Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

bu nougat güncellemesi ile gelen bildirimlerin tek tek içini açıp okuyabiliyorduk çubuktan mesajları mesela whatsapa girmeden. o anın ekran görüntüsünü atabilecek olan var mı_

Bunu mu demek istedin kardeşim?

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tolyo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim, mi5'e geçtiğimden bu yana en çok aradığım özellik bu oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka61

teşekkürler kardeşim, mi5'e geçtiğimden bu yana en çok aradığım özellik bu oldu..

Rica ederim peki mi5 mi V10 mu? ☺

• selam.lg h960 atr v10 telefonun iç ekranını kırdım servise verdim garanti dışı 3 hazirandan beri beklemede idi parca bulunamadığından değişime girdi ve bugün lg h850 tr ile değişim onaylanmış. tabii.490 tl karşılığında.şimdi ısrarla v10 nu mu istemeliğim yoksa sesimi cıkarmayıp 490 tl verip lg h850 tr sıfır kutuyu mu almalıyuım yanılmıyorsam lg h850 tr lg 5 oluyor..5 nasıl telefon
  • Anakart arızalı V10 aranıyor

• tolyo kullanıcısına yanıt
    hocam 1 hafta oldu olmadı çok sıkı kullanamadım, ama işlemciden dolayı daha hızlı, sarjı daha uzun gidiyor ve parmak okuyucusu çok hızlı, ayrıca uygulama açmak için de tekrar parmak izi ile kilitlemesi ayrı güzel..

Beğenmediğim kısımlar: Ses hoparlor ve kulaklık çıkışı olarak çok geride, kamerası v10'a yaklaşamaz, miui arayüzünde bildirimleri tek tek göremiyoruz saçma sapan birşey. 4g bandı eksik heryerde aynı performansı vermiyor. Ekran kalitesi daha güzeldi v10'nun.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzüksiyen -- 4 Temmuz 2017; 22:53:51 >
  • Orjinal pil ve şarj ünitesini 50 tl ye almak isteyen arkadaşlar kaçırmasın piyasa da 90-150 tl.
    ben aldığımda 29.90 tl idi, fiyat neden düşük diye aldanmayın.Kesinlikle orjinal.

http://urun.n11.com/diger/lg-v10-battery-kit-P172464693
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    hocam bu yan sanayidir , bu fiyata imkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: seeyeah

hocam bu yan sanayidir , bu fiyata imkansız

hayır orjinal, hemde 29.90 a aldım ben aldıkdan sonra fiyat yükseldi. yorumlara bakın diğerleride şaşırmış, arçelik bayisi satıyor ve ellerinde v10 da var telefonuda satıyorlar, zaten arkadaş yukarı da yazmış yanında hediye veriyorlarmış vatan da alırken. Halen şüpheleniyorsan whatsapdan faturasını kutusunu barkodlarının fotoğraflarını yollayayım kesinlikle orjinal. İhtiyaç varsa kaçırma, orjinal gelmezse parasını benden iste o kadar yani :) ben gurup da arkadaşlar faydalansın diye yazıyorum v10 sahipleri batarya dan yana sıkıntılılar ve enteresanki v10 da kronik sorunlar olmasına rağmen bırakması zor bi telefon çok artı yönleri var.
    eyvallah öyle diyosan riske girip alıyorum😃 . Aynen V10 süper telefon , vazgeçemedim bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: seeyeah

eyvallah öyle diyosan riske girip alıyorum😃 . Aynen V10 süper telefon , vazgeçemedim bir türlü.

75/10 kupon varsa yanında bişey daha al 39.90 a getir, aldık tan sonra duanı bekliyorum kardeşim, mağazaya yakın oturuyorsan git elden al gör

davutpaşadaymış mağaza arçelik bayisi.
  • ön kamerasından gece tiksinsem de bırakamıyorum bende.

Geçen telefon sisince Lg backup yapıp SD karta yedek aldım. Cihazı sıfırlayıp Lg backup dan yedeği geri yükledim bütün resimler whatsap konuşmaları yüklendi.(cihaz açılınca Lg backup ı update yapın) Pil ömrü başa dönmese bile yaklaştı. kendine geldi. Cihaz memorysi 4 den 23 gb oldu. Tavsiye ederim.

ben bu satıcıya sormuştum sadece kit olduğunu içinden batarya çıkmadığını söylemişti.sanırsam adamın elinde kalmış ne sattğını bilmiyor

• merhaba. lg v10 h960 telefonum devamlı kapanıp açılıyor. anakart arızası bootloop sorunu var diyorlar. anakart tamiri değişimi yapan ve ortalama fiyatı ne kadar acaba? telefonun garantisi yok yalnız türkiye cihazı değil..
  • Arkadaşlar merhaba V10 Nougat güncellemesinden sonra telefonu bilgisayara bağladım zaman görmüyor önceden bağladıktan hemen sonra bilgisayarım da medya cihazı olarak veya depolama aygıtı olarak seçime bağlı bir şekilde görünüyordu fakat şuan kod19 hatası alıyorum. Bilgisayara bağladıktan sonra telefon üzerinden izin ver diyorduk daha önce şimdi o izini sormuyor ve sormadığı için telefon bilgisayarda görünmüyor var mı acaba bu sorunla karşılaşan veya karşılaşıp çözebilen ?
  • meeb kullanıcısına yanıt
    içinde pil.pil taşıma kutusu ve şarj ünitesi çıkıyor. tastamam faturalı orjinal ürün. diğer alanlarda yorumlarda yazmış zaten pille beraber olduğunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadrupoll

Arkadaşlar merhaba V10 Nougat güncellemesinden sonra telefonu bilgisayara bağladım zaman görmüyor önceden bağladıktan hemen sonra bilgisayarım da medya cihazı olarak veya depolama aygıtı olarak seçime bağlı bir şekilde görünüyordu fakat şuan kod19 hatası alıyorum. Bilgisayara bağladıktan sonra telefon üzerinden izin ver diyorduk daha önce şimdi o izini sormuyor ve sormadığı için telefon bilgisayarda görünmüyor var mı acaba bu sorunla karşılaşan veya karşılaşıp çözebilen ?

Telefonu fabrika ayarlarına döndür kardeş.

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.