Şimdi Ara

LG TV Tavsiye TV (ANA KONU) [2018-2019] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.559
Cevap
33
Favori
99.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Bütçem 6 bin ama, OLED o fiyata bulamam. SK8500 düşünüyordum o da IPS panelmiş. Benim için tek önemli nokta bluray film. UHD hatta. Siyah tam siyah olsun isterim.

Alıntıları Göster
    Bu ürün şuan için bütcenizi aşıyor olabilir ama mart ayı sonuna doğru özel bir fiyat yapar diye tahmin edıyor LG
    zamanınız varsa bekleyin derim tercih sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06kanka06

Hocam oled tv düşünmuyorsanız eğer 55sk8500 oled görüntüsüne en yakın görüntü alabileceğiniz cok başarılı bir ürün
    α7 (Alpha 7) Intelligent Processor
    Nano Cell Color Pro
    Dynamic Color
    Full Array Local Dimming
    özellikle siyah sahnelerde ayrıntıda detayda full array aydınlatma olduğu için bundaki görüntü kalitesini oled tv dışında hiçbirşyde alamazsınız.

Alıntıları Göster
    Vaktim var aslında, Haziran sonu evleneceğim için bekleyebilirim. Hatta TV sonra almayı bile düşünüyorum. Yani 2019 lara bir bakayım dedim ama onlar kesin yüksek rakam ile gelecekleri için 2018 fiyat düşüşü bekliyorum. SK8500 şu an Vatan da 6.999. O daha düşecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Vaktim var aslında, Haziran sonu evleneceğim için bekleyebilirim. Hatta TV sonra almayı bile düşünüyorum. Yani 2019 lara bir bakayım dedim ama onlar kesin yüksek rakam ile gelecekleri için 2018 fiyat düşüşü bekliyorum. SK8500 şu an Vatan da 6.999. O daha düşecektir.

Alıntıları Göster
    Vatan şuan o ürün teşir ürünü olabilir ama zamanınız var ise düşer bence beklyin hem ürünleri görmüş olursunuz ona göre karar verirsiniz.
  • Gatetrans kullanıcısına yanıt
    sony 55xf9005'e de bakın

illa lg diyorsanız xf90 serisine en yakın lg, sk9500
  • BuZZLuCK kullanıcısına yanıt
    hocam lg de oled harici xf90 a yakın hiçbir model yok sk9500 dediğiniz tv ips panel bunun xf90 a yaklaşması için 40 fırın ekmek yemesi lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 25 Şubat 2019; 13:17:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

sony 55xf9005'e de bakın

illa lg diyorsanız xf90 serisine en yakın lg, sk9500
    Hocam kime göre neye göre iyi sanal ortamda kıyaslama mı yaptınız yok mağzaya gidip yanyana gördünüzmü ürünleri??
    55xf9005 ve 55sk8500 aynı özelliğe sahip
    Hatta sesde de 2 katı daha iyi LG
    internette webos sınıfının en iyisi
    yapay zeka özelliği LG var SONY de yok
    andorid donma kasma sorunu yaşanıyor SONY için
    LG öyle bir sorun sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Hocam kime göre neye göre iyi sanal ortamda kıyaslama mı yaptınız yok mağzaya gidip yanyana gördünüzmü ürünleri??
    55xf9005 ve 55sk8500 aynı özelliğe sahip
    Hatta sesde de 2 katı daha iyi LG
    internette webos sınıfının en iyisi
    yapay zeka özelliği LG var SONY de yok
    andorid donma kasma sorunu yaşanıyor SONY için
    LG öyle bir sorun sıkıntı yok

Alıntıları Göster
    Forumda LG TV tavsiye ve öneri için bazı başlıklar altında yorumlar yapılmış olmakla birlikte, ürün hakkındaki bilgilendirme, şikayet, memnuniyet veya memnuniyetsizliklerin "tek çatı altında toplanması için" bu başlığı oluşturdum.
    Sadece LG kullanan veya kullanmayı düşünen yorum yazsın.
    Arkadaşlar tartışmaya gerek yok konu başlığında oldu gibi tekrardan yazma gereği duydum LG düşünen veya bilgi almak isteyen yorum yapsın o marka şu marka diye tartışma yapılmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06kanka06

Forumda LG TV tavsiye ve öneri için bazı başlıklar altında yorumlar yapılmış olmakla birlikte, ürün hakkındaki bilgilendirme, şikayet, memnuniyet veya memnuniyetsizliklerin "tek çatı altında toplanması için" bu başlığı oluşturdum.
    Sadece LG kullanan veya kullanmayı düşünen yorum yazsın.
    Arkadaşlar tartışmaya gerek yok konu başlığında oldu gibi tekrardan yazma gereği duydum LG düşünen veya bilgi almak isteyen yorum yapsın o marka şu marka diye tartışma yapılmasın.

Alıntıları Göster
    Haklısınız hocam kusura bakmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Haklısınız hocam kusura bakmayın.

Alıntıları Göster
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x900f-vs-lg-sk9500/585/639

rtings'de sk8500 incelemesi olmadığı için karşılaştırma sk9500 ile yapılmış
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    sk8500 önerildiği için, lg alınmak isteniyorsa bari sk9500 olsun diye demiştim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZZLuCK

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x900f-vs-lg-sk9500/585/639

rtings'de sk8500 incelemesi olmadığı için karşılaştırma sk9500 ile yapılmış
    Doğru haklısınız hocam ama bu rakamları ödeyen müştri genelde ne sk8500 nediğer firma ürünü alıyor direk oled tv alıyor kullanıyor.
  • Merhaba,

Şu modeli kullanan var mıdır?
    LG 43UK6950PLB 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zorbis

Merhaba,

Şu modeli kullanan var mıdır?
    LG 43UK6950PLB 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon
    Merhaba hocam kuzenim kullanıyor ve cok memun tavsiye ederim zaten 43 inçler arasında alabilceğiniz en başarılı ürün herşeyi ile
    görüntü kalitesi internt hızı sihirli kumandası içinden cıkması.
  • Merhaba, Salonumda LG C6 OLED kullanıyorum ve çok memnunum. Misafir odasına 43 inç bir tv almak istiyorum. LG 43UK6950 düşünüyordum ama bu tv sanırım ips panel. Bu yüzden tercih etmedim. 43 inç VA panel LG var mı? Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Eğer VA panel yoksa LG 50UK6470 yada 50UK6950 Modellerini düşünebilirim. Ama tercihim 43 inç olması.

Bir de bu panellerin hepsinin direct led olduğunu düşünüyorum bu doğru değil mi?
  • menaban kullanıcısına yanıt
    Hocam 43 inçlerde yok maalesef onun yerine 50uk6470
    50uk6950
    Modellerine bakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar, 55-65 ekranlarda dahili ses sistemi iyi olan cihaz var mı? Pek TVlerden anlamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca ses sistemi almadan iyi bir görüntü ses deneyimi alabileceğim bir tv öneriniz varsa alırım.
  • mikoli88 kullanıcısına yanıt
    Hocam
    55uk8100
    55sk8500
    55sk9500
    65uk7550
    65uk8500
    Modelleri inceleyin hocam

• LG 49SK8100PLA hakkında yorum alabilir miyim?
    Dolby Atmos destekli bütçeme daha uygun bir model bulamadım. Bu modeli kullanan varsa onlarında yorumlarını öğrenmek isterim.
  • nicage kullanıcısına yanıt
    49 inç ler arasında şuan piyasanın en iyisi
    Nanocell
    Süper uhd
    Yabay zeka
    Dolby atmos ses
    Herşeyi ile süper bir model tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.