Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda LG TV tavsiye ve öneri için bazı başlıklar altında yorumlar yapılmış olmakla birlikte, ürün hakkındaki bilgilendirme, şikayet, memnuniyet veya memnuniyetsizliklerin "tek çatı altında toplanması için" bu başlığı oluşturdum.
    Sadece LG kullanan veya kullanmayı düşünen yorum yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06kanka06 -- 18 Şubat 2019; 15:11:9 >

• Kardeşim adam satıcı tabi ki kendi malını önerecek nesi garip bunun. Herkes de bunun farkında olarak tavsiye alıyor adamdan. Merak etme bi sen akıllı değilsin. Dediğim konu şu, adam LG istiyorum diyor sen gelip vasat kuzu kurt vs saçmalıyorsun. Adam belli ki kararını vermiş LG mi alsam acaba demiyor, LG istiyorum diyor. Ki gelip LG konusunda satıcıya soru soruyor. Sen atlayıp marka kötülüyorsun LG ıps vasat diyorsun. Gidip ilgili konulara yaz bu dediklerini. ‘Bilmediği için’ yazmışsın, nereden biliyorsun bilmediğini adam onu tercih etmiş karar vermiş fikir alıyor LG FORUMUNDA. Son olarak da biz tv den falan anlamıyoruz bir sen anlıyorsun. Duymak istediğin bu senin.
    VA paneli salonda tv karşısında koltukta izleyenler tamam da,diğer koltuklarda oturanlar bariz soluk renkli izliyorlar görüntüyü...teknoloji marketlerde deneyin,herkes VA dedikçe ben IPS rezil birşey sanıyordum ama VA-IPS farkını gördükten sonra kesinlikle IPS tercih ettim...Siyahlar da kağıt üzerindeki rakamlar kadar kötü değil,gayet iyi bana göre...
    Özellikle OYUN için panel seçimi yaparken gidip
    Kontrast ve Siyah performansı Vasat olan, 
    İPS panelli modeller almak son derece yanlış karar olur...

İPS Panelin aksine, Kontrast ve siyah performansı son derece yüksek olan VA paneller OYUN için olmazsa olmazdır peki neden? 
    Çünkü; özellikle karanlık sahneli oyunlarda İPS panelde burnunuzun ucunu dahi göremezken, 
    VA panelde o zifri karanlık dehlizler dolunaylı geceler gibi ayan beyan gözükür, 
    sizde gün yüzü gibi gördüğünüz o canavarları/düşmanları yok edebilirsiniz...

@dogan107
    Sana bu konuda VA panelli
    LG 50UK6470 yada 50UK6950 Modellerini öneririm...
  • LG FULL HD TV LER
    LG 43LK5900
    LG 49LK5900

LG 4K UHD TV LER
    LG 43UK6470
    LG 43UK6950
    LG 49UK6470
    LG 50UK6950
    LG 50UK6470
    LG 55UK6470
    LG 55UK6950
    LG 55UK6100
    LG 65UK6100
    LG 65UK6470
    LG 65UK6950
    LG 70UK6950
    LG 86UK6500

LG 4K UHD NANO CELL TV LER
    LG 49UK7550
    LG 55UK7550
    LG 65UK7550

LG 4K SÜPER UHD NANO CELL TV LER
    LG 49SK7900
    LG 49SK8100
    LG 55SK7900
    LG 55SK8100
    LG 55SK8500
    LG 55SK9500
    LG 65SK7900
    LG 65SK8500
    LG 65SK9500
    LG 75SK8100

LG 4K OLED TV LER
    OLED 55B7
    OLED 55B8
    OLED 55C8
    OLED 55E8
    OLED 65B7
    OLED 65B8
    OLED 65C8
    OLED 65E8
    OLED 77C8
  • Merhaba hocam. Size birkaç soru sormak istiyorum. LG 55UK7550 modelinin gerçek ekran yenileme hızı nedir? epey.com'da 50Hz olarak görünmekte fakat mediamark'ta 100Hz olarak görünmekte.
    Birde şuan kaliteli bir tv arayışındayım. Genellike günlük kullanımda ve 4k film/dizi izlemede kaliteli görüntü sunan bir tv arıyorum. Sizce bu modellerden hangisini önerirsiniz veya başka hangi marka model televizyon önerirsiniz bütçe 5500₺ belki birazcık daha çıkabilir duruma göre.

