Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.252
Cevap
97
Favori
838.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turk telekomdada Hd+ Görüşme adı altında volte açıp kapanıyor.Uzun zamandir acmiyordum bi acayim dedim sarj cok hizli tukebmeye basladi.Acaba gercektende etkisi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ressamyuva R kullanıcısına yanıt
    geliştirici seçeneklerinden px değerini düşürmek işe yaradı mı hocam? ben 4*6 ızgara düzeninde masaüstündeki simgeleri küçültmeyi başarmıştım ama klasör düzeni kullandığımdan klasördekiler halen kocaman :(
  • Güncelleme de bazı sıkıntılar mevcut, 2 gündür kullanıyorum, bugün sıfırlayıp tekrardan deneyeceğim. Yorumlarımı paylaşırım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MertAndc M kullanıcısına yanıt
    VoLTE ya da HD+ görüşmenin faydası var tabii ki. Ses netliği inanılmaz artıyor, özellikle şebeke içi görüşmelerde. VoLTE ya da HD+ kapalı olursa, telefon görüşme olacağı zaman 3G'ye geçip oradan arama yapıyor. 3G'de de bazı operatörlerde HD görüşme var, mesela Vodafone kullanıyorum ben ve aradaki farkı hissedebiliyorum.

Ancak tek handikapı var. 4G kapsamanız zayıfsa ve/veya karşı tarafta VoLTE açıksa kapsama alanından çıktığınızda arada ses kesilmeleri nadir de olsa oluyor. Ben Bursa içinde 10-15 km mesafede kesintisiz görüşme yapabilmeyi başarmıştım hareket halindeyken.
    Açık olması kapsama sorunu yoksa faydalı ama kapsama sorunu varsa şarjı daha çok götürebilir, zaten kapsama sorunu varsa telefon her türlü şebeke araması/geçişi yaptığından şarj çabuk boşalabilir.

Vodafone'lulara VoLTE tuşu geri verilsin :) Önceki 1 Nisan güvenlik güncellemesi sonrasında Vodafone için VoWi-fi(kablosuz arama) butonu gelmişti, muhtemelen ilk gelecek güvenlik güncellemesi vbg. birşeyle bu tuş sorunun da çözüleceğini ümit etmekten başka çare yok gibi şu an Vodafone'lular için.

• Selam arkadaslar ben oreo dönmek ıstıyorum bildiğiniz en son güncel oreo kdz tur linkini nerden indirebilirim

• Alper ccc kullanıcısına yanıt
    Blackbox kullanıyorum. Güncellemeden sonra da aynı şekilde çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar OTA üzerinden gelen Pie güncellemesini galiba kaçırdım.Günlerdir bildirim telefonumda idi fırsatım olmadı, bayram sonrası hallederim dedim.Dün geceden beri ise bildirim kayboldu, sorgulamada "mevcut os sürümünde en yeni sürümü kullanıyorsunuz" yazısı çıkıyor.Aynı durumda olan var mı, varsa ne tavsiye edersiniz?PC üzerinden yüklemek için verebileceğiniz bir link var mıdır?Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Kdz dosyasını pc ye indirip LG UP ile kendin yükleyebilirsin kardeşim.

Alıntıları Göster
    Kardes sana zahmet olmazsa v30 plus lg up icin gerekli dosyalari ( link )leyebilirmisin lg up yuklemistim ama hep hata verdi %4 bolumunu gecemiyorum belki yanlis yaptigim seylerde olabilir bilemiyorum yardimci olursan sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkiye_1634 -- 15 Ağustos 2019; 17:53:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: odeon3

