Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.052
Cevap
34
Favori
211.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umut fakirin ekmeği ☺. Stok durumunu takipteyim şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • huckee kullanıcısına yanıt
    Sıcak fırsatlar da konusunu açan benim, bazı ergenler beni kötü niyetli olmakla suçladı, mağaza benimmiymiş bu kadar ucuz orjinal ürün olmazmış :) Aldığımda 30 tl idi 50 oldu ve şimdi 70 genede kit olarak en az şu haliyle bile 20-30 lira ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gltsry2000

Sıcak fırsatlar da konusunu açan benim, bazı ergenler beni kötü niyetli olmakla suçladı, mağaza benimmiymiş bu kadar ucuz orjinal ürün olmazmış :) Aldığımda 30 tl idi 50 oldu ve şimdi 70 genede kit olarak en az şu haliyle bile 20-30 lira ucuz.

Salla gitsin hepsini. Bende 30 liraya aldım, kullan keyfini çıkar...

• Arkadaşlar, 1 yıllık v10 um kapanmaya başladı, şarjı çok hızlı bitiyor, telefon olmadık zamanlarda donuyor, yaklaşık 6 aydır ekran sararması var. garantiye göndermeyi düşünüyorum, sizce değişim yaparlar mı?

Değişim yapmaları için nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • Arkadaşlar Lg V10 cihazım bootloop a girdi ne download ne de recovery mode giriyor bundan sonra ne Lg cihaz kullanırım ne de kullandırtırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldırgan Gamer

Arkadaşlar Lg V10 cihazım bootloop a girdi ne download ne de recovery mode giriyor bundan sonra ne Lg cihaz kullanırım ne de kullandırtırım.

Geçmiş olsun.Ekranınızı satın alabilirim
  • Hocam sakin olun daha garantisi devam ediyor
  • Arkadaşlar 1000 TL ye yurtdışı cihazı var. Satıcı ürün sıfır diyor ama "KAYITLIDIR KAYDI İME GÜNCELLENEREK YAPILMIŞTIR. Süresiz kayıt garantisi var" demiş. Parça veya onarım garantisi benim için problem değil aslında ama bu IMEI olayı biraz kafamı karıştırdı. Sizce değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • V10 da da g4 gibi anakart sorunu varmi acaba yada kronik ariza sorunlari

• benim v10da bootloop oldu. garantiside fonoteldi. fonotel iflas edince telefon ortada kaldı. lg servisi anakarta 900tl diyor ama imeisini tanımlatamayız diyor. tek çare ekranı kırık kullanılmayan bir v10 olup parça niyetine almak.
  • luix kullanıcısına yanıt
    hocam iflas etmesi sizi bağlamaz.Yetki ve sorumluluklarını başka servise devretmek zorundalar yasa gereğince.

Benim g2 doğubank doğanlar gsm servisi sorumluluğundaydı .Satıcı satarken okadar da güvenilir 20 senelik firma demişti .Taki ekran titremeye başlayıp servise göndermeye çalışınca servisin battığını kapandığını öğrendim.SAtıcı ile irtibate geçip kime göndereceğimi sordum onlarda delta ya gönderin dediler.Gerçi göndermez olaydım cihazın içine ettikleri gibi yapmayıp geri gönderdiler. Neyse ki uğraş çabalaş tüketici haklarından paramı geri aldım.

size tavsiyem satıcı ile irtibata geçin. olmadı faturanız ile tüketici haklarına gidin. Tabi bu yazdıklarım cihazınız garantili durumdaysa geçerli.
  • mayıs 2016 da aldığım v10 dün itibari ile aniden kendi kendine donup boot loop oldu. enteresan
    neyseki hepsiburada dan almıştım. taş gibi telefondu hiç update görmemişti. durup dururken böyle olması beni çok şaşırttı
  • sioux kullanıcısına yanıt
    eşiminki de ara sıra takılıyor demek ki bootloop yakın garanti bitmesine yakın göndereyim resimli videolu kanıtlar ile :D
  • meeb kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam bende araştırdım kanunlara baktım -eğer garanti firma iflas ettiyse satıcı yada üretici ya tamir edecek yada para iadesi yapacakmış- yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luix

teşekkürler hocam bende araştırdım kanunlara baktım -eğer garanti firma iflas ettiyse satıcı yada üretici ya tamir edecek yada para iadesi yapacakmış- yazıyordu.

Hocam ya siz benim anakartı alın ya da ben sizin ekranı alayım :D

• Beyler selam. Telefonum sürekli sıcak ısınma sorunu var sanki. Arkada calışan işlem hiç bırakmam. Gerekmedikçe veri bağlantısını bike kapatırım. Isığı orta derecelerde kullanırım cok uğraşmam telle. Neden ısınır acaba formatlasam dğzelir mi. Yada önereceğiniz antivirus varmı.

• kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Güncellenerek nasıl yapılmış, çakma İMEİ atılır onu mu demek ıstemiş acaba İMEİ atılmışsa sıkıntı olmaz 40 lıraya attırdım 1 yıldır kullanıyorum sorunsuz mutlu mesut
  • sçsb kullanıcısına yanıt
    ılk bataryasıysa mıadı dolmak uzere olabılır,bataryası sorunlu cunku bende yenı batarya aldım kullanıyorum şarj ederken sadece ısınma oluyor onun dışında olmuyor,virüs programı falan hikaye işler gereksız yukleme asla
  • Benim telefonda bootlop sorunu oldu. 2016 mart ayında yurtdışından almıştım. Garantisi olmadığı için Çözüm önerebilecek var mı?
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.