Şimdi Ara

LG TV Kullanıcılar Kulübü ★★★★★ [Yeni!] 15.9.2013 Dev Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.489
Cevap
140
Favori
310.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafaaxu

benimki 32 LN 575 s LN serisine ugun olurmu acaba

sana verdiğim linkteki "Software_File(Version_04.00.29).zip" yazan yere tıkla indir kardeşim.sorun olmaz merak etme
  • 32 LN 575 s LN serisine birsey daha keşfettim uydu ayarlayından uydu eklemeyi yaptım uydu1- uydu2- uydu3- uydu4
    4 adet seçtiğimiz zaman uydu4 dü tv görmüyor
    şöyleki uydu 4 ekledikten sonra manuel ayarlardan tarattıktan sonra progran ayarlarına geçip sıralama yaptırmak istediğinizde diğer1 diğer2 ve diğer 3 görünüyor diğer4 yok
    ilğinç galiba sadece fazladan üç uydu ekleniyor acaba kaç tane diğer uydu ekliyebiliyoruz
  • Arkadaşlar 47la640s televizyonum kendi kendine kapanıp açılmaya başladı kendiliğinden düzelir mi teknik servis mi çağırmak lazım?
  • PickPower kullanıcısına yanıt
    servise gönderin garantisi varsa bittiyse yazılım güncelleyiniz
  • mustafaaxu M kullanıcısına yanıt
    tekrar merhaba mustafaaxu bey

kaç tane uydu ekleniyor bilmiyorum ama neden diğerleri diye 4 tane uydu ekledinz ki uydu isminden ekleseydiniz? üç uydudan fazla eklenebiliyor. uydu ismiyle ekleyip
  • quote:

Orijinalden alıntı: çizmania

servise gönderin garantisi varsa bittiyse yazılım güncelleyiniz

Yazılımı nasıl güncelleyebilirim ekrana görüntü hiç gelmiyor hemen kapanıyor
  • PickPower kullanıcısına yanıt
    merhabalar tvye internet bağlıysa settings destek yazılım güncelleden güncelleyin

bağlı değilse:

http://www.lg.com/tr/urun-destegi/lg-47LA640S orada modelinizin yazılılımı, kullanım kılavuzu ve pc programları çıkacaktır bizim kullanacağımız başında
    SOFTWARE FILE(VERSION xx.xx.xx) (x'li yerde versiyonu yazıyor) bu dosyayı indiriyoruz.
    flash diskimizde LG_DTV diye klasör açıp yazılımı içine atıyoruz flash diski tvye takıyoruz ve güncelliyoruz 5 dk sürer. Kanallarınıza, ayarlarınıza hiçbir şey olmaz. İnşallah düzelir. Yoksa parçalarına bir şey olmuştur olmazsa servise gönderiniz... iyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunkaya -- 27 Ekim 2013; 14:26:50 >

• sayın cizmana selamlar
    eğer uydu eklede direk uydu olarak listeden Türksatı seçtiğimizde (sadece TÜRKSAT ta yapıyor)
    transponder ayarlarını düzenlemek için tuşa bastığın anda tv donuyor yada kendi kendine açılıp kapanıyor
    LN 575s serisinde sorun yazılımda
    Formda bir arkadaşımız LG ile görüştüm bu günlerde bütün sorunları çözümlü yazılım hazır diyordu

bizde uydu1 diğer1 adıyla türksat frekansını giriyorum
    uydu2 diğer2 adıyla hortird seçiyorum
    oto ayar - yok - ağ ve kör taratıyorum bulunanlar hafıza ya geçıyor
    bundan sonra hiç bir düzenleme yapamıyorsun
    uydu3 diğer3 adıyla türksat listeden seçıp taratıyorum
    Böyle yaptığımda diğer1 içeriği türksat diğer3 te Türksat iki türksatta olanları karşılaştırıp olan kanallaarı favoriye alıyorun
    şimdilik sorunu böyle çözdüm

anlatırken bile kafam karıştı yaav

çanak ve lmb eski bende birde mesela kanal frekansı 12015 ben 12017 - 12020 yazarsam sinyal gücü çoğalıyor

birde kanal geçişleri 4 saniye geçiyor çok yavaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaaxu -- 28 Ekim 2013; 9:26:36 >

• arkadaşlar ben bulgaristandayım. ülke seçimin de Türkye yok. dolayısıyla tr ye özel app leri yükleyemiyorum. nasıl yüklerim bunları?
  • Smart tv için ethernet girişiylemi daha iyi internet sinyal gücü sağlanabilir yoksa kablosuz olarakmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratbekar

