Şimdi Ara

LG OLED Kullanım, Kontrol ve Yardımlaşma Konusu (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.762
Cevap
242
Favori
305.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hiç düşünmeden LG OLED 55C2 alın
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Sağolun.

Aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • Merhaba,

Bu resimdeki kumlanma tarzı görüntüyü geçirmek için hangi ayarı yapmalıyım? Diziden mi kaynaklı bu görüntü?

LG OLED Kullanım, Kontrol ve Yardımlaşma Konusu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Dizinin çekiminde "grain" efekti kullanılmış. Sizin yapabileceğiniz bir şey yok.

Müthiş haber

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tylan kullanıcısına yanıt
  • Değerli Arkadaşlar Burak Beyden LG 55C2 oled aldık. Bu süreçte gerek telefonla gerekse forumda özelden mesajlarıma nezaketle cevap verdiği için çok Teşekürler.

• Merhaba herkese,

Kasım ayında OLED55C14 aldım düğün yapacağım için ev kuruyorum. Dün digitürk bağlantısını yaptırdım. Ve televizyonu ilk çalıştırmamızda panelde boydan boya çizgi var fotoğrafta ekleyeceğim daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı? Garanti kapsamında onarımı olur mu fikir verebilir misiniz? Koruyucu bandını dahi henüz sökmemiştim.

• yilmazugurcan Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam öncelikle geçmiş olsun,
    Panel üst bölümü veya alt bölümüne bakın herhangi bir darbe yoksa eğer garanti kapsamına girer bilginiz olsun
  • Rmznplt46 R kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın, ürünüz kargo çıkışı yapıldı bilginiz olsun.

LG OLED Kullanım, Kontrol ve Yardımlaşma Konusu LG OLED Kullanım, Kontrol ve Yardımlaşma Konusu LG OLED Kullanım, Kontrol ve Yardımlaşma Konusu LG OLED Kullanım, Kontrol ve Yardımlaşma Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 8 Ağustos 2022; 12:41:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Çok teşekürler

Hocam rica ederim ürün sigortalı kargo ile geliyor kutuda darbe yırtık v.s denk gelirse ürünü teslim almadan benimle iletişime geçin hocam

Tamam Burak Bey

Yılmaz hocam pixel refresh işlemini bir kereye mahsus çalıştırın. Eğer çözülmezse servis ile iletişime geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @SAVIAR

@Burak_Keskin06

Burak Bey cevabınız için teşekkür ederim. Lg teknik servisi çok hızlı geri dönüş yaptı. Yüksek ihtimalle panel değişimi olacak. Darbe yok şu an tvyi konsola kurdurmustum hıc acmadım izlemek için. 5 gün içerisinde sonuçlanacak sanırım.

Pixel refresh işlemi yapmadım. Henüz menüsünü bilmiyorum. Ama teknik servis panelde arıza var dedi. Bakalım bekliyorum bu hafta içinde çözülecek inşallah. İlk defa oled kullanıyorum görüntü ve televizyon teknolojisi çok iyi. Yenilemek için inşallah Burak Bey'le iletişime geçeriz ileride. Kolay gelsin herkese.

Hocam her zaman yardımcı olurum elimden geldiği sürece
    Savaş hocam dediğini bir yapın isterseniz düzelebilir, Pixel refresh
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt

efekt bu arkadaşın dediği gibi. Tv de sorun yok.

Burak Bey Merhabalar. Dün itibariyle Kargo çıkışı yapıldı demiştiniz ancak bize bir kargo takip numarası falan gelmedi henüz haberiniz olsun.

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.