir cihaz yapmışlar. Dizayn olarak bana göre en iyi telefon olan S8 den bile daha güzel olmuş diyebilirim.

Rakiplerine göre 1 tık altta gözüken kamerasına rağmen ben kesin alırdım bu telefonu ve en az 2 sene kullanıırdım ama piyasaya çıkalı neredeyse 1 yıl olmuşken ve şu fiyata çıkacaksa ben bunu alacak adamın aklına şaşarım. 100 tane satarlarda iyi rakamdır bence.

Bir heves gidip Google Pixel 2 XL ye baktım sonra ama boyutu sebebiyle kullanamayacağımı anladım. Bunlar telefon falan değil zaten, tablet yavrusu.

Hiç istemeye istemeye ve zerre beğenmediğim halde, tr den çok daha uygun maliyete geldiği için amerikadan iphone x aldım şimdi. 3-4 ay sonra yeni androidler, S9 lar falan çıkınca en azından maliyet kayıpsız satıp 2018 model androidlerden birini alıcam artık.

• 2 ay beklerim yeni aldığım ıphone 7 ile kafa kafaya takas ederim 2500 e düşer 2 ay sonra sabredin lg g6 da aynı şekilde 3700den çıktı 2 ay sonra 2500w aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun ederi 3000tl, 128 gb olsa ne olacak, Türk Telekom 1200tl kar koymuş

• LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu

alırım bi hyrl olsun

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    hayirli olsun gule gule kullananin darisi basima :))gece dusuk isik cekimi vs paylasirsaniz cok memnun olurum bende alma arifesindeyim

.selfi kamerasindan da bir kac kare isterim

genel kullanim hakkinda goruslerinizi yazarsaniz sevinirim. sizi yildizli onur uyesi yapacaz ilk alan oldugunuz icin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 26 Ocak 2018; 20:27:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

hayirli olsun gule gule kullananin darisi basima :))gece dusuk isik cekimi vs paylasirsaniz cok memnun olurum bende alma arifesindeyim

.selfi kamerasindan da bir kac kare isterim

genel kullanim hakkinda goruslerinizi yazarsaniz sevinirim. sizi yildizli onur uyesi yapacaz ilk alan oldugunuz icin :)

Tabiki paylaşırım kardeşim

Ben huawei mate 10 pro

Htc u11

Samsung s8

Ve şimdi v30 a geçtim onlara kıyasla cihazı anlatırım pazartesi amca kullanıcsm kılıf yok

Kılıfsız kullanmak istemiyorum

Hayırlı olsun , s8 de memnun kalmadığınız pil süresini bunda bulabileceksiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan varmı başka v30

LG V30 BEKLEYENLER KULUBü--fiyat bellı oldu

Bunlar lg v30

Bunlarda htc u11

Htc u11 in kamerası ön ve arka çok daha iyi hopalyör sesi çok daha iyi v30 un tasarımı kulaklık sesi vede pili daha iyi

Her malın bi kusuru var

Ama bu firma g6 nın ön kamerasını koymuş aynen devsm etmiş kamerada sınıfta kalır bu

Araştırmalarım sonucu maalesef v30 ların hepsinde kasa arasında ekrsn ışığı görülüyor bu not 8 dede vardı sebeni ise paneli kasaya yapıştırmışlar öndeki cama deil o yüzden ekran ışığı kasaya ysyılıyor mallesef

• Gece çekimlerine de bakalım o zaman. Bir hocam mümkünse. Low light

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

Gece çekimlerine de bakalım o zaman. Bir hocam mümkünse. Low light

Atıcam hocam kameradan pek anlamam ben olduğu gibi çekerim ço yüzden olduğu gibi idare eder ama htc u11 ile kıyasöçlarsam u11 daha iyi çekiyor heleki ömçn kamera bariz daha iyi

En iyi noktası pil çok iyi

hayırlı olsunda okadar paraya yazık değilmi 2 ay sonra 1400 tl aşağısına alacağın garanti bir lg den bahsediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

hayırlı olsunda okadar paraya yazık değilmi 2 ay sonra 1400 tl aşağısına alacağın garanti bir lg den bahsediyoruz

Saolun hocam ben 4400tl ye almadım

Tanıdık var operatör dağıtıcısı mobiltel de benim onun sayesinde şuan piyasada ithalatcı satılan fiyata aldım diyeyim

Şuan v20 bile 2000tl üzerindeyse 3bin tl den giren cihaz v10 bile 1800 tl

Bu cihaz sene bu zamanlar anca 3000tl yi görür

Ben bu cihazın kolay kolay hepsiburada lg Türkiye garantili için geçerli bu 3500tl nin altına düşeceğini sanmıyorum

Edermi dersen

ekran

kasa

pil

ses kulaklık hopalyör hariç tatmin edici ama

işlemci

hafıza 128gb

Suya dayanıklı

Kamera arkası için geçerli ben s8 de kullandımgündüz vede gece arka kamera bana s8 den bir tık daha iyi geldi

Ön kamera g6 kullanan varsa aynısı s8 in yanına ysklaşamaz çok kötü bir ön kamerası var ama ışık iyi ise manzara iyi ise tatminkar geniş çekmesi büyük artı ama kamera ön kamera vasat

Fiyatlar not 8 s8 plus ile aynı sekmentteler fiyat olarak

Şunu net belirteyim ön kamera hariç s8 plus danda not 8 den de daha iyi tabi not un kameası var o da bir artı

Buda pili 9 saat ekran süresi mobil veri 4g %50 parlaklık muazzam bir pil stabilitesi var cihazın

• Vay be adam 9 saat ekran süresi alıyor ben G4 ile %5 e kadar 4.5 saat alıyorum o da 7.0 geçtim öyle alıyorum önceden 3 saat zor alıyordum. İlerde güncelleme ile bozmasınlar cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

Vay be adam 9 saat ekran süresi alıyor ben G4 ile %5 e kadar 4.5 saat alıyorum o da 7.0 geçtim öyle alıyorum önceden 3 saat zor alıyordum. İlerde güncelleme ile bozmasınlar cihazı.

Hocam buda şu demek oluyor pilin mah değerinün hiç bir anlamı yok iş tamamı ile yazılım işlemcide bitiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vesselam510

quote:

Orijinalden alıntı: sunset08

Vay be adam 9 saat ekran süresi alıyor ben G4 ile %5 e kadar 4.5 saat alıyorum o da 7.0 geçtim öyle alıyorum önceden 3 saat zor alıyordum. İlerde güncelleme ile bozmasınlar cihazı.

Hocam buda şu demek oluyor pilin mah değerinün hiç bir anlamı yok iş tamamı ile yazılım işlemcide bitiyor

bu pil performansında yeni oled ekranın büyük etkisi var.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.