Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wakari_mayo

Sürüm numarası, build tarihi ve timestamp değişeceği için yeni bir güncelleme olarak herkese gelecek hocam. Zaten normal şartlarda bir defa güncellendikten sonra eski sürüme dönüş şansı kalmıyor.
    Pie den bir onceki surume dusulemiyormu donenler var cunku yanlis bilgi olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkiye_1634

Pie den bir onceki surume dusulemiyormu donenler var cunku yanlis bilgi olmasin

Alıntıları Göster
    kesinlikle geri düşülemez belki farklı bir yolla düşüle bilir ama cihaz garanti dışı kalabilir en iyisi firmanın yeni bir güncelleme yayımlamasını beklemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: audiocomm_07

kesinlikle geri düşülemez belki farklı bir yolla düşüle bilir ama cihaz garanti dışı kalabilir en iyisi firmanın yeni bir güncelleme yayımlamasını beklemek

Alıntıları Göster
    Lg up uygulamasi ile geri donus yapilabiliyor ve garanti disi kalma durumu yok forumda bircok kisi oreo'ya donus yapmis

• quote:

Orijinalden alıntı: obsessedman

Gelen güncelleme ne kadar görsel anlamda biraz daha iyi olsa da stabil olmadığı için oreoya geri döndüm temiz kurulumla. Cihaz kendine geldi valla.
    nasıl geri döndün biraz detaylı anlatma şansın var mı
  • Bugün farkettim pie ile gelen kullanışlı bir özellik: ekran yansıtma ayarları gelmiş. Ayrıca 9 ile telefon daha fazla ısınıyor gibi. Batarya eskisi gibi. Stock kamera yazılımı çok hoşuma gitti. Auto hdr doğru yerde devreye giriyor ve sensör daha iyi ışık topluyor sanki. Gcam den kesinlikle daha iyi fotoğraflar veriyor. Takvim ve ayarlardaki takılmalar dışında iyi bir güncelleme sayılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://youtu.be/CUbn4IAmlvA

• audiocomm_07 A kullanıcısına yanıt
    Google takvim de sıkıntı çıkartıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkiye_1634

Kardes sana zahmet olmazsa v30 plus lg up icin gerekli dosyalari ( link )leyebilirmisin lg up yuklemistim ama hep hata verdi %4 bolumunu gecemiyorum belki yanlis yaptigim seylerde olabilir bilemiyorum yardimci olursan sevinirim teşekkürler

Alıntıları Göster
    Hocam pek müsait olamıyorum malesef işten güçten ama önceki sayfalarda paylaşmıştı bir arkadaş kdz dosyasının drive linkini birkaç sayfa geriye doğru bak görürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Hocam pek müsait olamıyorum malesef işten güçten ama önceki sayfalarda paylaşmıştı bir arkadaş kdz dosyasının drive linkini birkaç sayfa geriye doğru bak görürsün.

Alıntıları Göster
    Hocam oncelikle tesekkur ederim sıkıntı olan dll dosyalari onlar gerekiyor bana ve hic bir yerde uyumlu olani bulamadim

• wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Beyler mobil veriyi açınca ve kapatınca gelen uyarıları da iletsek de onları da kaldırsalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deoksiribonükleotit -- 16 Ağustos 2019; 9:34:53 >
  • Arkadaşlar gecen gün güncelleme yapıldı takvim 1970 gösteriyor 2016 tarihinden sonraya gitmiyor ne iş bu arada tarihe git kısmında 2036 yılına kadar var ama gitmiyor seçili tarihe 1970 dönüyor

• kovboyy K kullanıcısına yanıt
    Sorun her güncellenen telefonda olduğu için sorun yok

• basturkemin B kullanıcısına yanıt
    VoLTE ile ilgili yazdıklarınızı olurken aklıma bir şey takıldı. Anladığım kadarıyla çoğu kişi batarya tüketimini olumsuz etkilediğini düşündüğünden volte'yi kapatmak istiyor. Merak ettiğim nokta şu; ben 4G'yi sürekli açık tutuyorum internet hızım yüksek olsun diye. Volte ise kapalı. Bu durumda internet bağlantım 4G, sesli görüşmelerim ise 3G üzerinden oluyor. Peki ben 4G açıkken Volte'yi de açık tutarsam pil tüketimini sürekli olumsuz etkiler mi yoksa sadece aktif bir sesli görüşme yaptığımda mı Volte devreye girip pil tüketimini etkiliyor? Yani Volte'nin açık olmasının görüşme yapılmadığı durumlarda örneğin 4G ile internette gezinirken de pile olumsuz etkisi var mı? Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.
  • Güncellemeden sonra (1.5 yıldır aldığım gibi kullanmaktayım, temiz kurulum yapmadım, ota)

