Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurum35

LG 43UK6950 nasıl? Yorum yapar mısınız? Günlük kullanım için. 4000Tl civarı başka hangi ürünü önerirsiniz. yardımlarınızı bekliyorum.
    Hocam LG 43UK6950 o boyutta alabilceğin en iyi tv hem görüntü kalitesi acısından hemde internet kullanımı cok başırılı sihirli kumando cıkıyor ve yapay zeka özelliğide var memun kalırsınız hocam
    tavsiye ederim.
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurum35

Teşekkür ederim
    Rica ederim hocam şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Hocam 50UK6950 ile 50UK6470 arasında kaldım arada kumandayı da alınca 6470 e 500 TL gibi bir fark oluyor sizce degermi bu farkı vermeye 2 sinin arasında 500 TL lik ne farkları var çok kararsız kaldım birde Samsung 50nu7400 var yardım eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

Hocam 50UK6950 ile 50UK6470 arasında kaldım arada kumandayı da alınca 6470 e 500 TL gibi bir fark oluyor sizce degermi bu farkı vermeye 2 sinin arasında 500 TL lik ne farkları var çok kararsız kaldım birde Samsung 50nu7400 var yardım eder misiniz
    Hocam 50UK6950 ile 50UK6470 sadece kumanda farkkı yok kasa da farklı 50uk6470 kasa plastik 50uk6950 kasa çelik birde çerceve 50uk6950 gri hocam almışken 50uk6950 öneririm tercih sizin ikiside başarılı ürün.
  • quote:

Hocam 50UK6950 ile 50UK6470 arasında kaldım arada kumandayı da alınca 6470 e 500 TL gibi bir fark oluyor sizce degermi bu farkı vermeye 2 sinin arasında 500 TL lik ne farkları var çok kararsız kaldım birde Samsung 50nu7400 var yardım eder misiniz
    İnternet kullanacaksanız hocam ve görüntü kalitesi LG başarılar özllikle internette yapay zeka türkçe komut vermeniz falan cok kullanışlı
  • Görüntü olarak çok fark varmı hocam sadece cercevemi yoksa

• quote:

Görüntü olarak çok fark varmı hocam sadece cercevemi yoksa
    Görüntü olarak hiç bir farkkı yok hocam aynı ikiside
  • quote:

Görüntü olarak çok fark varmı hocam sadece cercevemi yoksa
    Hocam o farkka değmez 50uk6470 modelini alın gecin en cok satılan model herhangi bir geri dönüşümü yok internet kullanacaksanız eğer yetkili servisden yapay zeka kumandası alırsınız hocam.
  • 55uk7550 nasıldır? Nanocell farkını hisseder miyim

• Lg 65 e8 oled almayı düşünüyorum ama yakında 2019 yılı yeni modeller gelecek. Siz ne dersiniz şu anki e8 modelimi yoksa biraz bekleyip yeni çıkacak olan e9 modelini alayım ? Ayrıca aralarında ne fark var Hdmi 2.1 haricinde.

• BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    55uk7550 çok başarılı bir ürün nanocell kesinlikle hissedersiniz hocam tavsiye ederim.

• nadeto kullanıcısına yanıt
    Hocam bence beklemeye değer zamanız var ise şuan almayın yeni ürünler gelsin onları görün öyle kararınızı verin ve yeni ürün gelincede fiyatında düşüş olur E8 tercih sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

55uk7550 nasıldır? Nanocell farkını hisseder miyim
    Hocam alın görüntü aklite farkkını görürsünüz renk canlılığını görürsünüz nanocell panellerde
  • LG OLED55C9P UHD 4K TV
    2019 UHD OLED TV
    2019 4K OLED paneli
    Alfa 9 geni. 2 AI işlemci
    Dolby Vision, Dolby Atmos
    Galeri Modası

YENİ, ÖN BİLGİ, ilk ithalat Nisan / Mayıs 2019'a kadar, fiyat hala bilinmiyor.

