Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasil yani sen yapmissin dedi bana mesaj olarak o çatlak yerin fotoğrafını çekip atarmisin yani cihazin köşelerinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Nasil yani sen yapmissin dedi bana mesaj olarak o çatlak yerin fotoğrafını çekip atarmisin yani cihazin köşelerinin

Cihazın köşelerinde darbe yok, mikrofon kısmında herkesin yaşadığı çatlak var. Paralel ithalat garantisi böyle malesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar bu telefona para vermeyin bu LG'nin ara/deneme/piyasayı yoklama telefonu olacak aynı LG Flex gibi eğer bunda yaptıkları bazı şeyler beğenilirse yada beğenilmezse bunları LG G5'de göreceğiz ve bu telefon unutlup gidecek, güncelelmede hep 2. planda olacak. Zaten bilerek, riske girememek için kendi ağızlarından bile bu telefona yeni amiral gemimiz diyemiyorlar, ürünü dünya çapında reklam yapmıyorlar, sessiz sedasız çıkarıyorlar. Sektörü biraz takip eden biri ne anlatmak istediğimi anlamıştır. He uygun fiyatla girerse bilmem fakat Note 5 fiyatı olursa kesinlikle Note 5 tercih edin.

Söyledikleriniz doğru olabilir, mantıklı da fakat bu beni kendi açımdan hiç ilgilendirmiyor, android de güncelleme sıkıntı zaten, yeni gelen her güncelleme eskisini mumla aratıyor android de, sonra eski sürüme nasıl döneriz diye internette arayış içine gireriz. Benim kullanım senaryom da işlemci çok da önemli değil, telefona oyun yüklemem,oynamam. benim için kasa saglam ve şık,özgün bir tasarım olsun, batarya bir günü rahat çıkarsın, düzgün kamera,güçlü ses,güzel bir ekran... V10 aklımdaki bir model,ciddi ciddi düşünüyorum. burada en önemli kriter fiyat benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

Cep telefonunda tasarım benim için Donanım kadar çok Önemlidir.aldığım telefonuda en az 2 sene kullanırım.
    Sony yıllardır aynı tasarımda telefon üretiyor, Samsung ise s6 ve note 5 ile biraz daha tasarımlarını değiştirdi. Apple nin Tasarımı da iyi ama çok para, bana göre o kadar para verilmez.işte bu noktada V10 Tasarımı ile kendini belli ediyor.iyi de bir fiyattan gelirse tercih ederim.
    Bekleyip görmek Lazım.
    Bu arada Maltepe Carrefour daki LG bayisi v10 için Aralık'ta satılacak dedi.

bana da aralık ayı nı bulur gibi geliyor. çabuk çıksa barii, birde fiyatın düşmesini bekleyecegim.. ocak,subat gibi bu işin kokusu çıkar. iyimidir, kötümüdür,fiyatı,sorunları vs... bakalım benim hiiiiç acelem yok valla... duruma göre değerlendirme yaparım ona göre hareket ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Cihazın köşelerinde darbe yok, mikrofon kısmında herkesin yaşadığı çatlak var. Paralel ithalat garantisi böyle malesef

hangi firma ya ait cihazınız? paylaşın da bizde cihaz alırken bu olayo göz önünde bulunduralım, o firmayı tercih etmeyelim..
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Paralel İthalat diyorsunuz lg yi sucluyorsunuz Türkiye garantililerin hepsinin arkasinda duruyor lg Türkiye garantili alsaydiniz boyle sorun yasamazdiniz yani bu konuda lg yi suclamanizin bir anlamı yok

• quote:

Paralel İthalat diyorsunuz lg yi sucluyorsunuz Türkiye garantililerin hepsinin arkasinda duruyor lg Türkiye garantili alsaydiniz boyle sorun yasamazdiniz yani bu konuda lg yi suclamanizin bir anlamı yok

Sevgili fanboy, durduk yere telefon çatlaması paralel İthalat suçumu!?

• Zamanında g2 kullanmıştım efsaneydi. Bu cihaz onun yerini doldurur mu acaba. Yokda flex2 gibi etkisiz bi cihaz mı olur.

• quote:

quote:

Sevgili fanboy, durduk yere telefon çatlaması paralel İthalat suçumu!?

O zaman mesajindaki ana konu "catlama" olmali servisin "sen yaptin" suclamasi degil.

• Türkiye pazarına ne zaman gelecekmiş? Sony Z5 ile arasında kaldım. V10'un özellikle ekran ve ufak ekranı dikkatimi çekti sony ise uzun pil ömrü ve suya dayanık olması. Ama her halükarda V10 daha avantajlı gibi.

