Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Promosyon hakkında tr deki cihazlarda da olmasını bekliyoruz ama fazla umut bağlamamali fiyat olarak net birşey mevcut değil her kafadan ses çıkıyor lg online satış sitesine eklendigi an tam olarak netlik kazanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Fiyatı çok olmuş. 2500 seviyesinde olması lazımdı.

bu fiyattan gelirse onu alacagıma gider iphone 6 s plus alırım okadar bekledigime yazık en fazla 2200 2300 girer diye tahmin ediyordum : (
  • z5 2499'dan giriyor. İşlemcisi de ara yüzü de çok iyi v10'dan. (incelemelere göre söylüyorum ara yüzü) Samsung note bu seviyelere indi hatta daha aşağıda, kablosuz şarj veriyor. Bu fiyat gerçekse "korkunç" nedeni ortada lg çok çabuk düşüyor, 2. elde sıkıntı oluyor. Amiral değil bu cihaz, fiyat performans olması lazımdı.. Hayırlısı.. beklemek gerekecek..
  • quote:

z5 2499'dan giriyor. İşlemcisi de ara yüzü de çok iyi v10'dan. (incelemelere göre söylüyorum ara yüzü) Samsung note bu seviyelere indi hatta daha aşağıda, kablosuz şarj veriyor. Bu fiyat gerçekse "korkunç" nedeni ortada lg çok çabuk düşüyor, 2. elde sıkıntı oluyor. Amiral değil bu cihaz, fiyat performans olması lazımdı.. Hayırlısı.. beklemek gerekecek..

Kesinlikle katılıyorum. Fiyat bu seviyeden girse bile 2-3 aya 2100 veya biraz üzerine civarına geriler. Almayı düşünen kişilerin bir çoğunun bu fiyatı vereceğini sanmıyorum.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Açıkçası benim sony hiç hoşuma gitmiyor z2 kullandım ara geçişler vb bence Tirt arayüz bence lg nin ki daha akıcı ve yalın ikiside ayni fiyat olsa lg derim adamlar utanmasa 30 megapiksel kamera koyacaklar ama görüntü nane

• quote:

z5 2499'dan giriyor. İşlemcisi de ara yüzü de çok iyi v10'dan. (incelemelere göre söylüyorum ara yüzü) Samsung note bu seviyelere indi hatta daha aşağıda, kablosuz şarj veriyor. Bu fiyat gerçekse "korkunç" nedeni ortada lg çok çabuk düşüyor, 2. elde sıkıntı oluyor. Amiral değil bu cihaz, fiyat performans olması lazımdı.. Hayırlısı.. beklemek gerekecek..

Lg bu sefer tokat manyagina cevirir z5 i... :))))) takilanlar... Baya kullanisli olmus. Youtube den tanitimini izleyin baya multi manyak olmus tel. Z5 i evirir cevirir :)))))

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Açıkçası benim sony hiç hoşuma gitmiyor z2 kullandım ara geçişler vb bence Tirt arayüz bence lg nin ki daha akıcı ve yalın ikiside ayni fiyat olsa lg derim adamlar utanmasa 30 megapiksel kamera koyacaklar ama görüntü nane

Sony kamera alanini biraksin artik. Z3 dediler lg g4 cogunu ezdi ezilmeyenler gomuldu :)))))

• Kesinlikle en iyi kamera g4'de, sony'den lens alıyorlar döktürüyorlar ama sorun bu değil. Fiyat performans olarak kıyaslamada v10 altta kalıyor. Su geçirmezlik var, parmak izi okuyucu "çok" daha iyi yerde ve çok daha iyi. v10'un parmak izi okuyucusuyla ilgili yazılanlara bir göz gezdirirsek görürüz. E toza falan daha dayanıklı. Yanları demir demiştir çerçeve olarak v10'da demir çerçeve yokmuş yekpare olarak. E pil iyi değil diyorlar, the verge incelmesinde, ara yüz takılıyor diyorlar -ki g4 kullandım, bir ağırlık vardı ama böyle kullanımı etkilemiyordu. Şimdi kalkıp 2700 çekersen bu telefona, üzerinde g4 işlemcisi olan, bir saniye der insan.. Yapma, makul tut, insanlar alsın, sonra indiriyorsun, başka telefonlar çıkıyor yüzüne bakmıyorlar. Hayır abd'deki gibi olsa, yok yedek pil, yok kablosus şarj için aparat, kutuyu doldursalar ona da hadi bir nebze.. kutu da boş geliyor.. Hoş bimeks kaldırmış ilanı bir değişiklik düşünürler umarım.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Z5 boş bana göre

• Bimeks diğer sitelere göre biraz daha pahalı satıyor. Vatanda 1800 olan g4 orada 2000 tl Bu da beni ümitlendiren bir başka şey. fiyatının G4'ün biraz üstünde yapmaları lazım. (64gb hafıza +1 gb ram +parmak izi +2. ekran) g4 1800 ise 2200-2300 bence bu telefon için olması gereken en fazla fiyat.
  • Bimeks Web Sayfasında yaklaşık olarak 1 Gün boyunca 2.699 TL’den satışsız sergilenen LG V10 serisi daha sonra stoksuz olduğu için kaldırılmış durumda.

Resmi Satışların ise Kasım ayı içerisinde Teknoloji Firmaları ve E-Satış Siteleri üzerinden başlaması ve LG V10 serisinin pazarla buluşması bekleniyor.

Internette boyle bir haber var.Bu fiyata yanında harici hdd bile verse çok pahali..
  • V10 almayı planlıyorum ancak yorumlarda sony'nin arayüzünü yermeler lg'yi övmeler maalesef talihsiz bir yorum olmuş.Sony htc ile birlikte android'in en hafif ve hızlı arayüzlerine sahip firmalar bu konuda yermek kesinlikle acımasızca.

Konuya gelirsek v10'un üzerinde gelen dac sadece kendi müzik çalarında aktif diyorlar acaba ileride spotify vb. müzik servisleri için destek gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Columbia -- 6 Kasım 2015; 15:29:37 >
  • Youtube deki v10 drop test leri mukemmel, bu kadar saglam beklemiyordum. Kamerasi bi tik ileri tasimayi basarmislar. Eskiden pek sevmezdim 3d li telefonum vardi. Ama ram miktari arttikca android kendine geldi tebrikler. Bu arada lg g4 kullaniyorum. Memnunum.

• model konusunda lg ve casper pişti oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Columbia

V10 almayı planlıyorum ancak yorumlarda sony'nin arayüzünü yermeler lg'yi övmeler maalesef talihsiz bir yorum olmuş.Sony htc ile birlikte android'in en hafif ve hızlı arayüzlerine sahip firmalar bu konuda yermek kesinlikle acımasızca.

Konuya gelirsek v10'un üzerinde gelen dac sadece kendi müzik çalarında aktif diyorlar acaba ileride spotify vb. müzik servisleri için destek gelir mi?

Dac ne işe yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zf2

model konusunda lg ve casper pişti oldu

Casper'ı dünyada kim tanır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

quote:

Orijinalden alıntı: zf2

model konusunda lg ve casper pişti oldu

Casper'ı dünyada kim tanır?

türkiye piyasasından bahsediyorum

• G4 alacağım sıkıldım

• zf2 kullanıcısına yanıt
    Forumda lg v10 nu ilk duydugumda yok dedim casperdir o sonra biraz arastirinca casper ile alakasız bir cihaz çıktı lg v10 karşıma zaman az kaldı pazartesi günü falan hersey netlesir

• Benim anlamadıgım 5.7 inç e ıkıncı ekran dahilimi haricimi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.