Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, 65SM8000PLA ve 49SM8000PLA modellerinde tv ile bütünleşik dahili kamera var mıdır? (webcam mantığında) Özelliklerinde göremedim. Bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afusan

3200 hocam
    Hocam iyi fiyat değerlendirin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quentin86

Merhaba, 65SM8000PLA ve 49SM8000PLA modellerinde tv ile bütünleşik dahili kamera var mıdır? (webcam mantığında) Özelliklerinde göremedim. Bilgisi olan var mıdır?
    Merhaba yok hocam

• LG 55NANO916 modelinde 45 adet stok ve özel fiyat geldi,düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• LG OLED55B9SLA modelinde 55 adet stok geldi ve özel fiyat geldi,düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• Herkese merhaba 55um7450 tvye apple cihazları cok kolay elran yansıtma yapıyorum ama android telefonları yansıtamıyorum nedeni ne olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bu tvnin ayaklari nasil cikiyor vidasıni söktüm ama saglam duruyor.
    LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG 55NANO866 modelinde özel fiyat geldi,düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• LG 65SM9010 modelinde özel fiyat geldi,düşünen varsa yardımcı olurum.

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

• Merhabalar, netflix vs izlemek için 55" bir TV bakıyorum, evimde çanak anten bağlantısı yok o yüzden kanalları kullanmayacağım.
    Hepsiburada üzerinde VESTEL 55U9500 modelini buldum F/P olarak. Elbet Philips vs ile kıyaslamıyorum lakin aynı boyuttaki TVleri yaklaşık 2.000TL pahalı olduğu için oraya hiç girmeyeceğim. 3500TL bütçeye göre bahsettiğim modelden daha iyidir dediğiniz bir ürün var mıdır?
  • Antikapc kullanıcısına yanıt
    LG 50UM7450 bu modeli tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 55um7100 kullanıyorum. Ayarları tam çözemedim. Truemotion açık mı olmalı kapalı mı ? Bazen açıyorum akıcılık çok iyi oluyor bazen de tekliyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

LG 50UM7450 bu modeli tavsiye ederim.
    Ne yazık ki bütçemin baya üstünde oluyor,tavsiye için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antikapc

Ne yazık ki bütçemin baya üstünde oluyor,tavsiye için teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Migros markette kampanyası vardı 3899 dan satıyordu stok varsa değerlendirin bilginiz olsun.

• OLED TV satışları 10 milyonu aştı

LCD TV’nin ardından yeni nesil TV OLED, sadece 7 yılda 10 milyon adetten fazla satıldı.
    Bu rakama, ilk büyük boyutlu panellerin Ocak 2013’te LG Display üretim hattından çıkmasından bu yana geçen 7 yılda ulaşılması ise özel önem taşıyor. Bu dönüm noktasıyla, tıpkı 2000’lerde LCD TV’nin CRT TV’nin tahtına oturmasına benzer bir durum gerçekleşmiş oldu. OLED TV, 10 milyon satış rakamını aşarak yeni nesil TV olma ünvanını taçlandırdı.

Yıllık 35 binden 3,3 Milyona

OLED paneller piyasaya sunulduğundan bu yana, her geçen yıl satışları katlanarak arttı. 2013 yılında sadece 35.000 adetle başlayan satışlar, 2017 yılına kadar kademeli olarak yılda 1.7 milyon adet satışa, ardından 2018'de 2.9 milyona ve geçen yıl da 3.3 milyona yükseldi. 2019'un dördüncü çeyreğinde, OLED panelleri dünya çapında satılan tüm ekran panellerinin (TV'ler için) yüzde 11'ini oluşturdu. Omdia, OLED’in satış hacmi payının 2023’te yüzde 23’e ve 2025’te yüzde 25’e ulaşacağını tahmin ediyor.

OLED panelindeki her piksel, renkleri üretmek için harici bir ışık kaynağına veya arka ışığa ihtiyaç duyan LCD panellerin aksine kendinden ışık yayıyor. Genellikle panelin arkasında veya kenarlarında bulunan bu aydınlatma kaynağına duyulan ihtiyaç, LCD'nin kusursuz siyah sağlayamayacağı anlamına geliyor. Diğer yandan OLED paneller, kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisi sayesinde derin siyahlar oluşturabiliyor.

OLED Panellerin Tek Kaynağı LG Display

Şu an itibariyle, toplam 19 marka OLED TV üretiyor ve satıyor. OLED panel kullananlar arasında; LG, Skyworth, Konka ve Changhong, Sony, Toshiba ve Panasonic ve Philips gibi önde gelen markalar bulunuyor.

• Arkadaşlar Um serisinde servis menüsüne nasil giriyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: false6

Arkadaşlar Um serisinde servis menüsüne nasil giriyoruz?
    Hangi münüye hocam?
  • Merhabalar;

49&50 inç bir cihaz alacağım. aklımda 3 model var biri fiyattan dolayı biraz soğuk duruyorum.
    UN8100, nano816 ve Nano866

866 ve 816 arasındaki farklar neler yaklaşık 1300 Tl bandında fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozkara

Merhabalar;

49&50 inç bir cihaz alacağım. aklımda 3 model var biri fiyattan dolayı biraz soğuk duruyorum.
    UN8100, nano816 ve Nano866

866 ve 816 arasındaki farklar neler yaklaşık 1300 Tl bandında fark var.
    Hocam direk NANO866 alın
    PANEL 100HZ
    HDMİ 2.1 var
    A7 GÖRÜNTÜ İŞLEMÇİSİ var.
  • Merhaba. Yaklasik 5000 TL butce ile hangi modeli tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.