Şimdi Ara

LG G6 resmi olarak tanıtıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
4
Favori
13.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakalım bunda hangi kronik sorun çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Bi s8 ciksinda gozumuz telefon gorsun

Al sana s8 :)

LG G6 resmi olarak tanıtıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Şubat 2017; 20:7:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

LG G2, LG tarihinin en büyük başarısıdır. Ben de 3 yıllık G2 kullanıcısı idim; Xiaomi mi5s'e geçiş yapmadan önce, bir an bile aldığıma pişman ettirmemişti beni G2...

Bende hala g2 var. Hala pişman değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

1000 liraya mi5 aldım snapdragon 820 kullaniyorum

En guzeli, zeki adamin hali baska..

• Ön cam gorilla glass 3, yan çerçeveler g2den fazla, ana kamera daha kötü, ikinci kamerada hala ois yok ve f2.4 ile yine çöp, quad dac ses çipi ve çift hat yine asyaya özel, kızıl ötesi kumanda yok gördüğüm kadarıyla, pili o ekran boyutu için çöp, lg zaten normalden çok yakıyor, 32gb hiç olmamalıydı, 835 sadece güç için değil görüntü ve ses işlemeden tutun modeme en önemlisi enerji verimliliği ile daha fazla gücü daha az pil tüketerek sunacaktı, 10nm sonuçta. Ön kamerayı 8mp bari yapaydınız. Yani özetle nasıl bakarsam bakıyım alt üst çerçeve dışında tam bir fiyasko. Dünya arıza rekorlarını yine kıracaktır. Asyaya ayrı diğerlerine ayrı özellik saçmalığını da acilen bırakmalılar. Onlarınki para da bizimki gazoz kapağı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 26 Şubat 2017; 20:23:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

S7'yi yeni guncellemeyle ilk isim 1280x720 cozunurlugune almak oldu. Bu ekran boyutlari ve cozunurluk sacmaligina ne zaman son verecekler. 5inc alti adam gibi telefon kalmadi.

4.3 - 4.5inc 3-4 gun sarj giden telefon isterdim.

Oynamayacaksin o zaman kardesim. Hem elden dusurme hemde 4 gun gitsin isterim.

Arabana binince bu sefer 1 depoyla 1500km yapmak isterim diyor musun?

Her seyin bir tuketim degeri var..

• bence güzel ben beğendim özeliklerini falan.altı üstü telefon içinde ki işlemciyi yoracak hangi oyun var markette ? yada bir telefonla ne yapabilirsiniz ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mail_er

quote:

Orijinalden alıntı: GetSomeRest

Bu ekran boyutuyla ancak basketbolcular alır. Şunun fullhd li 5" ekranlı modeli olsa dadından yenmez.

Hocam telefonun boyutları 5.2 inç ekranlı bir telefonla aşağı yukarı aynı genişlikte yani ekran aslında büyük değil uzun. Telefon LG G2 ile yaklaşık aynı genişlikte boyu ise G2den 10 mm uzun

Sizden sonra baktım gerçekten de küçükmüş kasası. şu an lg g2 var bizde ondan sadece 1 mm geniş
    G2 138.5 x 70.9 x 8.9 mm 143 g
    G6 148.9 x 71.9 x 7.9 mm 163 g

o işlemciyle 2500tl gibi bir fiyata satılırsa alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Ön cam gorilla glass 3, yan çerçeveler g2den fazla, ana kamera daha kötü, ikinci kamerada hala ois yok ve f2.4 ile yine çöp, quad dac ses çipi ve çift hat yine asyaya özel, kızıl ötesi kumanda yok gördüğüm kadarıyla, pili o ekran boyutu için çöp, lg zaten normalden çok yakıyor, 32gb hiç olmamalıydı, 835 sadece güç için değil görüntü ve ses işlemeden tutun modeme en önemlisi enerji verimliliği ile daha fazla gücü daha az pil tüketerek sunacaktı, 10nm sonuçta. Yani özetle nasıl bakarsam bakıyım alt üst çerçeve dışında tam bir fiyasko. Dünya arıza rekorlarını yine kıracaktır. Asyaya ayrı diğerlerine ayrı özellik saçmalığını da acilen bırakmalılar. Onlarınki para da bizimki gazoz kapağı mı?

