Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun şarj portu aldığımdan beri aşırı gevşekti. Son 1 haftadır temassızlık başladı 1-2 gündür şarj olmama seviyesine kadar geldi.

Servise göndereceğim. Bu sebepten servise gönderen oldu mu ?

Servis bana değişim verirse v20 veya g5 mi gönderir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 14 Haziran 2017; 12:58:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar android 7 ye yukselttim ama qslide ile başım belada.

Bazı uygulamalarda en alttaki kare tuşuna basılı tutarak menü açmak gerekiyor. Eski versiyonda oluyordu şimdi ise otomatik qslide aktifleşiyor ve ekranı yarıya bölüyor. Bunu kapatmanın bir yolu var mı?

• saig10 kullanıcısına yanıt
    Android 7 ile birlikte kare tuşu çoklu pencere özelliğinin kısa yolunu destekliyor kardeşim normal bir durum o

• Android 7 ile pilde iyileştirme bekliyorduk, rezalet oldu. Gece 12 de %100 olan şarj sabah %65 e düştü hiç kullanmadan. Aynı problemi yaşayan var mı?
  • clutter C kullanıcısına yanıt
    Ben o derece büyük bir düşüş görmedim fakat genel olarak yeni versiyonla birlikte pil performansı çok kötü bence de. Aynı zamanda telefon da fazla ısınıyor maalesef...
    bendedün yükledim sanki pil daha çabık bitiyor gibi geldi hafta sonu formatlıycam belki düzelir

aynısı bugün sabah kalktığımda bende de vardı,şarjı su gibi gidiyor.
  • 6 ya geri mi dönemli ne yapmalı? Bu pille baş edilmez. Ayrıca ısınma sorunu anormal derecede. Nereden yükledim 7 yi.
  • 7,00 a geçtim hoşuma gitti bi sıkıntısı yok gibi şu anda ama instagram, facebook vs de beyaz olan alt tuş paneli siyah oldu ve hiç hoşuma gitmedi. Ayarlardan da beyaz seçili aslında ve bildirim panelini çekince ek olarak açılan qslide şimdi bildirim panelinde bi tuş olarak geliyo basınca açılıyo qslide uygulamalar. Kilit ekranı olayı güzel olmuş 👍

• 7 ye gectim gözle görülür derecede telefon yavasladi ne oluyor anlam veremedim. Ciddi yavas. Klavye bile agir kaldi yazarken

• Tamam duzeldi hız Biraz daha iyi.

• Telefon gereğinden fazla ısınıyor gibi.

• Bugüne kadar elimden 40+ telefon geçti bu kadar hevesle alıp kullandığım ve bu kadar nefret ettiğim başka bir cihaz olmadı. g4, g5, v20 hepsinde eninde sonunda ghostscreen ve bootloop çıkıyor mavi ışık filtresi hikaye...

• Bu Nougatı sıfırdan kuran var mı arkadaşlar? Ben eski sistemin üzerine kurdum batarya eskiye göre daha kötü gibi geldi.

Acaba sıfırdan kursak farkeder mi!

• batarya sorunu veya başka sıkıntılar çekenler factory reset yapsınlar..
  • Ben fabrika ayarlarına döndükten sonra yükledik batarya normal bende

• Arladaşlar uygulamalarda doğum tarihi veya kredi kartı son kullanma tarihi falan girmek çok zor sadece ay ay gideri gidebiliyoruz yıllık ilerleme yok

bunun çözmenin bi yolu var mı

• Batarya çok zayıf oldu bende yeni güncelleme sonrası. Ekran sürelerim 2 saate kadar düştü. Normalde 4.30 - 5 arası alıyordum 6'da. Fabrika ayarlarına geri yükleme de yaptım ama herhangi bir gelişme yok. Manuel Fotoğraf çekerken raw çektiklerim galeride görüntülenmiyor, 6 da hiçbir sıkıntı yoktu. Bu sorunlar bende mi var sadece?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Alegria -- 18 Haziran 2017; 19:16:12 >
  • La Alegria kullanıcısına yanıt
    raw da galeride görüyorum sıkıntı yok. pil ve ısınsa sorunu can sıkıcı, fabrika ayarlarına dönmüşsün ve değişiklik olmadığını söylüyorsun, kötü..acil yama çıkarmaları gerekiyor. o da çıkarsa. çıkmazsa nougat ta kalmak eziyet olur
    Kesinlikle, aynı problemi yaşıyorum. Hatta factory reset atmama rağmen herhangi bir değişiklik yok. Ben de gece %100 olan şarjı, sabah kalktığımda sizin gibi aşağı yukarı yüzde 60-65'lerde buluyorum. Uygulanabilir tüm tavsiyeleri uygulamama rağmen hiç bir değişiklik yok. Kaldı ki normal kullanımda da müthiş hızlı şarj tüketiyor.
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.