Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok Teşekkürler.Hem uyarlamalı pili kapattım hemde istisnalara ekledim.Sorun çözüldü.Uyarlamalı pil demekki doğru çalışmıyor.Pubg sık sık açtığım bi uygulama onu bile kapatıyor galiba.

Uyarlamalı pili açık tutayım biraz bakalım işe yarıyor mu zaten istisnalara ekledik.
  • İsim dolayısı ile sürekli adres alıyorum telefonda. Fakat android9 ile hicbir arama kaydedici calısmıyor yardımcı olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla çok tecrübem olmadı ama pie sonrası boşta şarj tüketimi arttı sanki. Telefonu ilk alıp şarj ettikten sonra ilk alma hevesiyle o kadar kurcalamama rağmen 50 saatten fazla şarjı dayandı ve 7 buçuk saat ekran süresi aldım. Bu şartlarda aynı performans zor.

• Pie ile birlikte ram kullanımı inanılmaz derecede arttı, oyun ve spotify birlikte yürümüyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper ccc

İsim dolayısı ile sürekli adres alıyorum telefonda. Fakat android9 ile hicbir arama kaydedici calısmıyor yardımcı olabilirmisiniz
    ACR uygulaması çalışıyor fakat uygulamayı play store'dan yüklerseniz google'ın aldığı karar gereği kaydedilen dosyalarda görüştüğünüz kişinin sadece numarası görünüyor adı görünmüyor. Bu sorunu çözmek için gogle play'da bulunmayan ancak apk olarak yüklenebilen "ACR unchained" isimli uygulamayı kurdum ve pie yüklediğimde bu yana sorunsuz kullanıyorum .
  • Apk atabilşrmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Darklord Sauron

Telefonla çok tecrübem olmadı ama pie sonrası boşta şarj tüketimi arttı sanki. Telefonu ilk alıp şarj ettikten sonra ilk alma hevesiyle o kadar kurcalamama rağmen 50 saatten fazla şarjı dayandı ve 7 buçuk saat ekran süresi aldım. Bu şartlarda aynı performans zor.
    dün gece 4 gibi şarj yüzde yüz doldurdum.şarjdan çektim öğlen 12 gibi uyandım hiç kullanmadığım halde yüzde 87 şarjım.oreoda en fazla yüzde 99 olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trezeguet12 -- 14 Ağustos 2019; 23:37:51 >
  • G4'ten sonra kamera konusunda özellikle gece çekiminde beklentimin altında kaldığını yazmıştım, Gcam önerilmişti.
    Night watch kullanınca kendi kamerasına göre bayağı iyi oldu ama Gcam'da manuel çekim verimli çalışmıyor.
    Kendi kamera uygulamasında manuel çekim idare eder ama bu da G4'ün yanına yaklaşamaz. 30 saniye pozlama yapmama rağmen yeterince aydınlık olmuyor.

Bir daha telefonla böyle bir şey çekmek hayal artık

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

• arkadaşlar bir isteğim olacak.LG Up programının kurulumu ve kullanımı ile ilgili çok sayıda bilgi var.Programa hakim olan bir arkadaş sırasıyla neleri indirip nasıl kuracağımızı ve güncellemeleri nasıl yapabileceğimizi anlatabilirmi acaba.
  • güncelleme geldi uyarısı aldım kötü bir wifi ağında indirmeyi denedim. bağlantı koptu şimdi de evde güncelleme kontrol ediyorum görünmüyor. Os güncel diyor. LG bridge ile denedim yine telefon güncel diyor. :))) ne dersiniz gelir mi update bana bir daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fransiz33

güncelleme geldi uyarısı aldım kötü bir wifi ağında indirmeyi denedim. bağlantı koptu şimdi de evde güncelleme kontrol ediyorum görünmüyor. Os güncel diyor. LG bridge ile denedim yine telefon güncel diyor. :))) ne dersiniz gelir mi update bana bir daha?
    Kdz dosyasını pc ye indirip LG UP ile kendin yükleyebilirsin kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper ccc

Apk atabilşrmisin
    buyrun:
    https://drive.google.com/file/d/1-Q4LD9tRWZInEnISDe52riiO6uQod9G7/view?usp=drivesdk

• Anladığım kadarı ile dertsiz telefona dert ekliyoruz bu güncelleme ile . Sanırım yapmayacağım .
  • Şarj bende de daha hızlı düşüyor pie'a geçtiğimden bu yana. Sanki durduğu yerde hızlı azalıyor gibi. Sebebini çözemedim henüz. Bir süre daha takip edeceğim.
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama apk yukleyince aynı karşı taraf sesi duyulmayacak kadar kısık geliyor

• PİE de volte kapatma yok mu arkadaşlar? illa 3g de mi kullanmak gerekiyor?
  • by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar ayarlarda volte açma-kapama olmadığını yazan arkadaşlar vodafone kullanıyor sizin hat vodafone ise operatör kaynaklı muhtemelen sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

Şu ana kadar ayarlarda volte açma-kapama olmadığını yazan arkadaşlar vodafone kullanıyor sizin hat vodafone ise operatör kaynaklı muhtemelen sorun.
    Evet vodafone kullanıyorum ama Oreo da bildirim çubuğunu indirince buton vardı aç-kapa için. Pie güncellemesinden sonra o buton kayboldu.
  • bende pie kullanıyorum hat turkcell bildirim çubuğunda volte mevcut

• by_efendy34 kullanıcısına yanıt
    Vodafone ile ilgili olduğu kesin o halde. Dediğim gibi bende hem ayar menüsünde hem de bildirim çubuğu simgelerinde volte ayar seçeneği var.
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.