Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg kanal listesini düzenledikten sonra çoğu kanalı siliyorum

yükledikten sonra 1-2 dk sonra sildiğim 40-50 kanal tekrar yüklüyor bunun çözümü nedir
  • merhabalar
    lg 49uk6470 televizyon var bunun yanına akıllı kumada aldım.
    teledünya kullanıyorum ve neta 8980 reciver verdiler.
    akıllı kumanda ile teledünya kutusunu yönetmek istedim ama aygıt tanımlama listesinde neta bulunmuyor.
    illa ki biri üretmiştir diye üreticiyi araştırdım ancak bulamadım.
    Benzer şekilde kullanabilen var mıdır kumandayı.
    Üretici listesinde yüzlerce üretici her üreticinin 5 10 farklı kumanda şeyi mevcut. tek tek deneyerek içinden çıkılabilecek gibi değil yani.
  • lm640s tv var

senelerdir kanser etti
    daha önce aynı kanala 5 kanal yerleşirdi
    burda tavsiye ettiler

dil almanca yaptık çözüldü

bu seferde haftada bir özellikle 12265 frekansındaki 20 küsür kanal bir anda kaybolup
    yerlerine tv olmayan şifreli kanallar geliyor
    o kanalların üstünde gezerken tekrar kanallar geri geliyor
    fakat sanırım uydu sırasıyla
    tekrar tekrar uğraştırıyor hep bıktım artık

eskiden modul takarak hem kablo tv hem uydu vardı
    hep fazla geliyor diyordum
    aylardır sadece uydu var
    daha cok sapıttı

tüketici heyetine başvurdum iade için
    ama hiç ümidim yok
    bakalım hayırlısı

başına gelen varmı bu arıza

çözüm bulan varmı
  • aranıza, lg 49sm8600 alarak katılmış bulunmaktayım... 10 yıllık samsung tv'ime veda etmiş bulunuyorum... umarım lg pişman ettirmez...
  • Merhaba arkadaşlar 42ub820_zh tv almıştık zamanında. Sistemi sanırım netcast. Bunu webos yapabiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55uk6470plc aldım bende 2 gündür kullanıyorum.Şimdilik sıkıntısı yok inşallah uzun vadede üzmez.
  • Osmanli61 kullanıcısına yanıt
    LG 49UF8507 için webos güncellemesi çıktımı acaba 2.0 dan sonra?

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    Hocam memnunmusun tv den?

• no_Antijen kullanıcısına yanıt
    Hayir 2.0 dan sonra 3.0 vermediler bu tv lere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Memnunum hocam sadece isletim sistemini guncelleseler daha iyi olurmus yeni yazilim vermemeleri kotu oldu.

• Merhabalar bende iki gün önce 50um7450 modelini satın aldım.
    Bir kaç sorum olacak arkadaşlar.
    1-foto olarak eklediğim siyah ekranda arkadaki led lambalar belli oluyor bu bir sorun mudur?
    Lcd testinde herhangi bir ölü piksel yok. Fakat böyle bir şey farkettim.
    2- yazılım güncellemesi uyarısı veriyor bir yerde guncelleyince izlenmiyor okudum aslı var mı güncellemeleri kapatayım mı veya güncellemenin avantajı veya dezavantajı var mı ?
    3-trt 4k bulamadım. Uydu alıcısı mı desteklemiyor.
    Saygılar.

• Lg tv de stremio tarzı kullandığınız uygulama var mı? Bende sj850v var. Uygulama marketinde bir sürü bişey var ama hiç denemedim.

Evet memnunum... Biraz geç oldu kusura bakmayın...