On gorila g3 arka gorilla g5. Masraf olsa arkaya gorilla g5 konulmazdi. Demek ki test edilmis denenmis.

Arka ana kamerada 3 eksen ois var.

Ikinci kamera ana kamera degil ki ois olsun, islevini bilmiyorsun anladigim kadariyla.

Ikinci kamera derinlik katmak ve renkleri duzenlemek icin.

i7 5xxx serisi aliyorsun 1200 dolar 6xxx serisi aliyosun 1600 dolar.

821 yetiyorsa neden masraf edipde maliyeti artirsin?

2800-3200 arasi fiyata cikar 2500 dogru duser.

835 koysa 3600-4000 arasi cikaracakti bu seferde COOOK POHOLO diyecektiniz..

ArGe denen bir sey var, biri oturup sundan biraz sundan biraz koyalim demiyor cihaz uretilirken..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Şubat 2017; 20:23:57 >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    LG çalışanı konuştu. Sen ikinci kamerayı biliyor gibi yazmışın bide utanmadan. Huawei ile karıştırdın heralde. LG çalışanı olarak yakışmıyor. 821i bile savunmuş adam. Arada 10 dolar bile yoktur neden bahsediyorsun sen. İkinci kamerada ois yok diyorum ana kamerada var diyor hey Allah'ım. Sakin ol evlat ve o klavyeyi yavaşça bırak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 26 Şubat 2017; 20:30:38 >
  • Güzel telefon. Ancak neden 5mp on kamerası? G5 kullaniyorum. Bir once de g4 kullandim. On kamera olarak g4 bile 8mp. G5 de 8mp ek ozellikler de var.

Burada bir gerileme var? Ya da ozel bir 5mp bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: misafir3134

quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

quote:

Orijinalden alıntı: misafir3134

quote:

Orijinalden alıntı: Matt_Murdock

LG G6 resmi olarak tanıtıldı
    yani şu alt kısım biraz iphone ve biraz da samsung galaxy s6'daki gibi olmuş lg dersine iyi çalışmış özentilik kısmında

Güzel salak,arkadaşım benim... Bir önceki model lg g5'e hiç bakmadın hayatında sanırım... Oda aynıydı buda aynı,ortada çalma falan yok.

Ağzını topla gerizekalı herif burda senin karşında sıra arkadaşın yok emir kipiyle yada hakaret ediyorsun akıllı ol yoksa ben seni adam ederim

Bana diyene bak gelmiş gerizekalı diyor

YOL AL.

seninle tartışamam yaşın küçük büyüde gel

• Bence özellikleri ve arayüzüyle çok şık ve güzel bir telefon olmuş. LG G2 furyası bir daha kolay kolay yakalanmaz beklememek lazım. Herkes telefonunu yüksek fiyatlardan satarken adamlar neden geri kalsınlar tek enayi LG değil ki. Beğenen alır geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

LG çalışanı konuştu. Sen ikinci kamerayı biliyor gibi yazmışın bide utanmadan. Huawei ile karıştırdın heralde. LG çalışanı olarak yakışmıyor. 821i bile savunmuş adam. Arada 10 dolar bile yoktur neden bahsediyorsun sen. İkinci kamerada ois yok diyorum ana kamerada var diyor hey Allah'ım. Sakin ol evlat ve o klavyeyi yavaşça bırak.

Tipini sevdigimiz tipler geldi. O calisani bu calisani. Mesut cevige bile damga vurdunuz. Bir yok olsanizda forumca kurtulsak ergen tayfasindan..