Arkadaşlar OTA üzerinden gelen Pie güncellemesini galiba kaçırdım.Günlerdir bildirim telefonumda idi fırsatım olmadı, bayram sonrası hallederim dedim.Dün geceden beri ise bildirim kayboldu, sorgulamada "mevcut os sürümünde en yeni sürümü kullanıyorsunuz" yazısı çıkıyor.Aynı durumda olan var mı, varsa ne tavsiye edersiniz?PC üzerinden yüklemek için verebileceğiniz bir link var mıdır?Teşekkürler...
    LG Bridge bilgisayarınıza kurup denediniz mi hocam ?
  • -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Buradaki son birkaç günlük yorumlara baktım, OTA'dan göremeyen, LG Bridge üzerinden de göremiyormuş, o yüzden denemedim.EDİT: Şimdi denedim orada da cihaz güncel durumda diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odeon3 -- 15 Ağustos 2019; 17:58:27 >
  • LG'den yetkili bir abi ile görüştüm. Güncellemenin hatalar nedeniyle geri çekildiğini ve hatalar düzeltildikten sonra tekrar yayınlanacağını söyledi. Bu süre zarfında tüm kullanıcılardan yaşadıkları sorunları (Takvim, VoLTE, aşırı RAM kullanımı vs...) Quick Help uygulamasındaki "Bize Ulaşın" kısmından veya 444 6 543 numaralı telefondan iletmesini rica etti.

Vakti olan arkadaşlar karşılaştıkları sorunları yazarlarsa daha sorunsuz ve stabil bir güncelleme gelir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakari_mayo -- 15 Ağustos 2019; 19:29:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakari_mayo

LG'den yetkili bir abi ile görüştüm. Güncellemenin hatalar nedeniyle geri çekildiğini ve hatalar düzeltildikten sonra tekrar yayınlanacağını söyledi. Bu süre zarfında tüm kullanıcılardan yaşadıkları sorunları (Takvim, VoLTE, aşırı RAM kullanımı vs...) Quick Help uygulamasındaki "Bize Ulaşın" kısmından veya 444 6 543 numaralı telefondan iletmesini rica etti.

Vakti olan arkadaşlar karşılaştıkları sorunları yazarlarsa daha sorunsuz ve stabil bir güncelleme gelir diye düşünüyorum.
    Hocam içimizi rahatlattın bildirim geldi, indiremedik dedim kaçırdık treni heralde

Süre konusunda bilgi alabildiniz mi acaba?

• wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...
    Mevcut Pie yükleyen arkadaşlar için de güncelleme gelecek mi yoksa Oreo ya geri mi dönsünler?
  • PowerFulWho kullanıcısına yanıt
    Sürüm numarası, build tarihi ve timestamp değişeceği için yeni bir güncelleme olarak herkese gelecek hocam. Zaten normal şartlarda bir defa güncellendikten sonra eski sürüme dönüş şansı kalmıyor.
    Yazılım güncellesi diye uyarı veriyordu bugün kayboldu
    Geri çekmeleri ile alakalımıdır

• killforyou1981 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam onunla alakalı.
  • Dostlar kulaklıkla müzik dinlemek sıradan bir telefon ile bunda ne kadar fark ediyor?
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Ortalama üstü kulaklığa sahipseniz çok farkediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakari_mayo

LG'den yetkili bir abi ile görüştüm. Güncellemenin hatalar nedeniyle geri çekildiğini ve hatalar düzeltildikten sonra tekrar yayınlanacağını söyledi. Bu süre zarfında tüm kullanıcılardan yaşadıkları sorunları (Takvim, VoLTE, aşırı RAM kullanımı vs...) Quick Help uygulamasındaki "Bize Ulaşın" kısmından veya 444 6 543 numaralı telefondan iletmesini rica etti.

Android Pie güncellemesini yaptım, yapmaz olaydım :) takvim bozuldu tarih 1 ocak 1970 de kaldı,keşke hemen yapmasaymışım güncellemeyi, ama genel olarak çok güzel bir hal aldı telefon, batarya kullanımını olumsuz etkileyen bir durum yok, telefona format atıcaktım takvim düzelsin diye, ve lg ye destek bölümünede yazdım yurtdışı lg merkezi ile görüşecelşerini bildirdiler, şuanlık yeni bir güncelleme beklemekten başka çaremiz yok takvim çok önemliydi benim için ama geçici artık googlenin takvimini yüklicem,onun haricinde başka bir olumsuzluk görmedim VoLTE ve RAM kullanımı norma sanırım bende %82 bellek kullanımı diyor yani 3.17 kullanımda 727 mb boş diyor. Ayarlar > Genel > Smart Doctor a girdiğimde ram kullanımı bu şekil di önceki nasıldı hatırlamıyorum, sizlerde paylaşırsanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.