Şimdi Ara

LG PM Serisi Plazmalar **2012**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
927
Cevap
7
Favori
74.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nette baktım da bu 4 plazmanın da özellikleri tıpatıp aynı,wifi var,full hd,3d vs....
    acaba bunların aralarındaki farkları bilen var mı,belki yazım hataları olabilir.
    pm6800ün fiyatı 2000lira civarı,diğerleri daha TR ye gelmemiş sanırım,
    plazma arayışıdayken bunlara rastlamam iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 15 Mayıs 2012; 0:08:50 >

• kendimce bir ihtimal yürüteyim, ülkemizde 6800,6700 modellerinin yurtdışı model numaraları 680 ve 670....
    lgnin sitesinde 680 ve 670 modellerinde THX 3D Display Certification var,6800 ve 6700 modelleri ise görünmüyor,ancak TR modellerinde de THX 3D Display Certification olacağı anlamına geliyor
    3d,wifi built in ve smart tv özellikleri gayet iyi olmuş,hd ready 50pj350den sonra gayet iyi gelecek bana,2-3 ay sonra almayı düşünüyorum,fiyatlar da bir miktar düşer sanırım
  • bu tv yi az önce siemens bayiinde gördüm.50 pm 6800.bu tv fpr gözlüklü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari
    bu tv yi az önce siemens bayiinde gördüm.50 pm 6800.bu tv fpr gözlüklü mü?

Frp değildir, henüz plazma için frp sistem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 2 Mayıs 2012; 16:31:18 >
  • 50 pm 6700 aldım ama kargo gelmedi henüz acaba 3d oyun oynatırmı 5850 kartla(yazılım olmadan tridef vs.)
  • 6700u nereden ve kaca aldiniz ,internet sitelerinde sadece 6800 satista gozukuyordu,6700 ile aralarinda ne fark var acaba,tam bilgim yok ama 3d oyunlarda uygun ayar ve kablo ile sorun cikacagini dusunmuyorum,hayirli olsun
  • az önce geldi tv ama kurulum için servis bekliyorum oda yarın gelir sanırım

kutusu çok büyük

dün tesaadüfen Evkur a girdim bakarken bu tv yi gördüm eleman anlata anlata bitiremiyo zaten niyetliydim.Kredi kartınında limiti olmadığı için erteliyordum sürekli.Şansıma mağazanın ilk açılış gününe denk geldim

normalde 2 adet gözlük ve askı aparatıyla 3500 tl ye satıyorlardı ben hepsini birlikte 24 ay taksitle 2800 tl ye aldım.Biraz tuzlu gibi geldi ama olsun istediğim ürünü aldım sonuçta.6800 le arasında fark göremedim sitesinde herhangi bir farka rastlamadım ama vardır bi fark mutlaka

32" samsung lcd satılık bu arada ilgilenenlere duyrulur

• 3500tlye kendilerine satsinlar,evkur taksitte cok vade farki koyuyor,2800tl 24 ay icin yine de iyi sayilir,odemeler sirasinda sikinti cikarmazlarsa keyifle tvni. izlersin ins.
    su an nette 6800un fiyati 2200 lira civari,2000tlnin altina inmeden almam,cunku pana 50st30 ile ayni fiyat su an,rekabet icin biraz daha fiyat inmeli,ayni fiyata millet gider pana alir
  • walla ben pek anlamıyorum panasonicten bahsediyorsunuz sanırım.bide bu 6800 ün taksitli fiyatımı 2200 ayrıca gözlük veriyorlarmı

birdiğer konuda ben lg nin sitesinde 50pm6800 göremiyorum

iyi dileklerin için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 5 Mayıs 2012; 21:04:13 >
  • googleda aratirsan bircok sitede pm6800un fiyati 2200tl civari,bazi kartlara vade farki aliyorlar ancak hb gibi sitelerde satisa baslanirsa vade farki alinmayan bircok kartla taksitli alinabilir,hatta vatan da var gozukuyor,tabi 10 ya da 12 ay icin 0 vade farki,fazlasi icin onlar da alabilir,
    evet lgnin sitesinde 6800 gorunmuyor,gecen hafta 6700 bile yoktu,zamanla guncellenir sanirim
    edit:gozlugun her kutudan ciktigini dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 5 Mayıs 2012; 21:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

googleda aratirsan bircok sitede pm6800un fiyati 2200tl civari,bazi kartlara vade farki aliyorlar ancak hb gibi sitelerde satisa baslanirsa vade farki alinmayan bircok kartla taksitli alinabilir,hatta vatan da var gozukuyor,tabi 10 ya da 12 ay icin 0 vade farki,fazlasi icin onlar da alabilir,
    evet lgnin sitesinde 6800 gorunmuyor,gecen hafta 6700 bile yoktu,zamanla guncellenir sanirim
    edit:gozlugun her kutudan ciktigini dusunuyorum

gözlükler kutudan çıkmadı ayrı olarak 2 kutu geldi.-

bana göre fiyatla ilgili sıkıntı yok önemli olan smart tv özelliklerini problemsiz kullanabilmek ve 3d oyun

6800 le arasında ne fark var bende çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 5 Mayıs 2012; 23:51:33 >