LG 55UK7550PLA

LG 55SK7900PLA

SAMSUNG 55NU8000
  • eXtremeReVenge44 kullanıcısına yanıt
    lg satıcısına samsung soruyorsunuz hocam..

nu8000 va panel 100hz performans olarak bu modellerin çok ilerisinde lg nin oled harici alınacak modeli yok %99 ips panel va panel sadece 1-2 modeli var onlarda giriş seviye modeller..
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de kafamı karıştıran 100hz olmasi gönlüm samsundan yana fakat altyazılı filmlerde ekranin beyazlaşması, lg gibi air kumandanının olmamasi ve sesli komut özelliğinin ingilizce olmasi kafamı karıştırıyor. Şuan kullandığım televizyonum lg ve memnunum acaba lg ile mi devam etsem diyorum kafam gerçekten çok karışık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eXtremeReVenge44 kullanıcısına yanıt
    siz bu lg lerin siyah performansını görseniz keşke ekran bembeyaz olsaydıda samsungu alsaydım dersiniz :) ayrıca 100hz gelene kadar parlaklık kontrast gibi çok bariz görüntünün neredeyse tamamına etki eden özelliklerde arada uçurum var..

örnek uk7700 nu8000

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019]
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXtremeReVenge44

Merhaba hocam. Size birkaç soru sormak istiyorum. LG 55UK7550 modelinin gerçek ekran yenileme hızı nedir? epey.com'da 50Hz olarak görünmekte fakat mediamark'ta 100Hz olarak görünmekte.
    Birde şuan kaliteli bir tv arayışındayım. Genellike günlük kullanımda ve 4k film/dizi izlemede kaliteli görüntü sunan bir tv arıyorum. Sizce bu modellerden hangisini önerirsiniz veya başka hangi marka model televizyon önerirsiniz bütçe 5500₺ belki birazcık daha çıkabilir duruma göre.

LG 55UK7550PLA

LG 55SK7900PLA

SAMSUNG 55NU8000
    Hocam hz olarak 50 hz dir.media market sitesinde hatalı yazılmıştır.
  • quote:

Hocam benim de kafamı karıştıran 100hz olmasi gönlüm samsundan yana fakat altyazılı filmlerde ekranin beyazlaşması, lg gibi air kumandanının olmamasi ve sesli komut özelliğinin ingilizce olmasi kafamı karıştırıyor. Şuan kullandığım televizyonum lg ve memnunum acaba lg ile mi devam etsem diyorum kafam gerçekten çok karışık.
    Hocam aldınız mı ürünü alacakmısınız?
  • quote:

Merhaba hocam. Size birkaç soru sormak istiyorum. LG 55UK7550 modelinin gerçek ekran yenileme hızı nedir? epey.com'da 50Hz olarak görünmekte fakat mediamark'ta 100Hz olarak görünmekte.

LG 55UK7550PLA

LG 55SK7900PLA

SAMSUNG 55NU8000
    Merhaba hocam eğer spor cok sevıyorsanız 55sk7900 direk alın geçin derim seste futboll modunda cok başarılı
    eğer günlük kullanım için dıyorsanızda 55uk7550 öneririm size özellikle kumandası yapay zeka özelliği cok başarılı onu test edin direk birde zaten internet aktif kullanıyorsanız flim izliyorsanız LG webos yazılımı şuan en hızlısı bilginiz olsun.