• Önder kullanıcısına yanıt
    Evet halkının yanında fanboyluk yaparım g3 bende kullandım cihazım 1 kere komple değişti 2 kerede ekran kasa arka tuşlar pil yani kart hariç komple değişti g3 çatlama konusunda hatasını bildiği için servis arkasında duruyor siz gidip 500 600 tl az verip uyduruk garantili cihaz alıyorsunuz sonrada garantisi var yapmadılar diyorsunuz iyi forumlar

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Cihazin türkiyeye gelmesi az kaldı bence pasif kalmayacak gibi

• Sabırsızlıkla bekliyoruz az kaldı kasım 2 haftası şuanda bilgi bu şekilde

• setbys kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle olur. Cihaz kendine has özelliklerle geliyor bu güzel. İnşallah fiyatını iyi ayarlar

• quote:

Evet halkının yanında fanboyluk yaparım g3 bende kullandım cihazım 1 kere komple değişti 2 kerede ekran kasa arka tuşlar pil yani kart hariç komple değişti g3 çatlama konusunda hatasını bildiği için servis arkasında duruyor siz gidip 500 600 tl az verip uyduruk garantili cihaz alıyorsunuz sonrada garantisi var yapmadılar diyorsunuz iyi forumlar

Burda anakonu garanti değil cihazın ne kadar sorunlu olduğu, bundan önce note 3'üm vardı hiçbir sorun yaşamadım, lg de çatlama sorunu var, ses tuşu takılma sorunu var. Yani sorunlu cihaz, sonuçta habire garantiye götürmüşsünüz tertemiz kullanmak varken bunuda bi zahmet kabul et.

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Inşallah bakalım zaman gösterecek

• V10 gelmesi ülkemizi kasım yada aralık gibi olucak acaba G5 ne zaman gelicek yakında onunda haberleri dolaşmaya başlar v10 en çok hoşuma giden özelliği içinde özel ses donanımın bulunması

G5 ile bilgisi olan var mı
  • quote:

quote:

Burda anakonu garanti değil cihazın ne kadar sorunlu olduğu, bundan önce note 3'üm vardı hiçbir sorun yaşamadım, lg de çatlama sorunu var, ses tuşu takılma sorunu var. Yani sorunlu cihaz, sonuçta habire garantiye götürmüşsünüz tertemiz kullanmak varken bunuda bi zahmet kabul et.

G3 kronik sorunu olan ve aslında ayıplı bir üründür. Lg bunun farkında ve ayıplı ürünün ayıbını örtmek için garanti süresi bitene kadar kullanıcıların ağzına bal sürüyor, değiştiriyor, tamir ediyor vs... Garanti bittikden sonra kullanıcı ve telefonu başbaşa kalıyor. Peki birdaha çatlarsa ne olacak!!! Benim için önemli olan cihazın en az sorun ile bana hizmet vermesi, her 3 ay da bir servise telefon götürecek vaktim de yok, onunla uğraşacak durumum da yok. Millet servisten değişim olan cihazı kutulu biçimde satıyor açmadan kutuyu. Neyse inşallah v10 böyle sorunlu olmaz. Takipteyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

quote:

G3 kronik sorunu olan ve aslında ayıplı bir üründür. Lg bunun farkında ve ayıplı ürünün ayıbını örtmek için garanti süresi bitene kadar kullanıcıların ağzına bal sürüyor, değiştiriyor, tamir ediyor vs... Garanti bittikden sonra kullanıcı ve telefonu başbaşa kalıyor. Peki birdaha çatlarsa ne olacak!!! Benim için önemli olan cihazın en az sorun ile bana hizmet vermesi, her 3 ay da bir servise telefon götürecek vaktim de yok, onunla uğraşacak durumum da yok. Millet servisten değişim olan cihazı kutulu biçimde satıyor açmadan kutuyu. Neyse inşallah v10 böyle sorunlu olmaz. Takipteyiz

Anlatmak istediğim de buydu

• 3. şahıstan fiyat bilgisi duydum. 2699TL ymiş.
    Ayrıca v10 ara model değil. LG nin multimedya serisinin ilk yani başlangıç serisinin amiral gemisiymiş. Bu nedenle 3 mikrofon, 2 kamera ve özel ses devresine ait özellikler ön plandaymış.
    Dünya genelindeki reklam kampanyaları ile ilgili kaygısı planlar ınstagram da #lgv10 diye tekrar bir arama yapsınlar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.