Smart tv için ethernet girişiylemi daha iyi internet sinyal gücü sağlanabilir yoksa kablosuz olarakmı?

bildigim kadarıyla mac adresine göre değişiyor bu durum hangisinin mac adresi daha küçükse o daha çok sinyal alır wifi veya kablolu arasında hız farkı yoktur yani
  • Merhabalar,
    Bende birşey sorabilirmiyim arkadaşlar.55LM660S tv sahibiyim herhangi bir şikayetim yok bu yazacağım konu hariç.Youtube üzerinden 1080P 3D film veya demo izleyemiyorum.Ya ses geliyor görüntü yok yada hiç birşey yok :( Youtube'nin yeni çıkardığı auto çözünürlük ayarı bazen 250P yapmasına rağmen herhangi bir şey izleyemiyorum 3D olarak.Dizi-mag'tan hd dizi bile izlenmiyor donmalardan dolayı.Sanki tv download yapamıyor.Kablolu veya kablosuz bağlantı fark etmiyor her ikisindede sorun aynı.Hız testim PC'de 12Mbt tv'de 5-8Mbt çıkıyor.

Sizce bu durum servislikmidir.Sizler rahat izleyebiliyormusunuz.
    (Bugün 444'ü aradım teknik servise danışıp bildirim yapıcaz dediler,kimse aramadı,bende foruma sormadan ısrar etmek istemedim.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning79

Merhabalar,
    Bende birşey sorabilirmiyim arkadaşlar.55LM660S tv sahibiyim herhangi bir şikayetim yok bu yazacağım konu hariç.Youtube üzerinden 1080P 3D film veya demo izleyemiyorum.Ya ses geliyor görüntü yok yada hiç birşey yok :( Youtube'nin yeni çıkardığı auto çözünürlük ayarı bazen 250P yapmasına rağmen herhangi bir şey izleyemiyorum 3D olarak.Dizi-mag'tan hd dizi bile izlenmiyor donmalardan dolayı.Sanki tv download yapamıyor.Kablolu veya kablosuz bağlantı fark etmiyor her ikisindede sorun aynı.Hız testim PC'de 12Mbt tv'de 5-8Mbt çıkıyor.

Sizce bu durum servislikmidir.Sizler rahat izleyebiliyormusunuz.
    (Bugün 444'ü aradım teknik servise danışıp bildirim yapıcaz dediler,kimse aramadı,bende foruma sormadan ısrar etmek istemedim.)

pc ile internet erişimin nasıl? modemindeki dns lerini bi kontrol et. tv nin yazılımını güncelleyip dene..

• Pc ile internette sıkıntı yok,dns olarak 2-3 tane denedim olmadı.
    Bugün öğleden sonra teknik servisi aradım yazılımı güncellerken tam güncellememiştir eksik birşeyler olmuştur falan diye konuştu başından savdı açıkçası birdahaki güncellemede sorun düzelmez ise arıza kaydı açıp bakarız kaldı.
  • bir de web den speed test yapsana ne çıkacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkiSan

bir de web den speed test yapsana ne çıkacak..

Hızım 5-8Mb arasında çıkıyor,kötü bir video ama belki konuyu daha iyi açıklayabilrim bu konuda.

http://www.youtube.com/watch?v=SXURniNWZ4w
  • Arkadaşlar bende 1 hafta önce LG 42 LA620S aldım görüntü kalitesinden gayet memnunum fakat kanal geçişleri SD yayınlarda 2,5-3 sn'yi HD yayınlardada 4 sn'yi buluyor buda beni sinir ediyor. 04.00.29 versiyon sürümünü kullanan arkadaşlar varsa kanal geçiş hızında bir farklılık var mı? yada kanal geçiş hızını arttırabileceğimiz bir yöntem bilen veya deneyen var mı? Bu gidişle hızlı bir harici recever alacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simka_3 -- 8 Kasım 2013; 18:48:36 >
  • Merhaba. lg tv var.3 hafta olmadı alalı.ama bir tane filmi adam gibi izleyemiyorum internet (kablolu)üzerinden. 480lik 21 dklık partta dahi yetersiz bellek yazıyor. yapabileceğim birşey varmı. iade etmeyi düşünüyorum.
  • simka_3 kullanıcısına yanıt
    güncelleyince daha hızlanıyor bence alma.
  • Merhaba,
    42LA620S sahibiyim.Tv de retro konsol keyfi yapalım dedik hevesimiz kursağımızda kaldı .Sırayla Mega drive 2 ve Super Nintendoyu scart girişinden bağladım fakat bi türlü cihazları tanımadı.Özel bir ayar yapmak gerekiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.