Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.250
Cevap
97
Favori
838.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoparlör sesi artmış iyi gelişme

• Arkadaşlar iki gün kullandım tekrar oreoya döneceğim.Görsel olarak iyileştirmeler var ama Oreo kadar stabil değil pie sürümü.Hatalar ve optimizasyon sorunları için yamalar şart.Tabi bu benim görüşüm.

• Muhtemelen bu takvim için bug fix geçeceklerdir. Onla beraber diğer sorunları da geçerler

• Muhtemelen bu takvim için bug fix geçeceklerdir. Onla beraber diğer sorunları da düzeltirler diye düşünüyorum. Da lgtürkiye bu güven olmaz

• takvim çok önemsiz o düzeltilir aynen.ama optimizasyon sıkıntısı var özellikle ayarlar kısmında.ram kullanımıda 100-200 MB arası artmış görünüyor.daha önce 700 MB falan boş kalıyordu yoğun kullanımda şimdi 500 MB kadar düştü.Şimdi uzun süreli kullanımda 3 aydan fazla oreoda bile yavaşlamalar başlıyordu.pie ile birlikte bu süre dahada düşer gibi.tabi bunlar ihtimaller

• RX 480 kullanıcısına yanıt
    Telefondan beklentin daha önce hangi marka model kullandığına göre tavsiye edilir yada edilmez
    Ama fiyatını sonuna kadar hak eden bir cihaz olduğunu söyleyebilirim rahatsız eden hiçbir şey yok

• Merhaba.
    Pek dusunmeden aciliyeti oldugu icin anneme bu telefonu aldim. Uygun fiyatli SD835'li cihazlardan biriydi.
    Kronik sorunu, sik sik bozuldugu bir kismi var mi bakmadim bile. Sorun yasayan var mi? Ne gibi sorunlarla karsilasma riski var? Garantisiyle ilgili problem yasayan oldu mu? Tesekkurler.
    Bir de aldik ama annem pek alisamadi(67 yasinda), LG G3'ten gecti. Karmasik degildir insallah.
  • Merhabalar herkese. Arkadaşlar araç içi telefon tutucuda telefonu havalanmadirmanin önüne koydum klimayı açtım. Navigasyonu açtım telefona güneş vururken isimadı iyi oldu diyodum ama telefon donmaya başladı. Cihaz unlock ve rootluydu relock yaptım lgup ile pie Türkiye romunu yükledim yine devam ediyor sorun. Ekran kapalıyken donuyor cihaz boşta beklerken. Ekran açık kullanımda bir sorun yok. Sim kartsız da kullandım sorun aynı. Var mı başına gelen çözümünü bilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: ressamyuva

Arkadaşlar güncellemeyi yaptım arkasından temiz kurulum da yaptım ama ayarlardan ana ekran simgelerini en küçüğe ayarladığım halde küçültmüyor çaresini bulamadık simgeler kocaman hiç de sevmem nasıl küçülteceğim yazılımda bu ayarda sıkıntı var
    Güncellemeden kaynaklı bir hatadır belki. Geliştiri seçeneklerinden "en küçük genişlik" 430 dp seçerek küçültebilirsiniz. Kendinize göre ayarlanabilirsiniz hatta. ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Pie güncellemesinden sonra klavye rengini siyah yapamadım, yanlış yerde mi arıyorum acaba

• Darklord Sauron kullanıcısına yanıt
    Black tema kurarsanız renk siyaha dönüyor

• Ben de şimdi onu keşfettim. Yalnız önceki versiyonda değiştirebilmiştim

• Pie sonrası ram kullanımı inanılmaz arttı, spotify kendini kapatıyor, oyunlar arka planda açık kalmıyor. Tam bir rezalet
    Güncelleme sonrası hard reset atıldı
  • Bugün bir deneme yaptım. Tam parlaklıkta beyaz ekran 30dk sürede %12 harcadı. Siyah ekran ise aynı sürede %0.

Temayı siyah yapmak ve tarayıcıda da siyah tema kullanmak müthiş kazanç sağlatıyor. Okunabilirlik de artıyor. Video izlerken de Oled ekranlar çok daha az enerji tüketiyor zaten.

Samsung'un tarayıcısını kullanıyorum. Karanlık modu ve reklam engelleme özellikleri çok iyi.
  • Gelen güncelleme ne kadar görsel anlamda biraz daha iyi olsa da stabil olmadığı için oreoya geri döndüm temiz kurulumla. Cihaz kendine geldi valla.

• Oreoda kullandığım leopar temayı bunda kullanamadım vermiyor çünkü hangi siyah temayı tavsiye edersiniz.Bende şimdilik pie ile ilgili takvim hariç tek bir olumsuzluk yok.

• Gagavuzz G kullanıcısına yanıt
    La Alegria kullanıcısına yanıt
    La Alegria'nın önerdiği temayı kullanıyorum. Çok beğendim diyebilirim. Bildirimler bile siyah :)

4.39'luk bir ücreti var. ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: randyman

Merhabalar. Kameradan manuel video cektigim zaman bunu wp drn başkasına attıgım zaman videonun sesi sadece cızırtı şeklinde geliyor. Bunu nadıl çözebilirim
    Video ses ayarında hifi kayıt olarak açıktır ve flac kaydediyordur. Dolayısıyla WhatsApp onu desteklemiyor. Hifi ses kaydını normale almanız lazım.

• Anladım teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi randyman -- 14 Ağustos 2019; 9:45:33 >
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.