Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah farklı kombinasyonlar sürmezler piyasaya 4gb ram 64gb hafıza 808cpu olarak her yerde olur. G flex 2 ye bakıyorum 32gb 3gb ram, 32gb 2gb ram, 16gb 2gb ram bir sürü çeşit var hangisi ney belli değil piyango sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden şu ürünleri bi standartta üretmezler anlam veremiyorum zaten..

misal;
    V10 = 4 gb ram 64 gb hafıza,
    V10a = 3 gb ram 32 gb hafıza dersin çıkarsın işin içinden.. alan kişide kısmetime ne çıkacak diye beklemez..

Herkes ihtiyacına göre olanı alır, alacağı ürünün kodunu bilir hiç değilse..
    Bir tane ana ürün çıkarıyolar sonra 5 - 6 tane aynı ad ile alternatiflerini sunuyolar..
  • g4 808'di, kullandım, 3g ram vardı ve açıkçası arkadaşlar yetmiyordu. Bunu görüyordunuz bazen. Hem arayüzü sıkıntılıydı hem de 808'in kendisi. 4 olduğunu duyduğumda sevindim, çünkü note 5'de 4 gb ram ilaç gibi gelmişti. Bu cihazı da çok rahatlatacak. İyi ki 3 değil o zaman g4'den bir farkı kalmazdı ram ve işlemci yönünde. Bir de 808'in revize hali mi yoksa g4'deki hali mi?
  • sırf bu telefon için yurd dışına gidicek birine 128 gb sd kart siparişi verdim
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    G4 bende kullandım fakat arayüze takilma vb yaşamadım sunu bilin ki lg nin ara yüzü samsung sony den daha akıcı aksi iddaa edilmez bence neden herkes işlemciye takmış kafayi onu anlamıyorum adamlar 3 mic koymuş 4k manuel video çekim 4 gb ram 2t destekli harici bellek 64GB dahili hafiza sunmuş arti olarak dayanıklı bir cihaz hemen hemen ise yenilikçi bir cihaz ortaya koymus bunlar soz önünde bulundurulmuyor fakat işlemci bulunduruluyor ? Bence lg v10 tasarım özellik ve f/p olarak üstün bir cihaz olacak yakında

• ezbiderli kullanıcısına yanıt
    1700 mu sacmalamayin lg g4 bile o fiyatlara zor bulunurken lg v10 1600 1700 ilk 3 ay imkansız

• Bu konu tek lg icin geçerli bir konu değil bu çıkardıkları diğer cihazların kaliteleri biraz daha düşük yani alternatif alınabilecek cihaz dir onlar yani sen g4 alırsın adam 500 600 lira az verir g4 beat yada ona yakin birsey alır senin işini butceni lg g4 görürken beat ona fazla bile gelebilir birde üretilen cihazların hepsinin kodları farklıdır yani ben lg g4 alacaksam gider 815tr alırım bu devirde lg g4 alacak adam gidip alternatifini almaz çünkü ihtiyacı olan lg g4 dur

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

Bu konu tek lg icin geçerli bir konu değil bu çıkardıkları diğer cihazların kaliteleri biraz daha düşük yani alternatif alınabilecek cihaz dir onlar yani sen g4 alırsın adam 500 600 lira az verir g4 beat yada ona yakin birsey alır senin işini butceni lg g4 görürken beat ona fazla bile gelebilir birde üretilen cihazların hepsinin kodları farklıdır yani ben lg g4 alacaksam gider 815tr alırım bu devirde lg g4 alacak adam gidip alternatifini almaz çünkü ihtiyacı olan lg g4 dur

G4 "Beat" şeklinde isimden türevlerle değil derdim. Misal G3 32 gb 3gb, G3 16gb 2gb şeklindeki türevler sıkıntı oluyor. Ben telefonlarımı paralel ithalat olarak alırım modelden türevler büyük sıkıntı oluyor, yap isimden 500 tane türev model fark etmez. Ne aradığımı bilirim ne bulacağımı bilirim o zaman.

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    G3 olarak bakıldığında üretici diyorki alın size 2 çeşit ister 16 gb alırsın performansin bu kadar olur istersen 32 gb alırsın performansin bu kadar olur diyor yani kişinin kullanma kapasitesine göre seçenek sunuyor

