Şimdi Ara

LG G6 detaylı ön inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    LG'nin yeni nesil akıllı telefon modeli G6'yı kullandık ve tüm detaylarını masaya yatırıp enine boyuna değerlendirdik. LG G6 hakkında merak ettiğiniz her şey bu videomuzda. 

• İlk yorum çöp, telefon 2016, Mesut çevik banlansın.

Arkadaş nedir bu 821 fetişi anlamıyorum ki? Pazarlamacılar insanları hangi argüman ile ikna edecek? Pil? Ekran? İşlemci? RAM? Kamera? Hafıza? İşletim sistemi?

Hepsinde öne çıkan bir firma var. Pil konusunda Asus, ekran Samsung, işlemci birçoğu, arayüz konusunda HTC(benim kişisel tercihim) kamera ise bence tartışmasız huwaei.

Onun dışında xaomi (tam yazılışını bilmiyorum.) gibi yenilikçi firmalar varken LGnin işi zor. Ha Sony ile beraber rekabet eder. Biri çerçeveden diğeri işlemciden dolayı bayağı müşteri kaybeder.

Ha, olursa ki, tutar 2K TL fiyat koyar o zaman sallar piyasayı işte.

• Gayet guzel telefon olmus kucuk kasaya buyuk ekran. 821 işlemcisi demode oldu artik ihtiyaclara cevap veremiyormu , ne bu son donanim olacak saplantısı , şuan s800 lu telefon kullaniyorum hiçbir zaman bu telefon hantal demedim. Ki 821 fişek hızında çalişacaktir. Fiyati uygun olursa g2 gibi deli satacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 27 Şubat 2017; 9:3:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamlar 18:9 ekran için kendi uygulamalarını gözden geçirdi geçirmesine de, mağazadaki uygulamaların ahvali ne olacak. Onları da LG G6 için gözden kim geçirecek? Ya da bu noktada sundukları bir çözüm var mı? Videoda buna değinmemişsin ERDİ REİS!

• Merhaba.

Derli toplu, hemen her konuda ortalamanın üstünde özelliklere sahip bir telefon olmuş. Türkiye pazarına fiyat olarak iddialı bir seviyede giriş yaparsa iyi satış rakamları yakalayabilir.

• Videonun başında çıkan Yeni Honda Civic RS reklamı daha çok ilgimi çekti, ikinci dakka da sıkıldım kapattım, fiyatı 1999TL olursa iş yapar diğer türlü işin çok zor LG ama birde şu var ithalatçi olarak 1500TL seviyelerinde gelirse eğer alınır bence.

• Ağzına sağlık Erdi abi, güzel bir telefon ve güzel bir inceleme olmuş :)

• Lg tasarımcısını değiştirmesi lazım, donanım çok iyi lakin o tasarım çok kaba geldi bana.Pastel renklerle görselliği windows 10'na benzemiş yani çok sıkıcı.

• 3299 tl den satılır ve ölür.. 650 dolarmış yurtdışı fiyatı..
  • kagit uzerinde cok ideal duruyor ama lg nin gecmis problemlerini dusununce insan soguyor ister istemez. 2inci senesine sorunsuz ulasan lg telefon yok gibi. su anki lg telefonumda 4uncu ekrani takili. artik yurtdisindan siparis edip kendim takar hale geldim.

• Videoyu izlerken sıkıldım resmen. Görmek, kullanmak için heyecanlandıran bir cihaz olmamış. Lg den bir cacık olmaz, iphone a devam...

• LG G6 detaylı ön inceleme videosu

• LG kullanıcıları tip ya da özellik istemiyor artık, Bothloop olmasın kafii

LG G4'ü sorunsuz yapıp tekrar piyasaya sürseler çift kamera olarak daha çok tutardı bence

• Ben de madem şunu şöyle bırakayım;

• Ne 2000 lirası lan en an 2500-3000 gelecektir. Samsung için 3500-4000 rakamları telafuz edilirken bir işlemci için S8 in yarı fiyatına mı satılması gerektiğini düşünüyorsunuz siz hayal dünyasında yaşıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 27 Şubat 2017; 10:32:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg donanım olarak rakiplerinden aşağıdadır ancak fiyatı rakipleriyle aynı.

Samsung güncelleme almaz, fiyatı çok yukarda.

Huawei onlarla yarışıyor.

Htc geride

kullanıcılar hangi telefonu alıcak merak ediyorum.
  • Quad dac sadece kore versiyonunda varmış almayı düşünürken vazgeçtim v20 de pek tipsiz

• Ben birde canlı canlı görmek istiyorum G6 yı. Fakat her ne olursa olsun G6 almak için acele etmemek lazım, LG nin hem fiyat politikası, hemde kronik sorunları yüzünden biraz beklemekte fayda var.

• Ekran yuvarlatilmis olmasaymis keske.

• LG G6 detaylı ön inceleme videosu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.