• Hocam hala alma aşamasındayım. İnterneti çok kullanan birisiyim. Futbol önemli değil hocam benim için önemli olan film izleme ve intermette dolaşmak. Tam samsung 55nu8000'e karar kılmıştım, indirim de vardı vatan da 5499tl ye düşmüştü fakat samsung da dts, divx gibi çözücülerin olmadığını öğrenince tekrar düşünme aşamasına geçtim. Lg - Samsung arasında gidip geliyorum. Samsung 100hz va panel, Lg 50hz ips panel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXtremeReVenge44 -- 17 Şubat 2019; 14:45:34 >
  • quote:

Hocam hala alma aşamasındayım. İnterneti çok kullanan birisiyim. Futbol önemli değil hocam benim için önemli olan film izleme ve intermette dolaşmak. Tam samsung 55nu8000'e karar kılmıştım, indirim de vardı vatan da 5499tl ye düşmüştü fakat samsung da dts, divx gibi çözücülerin olmadığını öğrenince tekrar düşünme aşamasına geçtim. Lg - Samsung arasında gidip geliyorum. Samsung 100hz va panel, Lg 50hz ips panel.
    Hocam direk 55uk7550 modelini alır gecerim Nano cell panel olması intrnetteki hızı yapay zeka kumandası türkçe komut verebılıyorsun cok memun kalırsın başarılı bir ürün.
    tavsiye ederim.
  • Vallaha bir yanım LG tarafında da iste samsungun tasarımı, 100hz olmasi oyunda 120hz desteği siyahlardaki başarısı beni kararsızlaştiriyor. Bir yandan da acaba 2019 modelleri mi beklesem diyorum. Cikmaza girdim anlayacağınız. Ah şu lg bu modeli 100hz yapsa hic düşünmem direk lg alirim çünkü suan ki televizyonum da lg 42lm660s oldukça memnunum. Teşekkür ederim görüşleriniz için.

• quote:

Vallaha bir yanım LG tarafında da iste samsungun tasarımı, 100hz olmasi oyunda 120hz desteği siyahlardaki başarısı beni kararsızlaştiriyor. Bir yandan da acaba 2019 modelleri mi beklesem diyorum. Cikmaza girdim anlayacağınız. Ah şu lg bu modeli 100hz yapsa hic düşünmem direk lg alirim çünkü suan ki televizyonum da lg 42lm660s oldukça memnunum. Teşekkür ederim görüşleriniz için.
    Hocam tercih sizin LG 55SJ800 modeli var direk 100hz panel olarak onu düşünbılırsınız hocam
  • quote:

Vallaha bir yanım LG tarafında da iste samsungun tasarımı, 100hz olmasi oyunda 120hz desteği siyahlardaki başarısı beni kararsızlaştiriyor. Bir yandan da acaba 2019 modelleri mi beklesem diyorum. Cikmaza girdim anlayacağınız. Ah şu lg bu modeli 100hz yapsa hic düşünmem direk lg alirim çünkü suan ki televizyonum da lg 42lm660s oldukça memnunum. Teşekkür ederim görüşleriniz için.
    2019 modelleri mayıs sonu gıbı gelebilir
  • Teknik detayları bir kenara koyup gidip bakacağım hocam hangisi o an gözüme güzel gözükürse onu alacağım yoksa bu kararsızlık yüzünden uzar gider tv alma işi ☺

• quote:

Teknik detayları bir kenara koyup gidip bakacağım hocam hangisi o an gözüme güzel gözükürse onu alacağım yoksa bu kararsızlık yüzünden uzar gider tv alma işi ☺
    Aynen öyle hocam hayırlısı diyelim içine sinen o hoşuna giden hangisi ise onu tercih et alınca yorumunu beklıyorum şimdiden hayırlı uğurlu olsun.güle güle kullan
  • Sağolun hocam teşekkür ederim.

• quote:

Sağolun hocam teşekkür ederim.
    Rica ederim alınca yorumunuzu beklıyorum.
    iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06kanka06

Hocam tercih sizin LG 55SJ800 modeli var direk 100hz panel olarak onu düşünbılırsınız hocam

Alıntıları Göster
    LG 55SJ800 kapalı kutu var ise süper ürün kesinlikle tavsiye ederim.
  • LG 43UK6950 nasıl? Yorum yapar mısınız? Günlük kullanım için. 4000Tl civarı başka hangi ürünü önerirsiniz. yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.