Parmak izi okuma hızı aynı ancak ekran daha yavaş geliyor

Uygulamalar arası geçiş yavaşlamış, animasyon ölçeğim 0.5 olduğu halde önceki versiyona göre 1'miş gibi hissediyorum

Kamera açıkken çok yavaşlıyor sistem

Geliştirici ayarlarına bluetooth ileri ayarları gelmiş. Aktarım kalitesini seçebiliyorsunuz. Kalite veya performans olarak ayrılmış. Geliştirici ileri menüsüne çok güzel ek ayarlar gelmiş

Klavyenin bu hali daha güzel ama hala alışamadım

Bildirim çubuğunun eski hali daha güzeldi gibime geliyor. Ses tuşlarını sürekli medya sesine atamak çok mantıklı olmuş.

Fazla bildirim varken bir bildirimi genişletme daha başarılıydı önceki versiyonda

Galeri daha güzel olmuş. Geçiş çok daha kolay.

Whatsapp bildirimlerinden gruba mesaj geldiğinde grup ismi küçücük gönderen ismi kocaman, sanki özel mesaj gelmiş gibi hissediyorsunuz

Isınma pil vs gibi sorunlar yaşamadım. Ancak şöyle bir toparlama güncellemesi gelse çok güzel olur.

Yavaşlama sorunlarım temiz kurulum olmadığı içinse önerinizle temiz kurulum yapabilirim. Temiz kurulum yapanların hızları ne durumda?

Şimdi baktım güncelleme geri çekilmiş. Yenisi ne zaman gelir acaba yav kaldık böyle ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 16 Ağustos 2019; 15:14:37 >

• Şu telefonun en çok met edilen ses özelliğini merak ediyorum şu ürünlerden hangisini alsak bu telefonun ses performansını alabiliriz, bu işten anlayan biri yardımcı olursa sevinir.

TRY 152.92 28% İndirim | SENFER DT6 1DD + 1BA Hibrid Kulak Kulaklık HIFI DJ Koşu Spor Kulak Tıkacı Kulakiçi Ayrılabilir MMCX Kablo V30 A10 DT8 T2 V80 C10 T3
    https://tr.aliexpress.com/item/32997992184.html?&srcSns=sns_Copy&tid=white_backgroup_101&mb=Y2QGe31dMLxJB7e

https://www.hepsiburada.com/urbanears-reimers-rush-apple-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-zd-4091222-p-HBV00000569UF?magaza=Luxury%20Audio&wt_gl=cpc.tum.universal-genel.pla&gclid=CjwKCAjwqNnqBRATEiwAkHm2BH9LgctURtZ5TZRtU9XdKLjS8SgPThleywJTEppfIW-mmFht-_ugkhoCVIYQAvD_BwE#reviews

• Hızlı şarj eskisi gibi hızlı şarj etmiyo sanki, temiz kurulum yapmadım

• vertas V kullanıcısına yanıt
    Volte açık iken "Telefon boşta" başlığı altında, günlük olarak %20 leri bulan bir tüketim olabiliyor. Bundan dolayı volte yi açık kullanamıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler. Yani bu durumda görüşme yapılmadığında bile tüketim yapıyor volte. o zaman pil ömrünü düşünerek kapalı tutmaya devam edeceğim.
  • Pie ile Gcam'ler daha stabil ama gece görüşüne geçince ortam çok karanlıksa vizör donuyor. Daha aydınlık bir bölgeye doğrultunca tekrar görüntü geliyor. Bu soruna sahip olmayan bir sürüm bulamadım.

Çözüm olarak; ekranın donmadığı aydınlık bir bölgede odak ve pozlamayı kilitleyince karanlık bir böyleye bile doğrultsanız ekran donmuyor. Ayrıca pozlamayı kitlememize rağmen kadrajdaki bölgeye göre pozlama yapıyor yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 16 Ağustos 2019; 20:3:33 >
  • Şu v30 u almak bir türlü nasip olmadı, şuan alınır mı acaba hâlâ, oyun oynamam sadece sosyal medya ve İnternet, bol bol navigasyon. Kamera tatmin edici düzeyde mi acaba.

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.