• Merhaba 30.11.2019 tarihinde N11 üzerinden kelepirhome kullanıcısından 65um7450 led tv aldım. Televizyonu horoz lojistik getirdi.Kutu etrafında bir darbe olmadığından ürünü teslim aldım. Kurulum için Lg servis paketi açtı ve TV kutuan kırık çıktı. Lg servis kutunun dışında hemen darbe arıyor böyle durumda. Servis raporuna kutu darbeli değişim red yazmışlar. Ben servis ile tartıştım ve tutanağı imzalamadım. Lg koreye dahi mesaj attım, geri dönüş yok.Lg'ye diyorum ki kutuda darbe yok neden öyle yazıyorsunuz.Anladığım kadarıyla bu şekilde talimat almışlar. Kelepirhome ile görüştüm ürünü geri alamayız servis raporuna göre Lg değiştirsin diyor. Servis bu raporla ürünü satan değişim yapacak siz ürünü onlara gönderin diyor. Bugün önce noterden kelepirhome'a ardından müteselsil sorumlu N11'e ihtar çekeceğim cayma hakkı için sonrada Tüketici hakem heyetine başvuracağım. Paramızla rezil olduk bir daha evime Lg markasından çöp almam...Böyle bir saçmalık olmaz daha öncede farklı bir markada benzer olay olunca servis gelip televizyonu alıp yenisini vermişti, hemde 2 gün içerisinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cguner -- 12 Aralık 2019; 10:23:49 >

• cguner C kullanıcısına yanıt
    Konunun LG marka ile alakası yok. İnternetten ne olduğu belli olmayan kişilersen böyle değerli ticaret yapmamanız lazım. Kırık malı içine koymuşlar bu kadar basit.

Kargodan teslim alırken kutunun içine bakmak lazım. Kargocunun önünde açarsanız hemen tutanak tutturabilirdiniz.

• Kargoyu açmam mümkün değil. Kargoyu açtığım halde garanti şartlarını ihlal etmiş olurdum. Belli inç televizyonların servis ile kurulumu şart. Lg markası ile şu şekilde alakası var. Madem siz üretici olarak bu şekilde olayların önüne geçemiyorsunuz, televizyonlarınızı servise teslim ettirin onlar ilk açıp içerisindeki televizyonu kontrol etsin, sonra size kuruluma getirsinler. Bu konuda tüketii kanunlarına göre Lg Türkiye'de müteselsil sorumludur.Eğer servis raporu düzgün tutmadıysa(zaten bilirkişi gelince bu belli olacak) ayrıca Lg firmasının sorumluluğu da ortaya çıkacaktır.
  • enginkoto E kullanıcısına yanıt
    101. Kanalda trt4k

• Merhaba arkadaşlar 4 yıldır kullandığım 55LB730V TV açılıyor görüntü ses var ancak ışık yok led arızasından şüpheleniyorum.
    Fakat TV yi açtığımda çoğu zaman hemen ekran kararıyorsa bazende bir saatte kararıyor.
    Başına gelen varmı böyle bir durum?

• Lg 50um7550 ip Tv de 4K yayınları nedense açmıyor uydudan TRT 4K açıyor ama ip Tv üzerinden açmıyor bilgisi olan varmı

• Merhaba arkadaşlar,

2019 serisi LG tv alacak arkadaşlara bilgi olması açısından yeni almış olduğum 55SM8000 2019 model cihaz beni hüsrana uğrattı yada bana sorunlu olan denk geldi bu seri alacak olanlar kesinlikle karanlık ortamda test etmeden yola çıkmasınlar karanlık ortamda ve karanlık sahnelerde panel inanılmaz derecede ışık süzmeleri ve yapıyor yerel karatma diye bir özelliği var açık olunca karanlık sahnelerin olduğu yer olması gerektiği gibi ancak sahnede parlak bir nesne vb bir obje olursa o alan olduğu gibi bulutlanma yapıyor özelliği kapatınca tüm panel bulutlanıyor ışıklar açıkken bu sorunlar %95 görünmüyor normal yerel kanallarda bu sorun yok gözlenmiyor dediğim gibi bana arızalı olan denk gelmiş olabilir fakat üzülerek söylüyorum İstanbul anadolu yakasında çok iyi bir LG yetkili servisi çok met edilen bir servis bu durumun normal olduğunu bunun sorun değil tv nin teknolojisi gereği özellik olduğunu belirtti satın almış olduğum firma ile görüşerek durumu belirttim Müşteri memnuniyeti kapsamında ürünü iade edip farklı bir marka aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozturkan -- 24 Aralık 2019; 14:13:43 >

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.