• Bozulmadığı sürece devam et teknolojiyi takip etmek zengin işi

Senin telefonun tek sıkıntısı pili çıkmıyor. Pil biterse orj pil montajı çok pahalı o sıkıntı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • snapdragon 835 olunca atomu parçalıcaktık bizde, çok farketti. 821 li cihazla amacı instangram da takılmak olan insanın, 835 li cihaz alıp kamerası pok gibi demesinden iyidir çok bi farkmı arıyorsunuz 2 gün sonra bunları unutturacak cihaz yapmış LG, G2den sonra tutacak cihazlardan biri olmuş
  • Calisan diyen piril piril zeka icin.

4 ay g2

1 yil g3

6 ay g4

Kullandim..

Daha sonra

4 ay Htc one m8

Simdi ise Sony Xperia z5 kullaniyorum..

Haklisin bunlarin hepsini toplayinca lg calisani oluyorum :)

Ne guzel piril piril bir zeka..

• quote:

Orijinalden alıntı: eseslim29

snapdragon 835 olunca atomu parçalıcaktık bizde, çok farketti. 821 li cihazla amacı instangram da takılmak olan insanın, 835 li cihaz alıp kamerası pok gibi demesinden iyidir çok bi farkmı arıyorsunuz 2 gün sonra bunları unutturacak cihaz yapmış LG, G2den sonra tutacak cihazlardan biri olmuş

821 ile 835 arasındaki tek fark işlem gücü olsa tamam. Ama nm farklı, grafik çipi farklı, görüntü işlemcisi farklı, ses işlemcisi farklı, modemi vs vs o kadar farklı ki. Bir kere daha fazla gücü %40a akdar az enerji ile yapıyor. Sırf pil tüketimi için yine beklemeleri lazımdı. Zaten pilleri küçük 835 ile ancak dayanırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

S7'yi yeni guncellemeyle ilk isim 1280x720 cozunurlugune almak oldu. Bu ekran boyutlari ve cozunurluk sacmaligina ne zaman son verecekler. 5inc alti adam gibi telefon kalmadi.

4.3 - 4.5inc 3-4 gun sarj giden telefon isterdim.

Oynamayacaksin o zaman kardesim. Hem elden dusurme hemde 4 gun gitsin isterim.

Arabana binince bu sefer 1 depoyla 1500km yapmak isterim diyor musun?

Her seyin bir tuketim degeri var..

Hayirdir neyin sitemini yapiyorsun ?

(Babandan dayakmi yedin)

(Yada hangi sirketin elemanisin)

Ben tuketimle ilgili ne paylasmisimda? Elimden dusmesi gerektigini soyluyorsun?

Hayirdir birader sen beni nereden taniyorsunda boyle konusabiliyorsin?

Hayirdir nereden geliyor bu edepsiz konusman...

720p cozunurluk olsun. Diyorum . Ne tuketimi?

Forumda insanlarla nasil konusacagini bilmeyen gorgu edep kuralindan bir haber bu saygisiz insanlar nereden geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 26 Şubat 2017; 20:47:59 >

• bi telefon alicaksiniz telefondan ziyade atomu parcaliyacaksiniz gibi konuşup yorumlayip üstüne olumsuzluklari paylaşiyorsunuz neymiş işlemci bi tik geride 821 ciktiği vakit insanlarin gçzü acildi şöyle böyle diyip durdular 835 cikti daha iyi falan filan demeye başladilar 821 ile gelen cihaz beş krş etmezken 835 ile gelen cihaz ateş edicek düşüncesini birakin işlemcinin içindeymişsiniz gibi konuşmayin önemli olan tatmin edicek görüntüsü işlevidir 821-835 cihazi yan yana koyun aradaki farki göremezsiniz lg6 olmuş gayetde iyi samsung asla almam sony asla asla almam ama lg htc veya apple başka cihazlar tatmin etmez..nokia dan gelen kullanicilar işlemci begenmez oldu:))

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.