Şimdi Ara

LG PM Serisi Plazmalar **2012** (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
7
Favori
74.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
Giriş
    60ph670s ile bu 60pm9700 arasında parlaklık bakımından bir fark var mı?
    kullanan arkadaşlar araştırmıştır ya da görmüştür diye umut ediyorum.. PM serisi sanki daha canlı gibi görünüyor (videolarda) bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • bende 6800 var hdmi kablo ile laptopa baglıyorum ama mause hareketini 1-2 saniye civarı geç algılıyo. Yani göruntuyu aslında geç algılıyor. Sizce bu normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

bende 6800 var hdmi kablo ile laptopa baglıyorum ama mause hareketini 1-2 saniye civarı geç algılıyo. Yani göruntuyu aslında geç algılıyor. Sizce bu normal midir?

Kablonuz HDMI 1.3 mü, 1.4 mü? Bunu kontrol edin, kablonun üzerinde yazar.

Ek olarak bilgisayarınızın ekran kartının sürücülerini güncelleyin. Sorunu, büyük olasılıkla, halledecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shifisitert

bende 6800 var hdmi kablo ile laptopa baglıyorum ama mause hareketini 1-2 saniye civarı geç algılıyo. Yani göruntuyu aslında geç algılıyor. Sizce bu normal midir?

Görüntüyü (canlı,sinema,oyun,kullanıcı v.b. şeyler yazan yer) oyun moduna al düzelecektir...
  • Arkadaşlar, benim PM6900 video oynatırken takılıyor. 2 saniyede bir kasılıyor video. Bazen ses de kayıyor ama bir süre sonra ses senkronu düzeliyor. Önce Plex'den zannettim ama Network'den veya USB'den farketmiyor, yine takılıyor. Bir de menü geçişleri de çok yavaşladı. Mesela Input değiştirme menüsü bazen 1 dakikayı buluyor. Plex'e geçmesi de uzun sürüyor. Yeni bir güncelleme gelmişti, onu yükledim ama değişen birşey olmadı. Fabrika ayarlarına döndüm yine aynı.

Benzer sorun yaşayan var mı? Ne yapmalıyım?
  • Merhaba,
    benim LG 50PM6800 TV de Netflix türkçe menü gelmiyor. Bu sorunu çözebilen yada türkçe netflix kullanabilen varmı aranızda?
    versiyon şu an NetCast 04.41.13 ama netflix çok eski sanırım..
    LG Word Premiumda NetFlix uygulaması var versiyonu 3 sanırım.
    Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkür ederim.

Not: Netflix ile görüştüm bir çok şey denettirdi bana ama olmadı malesef. LG Destekle görüşmemi söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serviceosman -- 26 Aralık 2019; 10:27:40 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.