• 1700 tl fiyat beklemek saçmalamakmı oluyor?
    Biz fiyat beklentimizi ne kadar yüksek tutarsak, satış fiyatını da ona göre belirliyorlar.
    LG, Sony, Samsung gibi firmaların internet forumlarını takip eden şahsen tanıdığım elemanları var, bundan emin olun.
    Ayrıca v10 amiral gemisi modeli olarak lanse edilmedi.Nasılki sony' nin amiral gemisi Z serisi orta sınıf C ve M serisi ise, Samsung ta amiral gemisi S ve note serisi diğer modeller ara model ise, bana göre lg V serisi de orta sınıf için alternatif olarak Çıkarıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1700 tl fiyat beklemek saçmalamakmı oluyor?
    Biz fiyat beklentimizi ne kadar yüksek tutarsak, satış fiyatını da ona göre belirliyorlar.
    LG, Sony, Samsung gibi firmaların internet forumlarını takip eden şahsen tanıdığım elemanları var, bundan emin olun.
    Ayrıca v10 amiral gemisi modeli olarak lanse edilmedi.Nasılki sony' nin amiral gemisi Z serisi orta sınıf C ve M serisi ise, Samsung ta amiral gemisi S ve note serisi diğer modeller ara model ise, bana göre lg V serisi de orta sınıf için alternatif olarak Çıkarıldı.

• ezbiderli kullanıcısına yanıt
    Işlemci hariç bu özelliklerde dayanıklılık ta 1700 gibi bir fiyattan piyasaya giriş yapacağını zannetmiyorum evet firmalarin forumlari vb takip ettiğini biliyorum Ama giriş fiyatını 1700 beklemek saçmalık dedim sadece ama dediğiniz gibi olursa bence yok satar orasida net

• 2.499 diyorum :)
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    hangi kaynağa göre ?

• Arkadaşlar bu telefona para vermeyin bu LG'nin ara/deneme/piyasayı yoklama telefonu olacak aynı LG Flex gibi eğer bunda yaptıkları bazı şeyler beğenilirse yada beğenilmezse bunları LG G5'de göreceğiz ve bu telefon unutlup gidecek, güncelelmede hep 2. planda olacak. Zaten bilerek, riske girememek için kendi ağızlarından bile bu telefona yeni amiral gemimiz diyemiyorlar, ürünü dünya çapında reklam yapmıyorlar, sessiz sedasız çıkarıyorlar. Sektörü biraz takip eden biri ne anlatmak istediğimi anlamıştır. He uygun fiyatla girerse bilmem fakat Note 5 fiyatı olursa kesinlikle Note 5 tercih edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 2 Kasım 2015; 17:15:45 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Hiç bu yonden yaklasmamistim ama üretilen cihaz dediğiniz gibi v serisi başlangıcı falan olabilir cihaz benim hoşuma gitti tabiki ilk izlenim olarak iyi bir cihaz fakat işlemci yönünden eksileri muhakkak vardır ilk 1 ay Türkiye de cihaz kendini gösterir eksileri ve artıları ile o zaman daha net fikir temsil eder herseyi zaman gösterecek lg g5 konusunuda bilmiyorum o yüzden o konuda yorum yapamayacağım ve elbetteki her yeni üretilen cihaz diğerinden daha üstün gelişmiş olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: setbys

hangi kaynağa göre ?

Kalbimden geçen kaynağa :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vbalikci -- 2 Kasım 2015; 17:52:11 >
  • 2200 civarı girer.

Şuanda g3 kullanıyorum, şu kasa çatlağı rezilliğinden sonra bir daha lg almam aldırmam. Garantiye götürdüm sen yapmışsın dedi adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar bu telefona para vermeyin bu LG'nin ara/deneme/piyasayı yoklama telefonu olacak aynı LG Flex gibi eğer bunda yaptıkları bazı şeyler beğenilirse yada beğenilmezse bunları LG G5'de göreceğiz ve bu telefon unutlup gidecek, güncelelmede hep 2. planda olacak. Zaten bilerek, riske girememek için kendi ağızlarından bile bu telefona yeni amiral gemimiz diyemiyorlar, ürünü dünya çapında reklam yapmıyorlar, sessiz sedasız çıkarıyorlar. Sektörü biraz takip eden biri ne anlatmak istediğimi anlamıştır. He uygun fiyatla girerse bilmem fakat Note 5 fiyatı olursa kesinlikle Note 5 tercih edin.

heyecanla lg v10 u beklıyordum bu yorumdan sonra beni telefondan soguttun : d uygun fiyattan girerse bilmem derken ne kadar bi uygun fiyata girerse alınabilir yada yeni bi telefon alacagım hangisine yönelmeliyim samsung sevmiyorum onun dısında önerilebileceginiz bi telefon varmı arkadaslar .

• Cep telefonunda tasarım benim için Donanım kadar çok Önemlidir.aldığım telefonuda en az 2 sene kullanırım.
    Sony yıllardır aynı tasarımda telefon üretiyor, Samsung ise s6 ve note 5 ile biraz daha tasarımlarını değiştirdi. Apple nin Tasarımı da iyi ama çok para, bana göre o kadar para verilmez.işte bu noktada V10 Tasarımı ile kendini belli ediyor.iyi de bir fiyattan gelirse tercih ederim.
    Bekleyip görmek Lazım.
    Bu arada Maltepe Carrefour daki LG bayisi v10 için Aralık'ta satılacak dedi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.