• İstanbul bilişimde 2000 tl fiyatı var 6800 ün iyiymiş walla özelliklerine baktım fark yok

bide bu sitelerin hiçbirinde gözlük vermiyor askı aparatıda aynı şekilde

gözlükler türkiyede henüz yok sanırım

daha doğrusu ben nette rastlamadım tanesi 250 tl onuda hesaplamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 5 Mayıs 2012; 23:59:29 >
  • Gözlükler ag-s350

LG PM Serisi Plazmalar **2012**
  • evet lgnin sitesinde gozlukler ayri satilir yaziyor, peki kutudan masa ustu standi cikiyor mu,bu benim icin ilk etapta daha onemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

evet lgnin sitesinde gozlukler ayri satilir yaziyor, peki kutudan masa ustu standi cikiyor mu,bu benim icin ilk etapta daha onemli

masaüstü standının çıkmama ihtimali yok.Servis gelip tv yi kurmak istediğinde askı aparatı yoksa ne olacak değilmi

Kutu henüz açılmadığı için içinden çıktı diyemiyorum.Yarın gelecekler kurmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5yaprak -- 6 Mayıs 2012; 13:07:52 >
  • Selamlar,

Bu cihazı alalı daha 1 hafta oldu. İçinde masa üstü standı var, fakat duvar askı aparatı yok. Mediamarktan 2.299 TL ye aldım.Bir adet te gözlük hediye ettiler.(Yalnız o an için uyguladıkları bir kampanya olarak verdiler) Yalnız benim bu cihazda dikkatimi çeken şu oldu. Cihaz satışında açıklaması 600 hz olduğu yönünde fakat ben hangi kanal üzerine geldiysem hepsinde 50 hz yazıyor. Bu işte bir tuhaflık var. Bence almadan önce bunu bir araştırın derim. Smart bağlantısı, oyunları, 3D si güzel. 720p filmlerde perfonmansı görüntü kalitesi çok iyi .Sanki filmin içindeymişsiniz hissi uyandırıyor, fakat hareketli sahne akışında bir yelpazelenme gibi bir durum oluşuyor. Çok rahatsız edici bir durum değil fakat bu olay LCD lerde yok mesela.
  • ben hızlıal DAN 50PM6800 SİPARİŞİ VERDİM. 2 GÖZLÜK+SİHİRLİ KUMANDA 2100 TL YE ALDIM. TV GELİNCE YORUM VE RESİMLERİ PAYLAŞIRIM İNSALLAH. 2 AYLIK BİR ARASTIRMADAN SONRA ALDIM. UMARIM PİSMAN OLMAM :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemkokara

ben hızlıal DAN 50PM6800 SİPARİŞİ VERDİM. 2 GÖZLÜK+SİHİRLİ KUMANDA 2100 TL YE ALDIM. TV GELİNCE YORUM VE RESİMLERİ PAYLAŞIRIM İNSALLAH. 2 AYLIK BİR ARASTIRMADAN SONRA ALDIM. UMARIM PİSMAN OLMAM :)

hayırlı olsun,iyi fiyat,bazı yerlerde gözlüksüz daha pahalı satılıyor,
    sihirli kumanda hediye gibi sunuluyor ancak bu her kutudan çıkmıyor mu yoksa kutuda ayrıca bir kumanda daha mı var?
    ben de temmuz gibi almayı düşünüyorum,fiyatlar biraz daha düşer heralde,
    bir de bir üst model var pm6900, farkı pentouch olması,özel kalemi ile tvde çizimler vs yapılabiliyor.
    konu başlığını değiştirdim bu arada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemkokara

ben hızlıal DAN 50PM6800 SİPARİŞİ VERDİM. 2 GÖZLÜK+SİHİRLİ KUMANDA 2100 TL YE ALDIM. TV GELİNCE YORUM VE RESİMLERİ PAYLAŞIRIM İNSALLAH. 2 AYLIK BİR ARASTIRMADAN SONRA ALDIM. UMARIM PİSMAN OLMAM :)

hayırlı olsun,iyi fiyat,bazı yerlerde gözlüksüz daha pahalı satılıyor,
    sihirli kumanda hediye gibi sunuluyor ancak bu her kutudan çıkmıyor mu yoksa kutuda ayrıca bir kumanda daha mı var?
    ben de temmuz gibi almayı düşünüyorum,fiyatlar biraz daha düşer heralde,
    bir de bir üst model var pm6900, farkı pentouch olması,özel kalemi ile tvde çizimler vs yapılabiliyor.
    konu başlığını değiştirdim bu arada

Televizyondan pek pişman olacağını sanmam ama inşallah Hızlıal dan pişman olmassın. Zira ben bir hesap makinesi siparişi vermiştim. 1 ayda elime geçmediği gibi
    mesajlarıma da cevap alamamıştım. En sonunda siparişi iptal ettim ve kurtuldum. İnşallah senin başına böyle bir şey gelmez. Ben elektronik cihazları hep mağazada görerek alma taraftarı biri olduğum için internet üzerinden ucuz satış yapanlardan almak yerine bildik firmalardan 100-200 tl fazla bir farkla almayı tercih edenlerdenim. Bu arada seninde hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan..

• bugun electroworldde gordum tv cok guzel

50pm6800 2 gozluk hediyesiyle 2200 tl
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.