LG 55 C9 - En son teknoloji ve birinci sınıf fotoğraf

LG, 1958'den bu yana tüketici elektroniği alanında yenilikçiliğe sahiptir. OLED teknolojisi gibi yeni teknolojiler ve müşteri için mümkün olan en iyi faydayı yaratma isteği ile LG, şimdi TV setlerinin önde gelen üreticilerinden biri. Bugünlerde LG, OLED 4K TV setleri ile özellikle etkileyici. En yeni OLED serilerinden biri yeni 2019er C serisi. Yeni LG OLED55C9P, en yeni 2019 nesil OLED TV'yi evinize getiriyor. Dahili yapay zeka LG AI ThinQ ile donatılmış ve yeni kullanıcı arayüzü olan ThinQ AI webOS 4.5, en yeni işlemci 9 Gen. 2 AI, Galeri Modu ve asil bir tasarım, her yaşam ortamı için mutlak bir vurgu elde edersiniz.

OLED55C9P Cam TV - Zarif tasarım ve AI
    C-serisinin 2019 OLED 4K TV setleri, LG'nin en yeni teknik başarıları ve asil bir metal tasarımla dikkat çekiyor. Teknik olarak, yeni LG55C9P OLED TV, en yeni Alpha 9 genine sahip. Çarpıcı ve gerçekçi bir resim deneyimi için yapay zeka (AI) ve derin öğrenmeyi kullanan 2 AI işlemci. Parlak ve canlı renkler, en derin siyah seviyeleri ve mükemmel parlaklık, LG'nin AI'sını TV izlemek ve izlemek için tamamen yeni bir deneyim haline getiriyor. AI işlemcinin kazandığı başarılar ve gelişmelerle bağlantılı olarak daha da geliştirilmiş ve muazzam bir kontrast aralığı, LG'leri bugüne kadar en parlak ve en gerçekçi görüntü üretiyor.

Yeni Galeri Modu, C9P'ye resim veya resmin görünümünü verir. TV, mevsimsel olarak TripAdvisor tarafından genişletilen en popüler ve ünlü seyahat yerlerini ve ülkenin ilgi çekici yerlerinden yararlanır. LG tasarımı yeni OLED55C9P için, metal bir stand ile OLED TV C9P'ye modern ve sade bir görünüm veren asil ve oldukça basit bir metal tasarım kullanır. 55 C9P OLED UHD TV'deki işlem için, yeni bir kullanıcı deneyimi sunan ve yalnızca Google Asistanı değil, aynı zamanda ses kontrolü için Amazon Alexa'yı da destekleyen yepyeni LG ThinQ AI webOS 4.5 kullanılmıştır.

LG C9 da mevcuttur 65 " veya 77" mevcut

• quote:

https://www.teknosa.com/lg-50uk6950plb-50-127-ekran-ultra-hd-led-tv-p-110019050

JBL C100 Kulaklıkla beraber 4000 TL ye geliyor. VA panel, Akıllı kumandası var fiyat bence iyi bu aralar tv bakanlar için güzel fırsat.
    çok iyi fiyat almadığsan değerlendir hocam.

• ips panel, 49-50" bir televizyon tavsiye edebilir misiniz ? Akıllı kumanda olması da iyi olur. 50uk6950plb ips olmadığı için eliyorum şimdilik. 50uk6470 ips'mi ? Ya da başka neler önerebilirsinz ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuyra

ips panel, 49-50" bir televizyon tavsiye edebilir misiniz ? Akıllı kumanda olması da iyi olur. 50uk6950plb ips olmadığı için eliyorum şimdilik. 50uk6470 ips'mi ? Ya da başka neler önerebilirsinz ? Teşekkürler.
    Merhaba hocam evet 50uk6470 ips panel ve şuan fiyat performans acısından alabileceiğiniz en iyi ürün diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuyra

ips panel, 49-50" bir televizyon tavsiye edebilir misiniz ? Akıllı kumanda olması da iyi olur. 50uk6950plb ips olmadığı için eliyorum şimdilik. 50uk6470 ips'mi ? Ya da başka neler önerebilirsinz ? Teşekkürler.
    Ne yaptınız hocam aldınız mı?
  • evet 49UK7550PLA aldım,
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.