Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5 G çok şarj götürüyor. Bende yüzde yüz ile gece yatıyordum yüzde 70 lere düşüyordu sabah. Sonraaç 3g ye aldım telefonu nispeten düzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nougat yükleyenler; Ayarlar> erişilebilirlik> görünüm kısmında ekran ışığı ayarı var. Ghost a çözüm olabilir diye düşünüyorum. Manuel ayarı da var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrika ayarlarına dönüp cihazı sıfırladım ve batarya eski haline döndü şu an sıkıntı yok arkadaşlar. Sorun yaşayanlar yedekkerini alıp cihazı sıfırlasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cuteftp

Nougat yükleyenler; Ayarlar> erişilebilirlik> görünüm kısmında ekran ışığı ayarı var. Ghost a çözüm olabilir diye düşünüyorum. Manuel ayarı da var

Ekran renk ayarı mı?

• Merhaba arkadaşlar.
    Ekran kapalı iken ikinci ekranda gelen bildirimlerin ikonlarını göremiyorum.Tarih ve saat gözüküyor sadece.Sebebi ne olabilir.Farkında olmadan ayarlarıyla mı oynadım bilemiyorum.
  • Cihazı fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama pil Android 6'daki performansına göre halen çok kötü. Pil tasarruf moduna alıp, interneti, ikinci ekranı kapatıp gece %100 ile bıraktığım telefon sabah %83'e düşüyor. Pil durduğu yerde tükeniyor. Anlayamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clutter

Cihazı fabrika ayarlarına geri döndürdüm ama pil Android 6'daki performansına göre halen çok kötü. Pil tasarruf moduna alıp, interneti, ikinci ekranı kapatıp gece %100 ile bıraktığım telefon sabah %83'e düşüyor. Pil durduğu yerde tükeniyor. Anlayamadım gitti.

İlginç ben fabrika ayarlarına döndükten sonra pil normale döndü yani ekran süresi olarak aşağı yukarı aynı süreleri alıyorum. Ama ben geceden şarja takıp sabah çıkarıyorum yani %100 le başlıyorum güne.

• nougattan sonra 2.ekran da değişiklik oldumu acaba?

v20 deki benzer şekilde puntoda ve parlaklıkta yükselme var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

nougattan sonra 2.ekran da değişiklik oldumu acaba?

v20 deki benzer şekilde puntoda ve parlaklıkta yükselme var mı acaba?

öceki mesajımda şöyle bir sıkıntıyı belirtmiştim:
    Ekran kapalı iken ikinci ekranda gelen bildirimlerin ikonlarını göremiyorum.Tarih ve saat gözüküyor sadece.Sebebi ne olabilir.Farkında olmadan ayarlarıyla mı oynadım bilemiyorum.
    Bu konuda bilginiz var mı?

• srdrrr kullanıcısına yanıt
    sizin sorun sanki bildirim ayarları ile alakalı bir durum.şuan elimde v20 var , v10 eşimde.

ayarlar>ses&bildirim >kilit ekranı >tüm bildirimleri göster olarak kontrol edermisiniz?

gerçi bu ayar ana ekran için ama bir kontrol edin yine de.

bunun dışında uygulamalar>sağ üstte üç noktaya tıklayıp sistemi göster deyin >sıra ile ikinci ekran ve ikinci ekran sağlacısına girin > depolamaya tıklayın >verileri ve öncelleği silin. temizleyin. varsayılan ayarlara dönmesi gerek.
  • Hard resetten sonra şarj eskiye döndü sorun yaşayanlar fabrika ayarlarına dönsünler.

• Hard resetten kastınız fabrika ayarlarına geri döndür mü yoksa telefon boot olurken tuşa basıyorduk o mu? Ne yaptığınızı özetler misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Alegria -- 26 Haziran 2017; 2:13:6 >
  • Nougati çok sevmememe rağmen, pil sürelerim berbat halde ve çok canım sıkılıyor bu duruma. Çünkü önceden 4.30-5 saat ekran süresi alırken, 7 de 3 saati bile göremiyorum. Genelde 2.30 saatte telefon iptal oluyor. Telefonu da sıfırladım, yeniden kurdum uygulamalarımı da ama herhangi bir gelişme elde edemedim. Yardımci olursanız çok sevinirim.

• s.a.
    Lg V10 64gb Siyah Android Kutulu Aksesuarlı
    burada ürünün Amerka çıkışlı versiyonu varmış.Fiyat çok uygun..Ne düşünüyorsunuz?

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lg-v10-64gb-siyah-android-kutulu-aksesuarli-284687280
  • cronick C kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar benim telefonda şöyle bir durum var. Şarj yüzde 15 nin altına düşünce telefonun ışığı sıfıra düşüyor ve saniyeler içinde batarya boşalıyor. Telefon kapanıyor. Var mı böyle sorun yaşayan

• Selamlar yeri mi bilmiyorum ama başka uygun başlık bulamadım. Yurt dışından getirilmiş bir v10 buldum. 2 ay önce alınmış ve malum yolla kayıt yapılmış. pasaport kaydı olmadan kullanılabilir mi bu ürün? veya malum yolla kullanılmaya devam edilir mi? eski telefonum lenovo x2 malum yolla kayıt edilmişti uzun bir süre kullanmıştım sorunsuz,v10 da aynı şekilde kullanılabilir mi?
  • bu nougat güncellemesi ile gelen bildirimlerin tek tek içini açıp okuyabiliyorduk çubuktan mesajları mesela whatsapa girmeden. o anın ekran görüntüsünü atabilecek olan var mı_
  • Miraclebjk M kullanıcısına yanıt
    benim durum aynı. saniyeler içinde kapanmıyor ama %15 den sonra 10 dakika falan içinde kapanıyor.

konum servisini kapatıp enerji tasarruf modunu açıyorum

• cronick C kullanıcısına yanıt
    kod güncelleme ile kayıt dediği eepromdaki imei numarasını değiştirme işlemi sanırım. pasaport kaydı dememiş.

bu işlem yeni nesil telefonlarda imkansız diye biliyorum

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.