Şimdi Ara

LG G6 detaylı ön inceleme videosu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

O oval ekran ne allah aşkına. İyiki bunları bekleme gibi bi hata yapmayıp mate 9 almışım.

Huawei de SAR ın dibine vuran telefonlardan. Sağlık için sakıncalı seviye 1.60. Mate 9 un sar değeri 1.42. Neredeyse sınıra dayanıyor. Çok fazla telefonla konuşuyorsan kulaklık kullanmayı ihmal etme hocam benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majesthion

quote:

O oval ekran ne allah aşkına. İyiki bunları bekleme gibi bi hata yapmayıp mate 9 almışım.

Huawei de SAR ın dibine vuran telefonlardan. Sağlık için sakıncalı seviye 1.60. Mate 9 un sar değeri 1.42. Neredeyse sınıra dayanıyor. Çok fazla telefonla konuşuyorsan kulaklık kullanmayı ihmal etme hocam benden söylemesi.

Çift anten full güçte çalıştığı zamam verdiği değer o hocam. Çoğu zaman o seviyelerde gezmiyor zaten telefonda konuşmam pek genellikle whatsapp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızılötesi kumanda özelliğini kaldırdılar, kaybettiler...

• quote:

hayırlı uğurlu olsun.doğru tercih yapmışsın.

ama tasarım olarak p10 lar göze daha fazla hitap ediyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

quote:

hayırlı uğurlu olsun.doğru tercih yapmışsın.

ama tasarım olarak p10 lar göze daha fazla hitap ediyor gibi.

Tercih meselesi. Mate 9 tam istediğim tasarımda bir telefon. Büyüklüğü ve ekran kasa oranıyla, kamerasıyla, bataryasıyla 960 kirin emui ikilisinin muhteşem stabilitesiyle tam alınacak bir telefon. Birçok markanın kaldırdığı kızılötesinin bulunması da avantaj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdi standa gta daki eleman gibi girmişsin.inceleme yapan bikaç kişiyi tokatlasaydın güzel olurdu
  • Tasarım,Ekran-kasa oranı ve Ekran kalitesi güzel görünüyor ,başka bir getirisi yok en güzel görünen LG cihazı olmuş.Fiyat olarak rakiplerinden uygun gelirse satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Ekran köşeleri neden oval, biri açıklayabilir mi ?

O ekran köşeleri oval değilde keskin hatlara sahip olsaydı acayip güzel olurdu, böyle çok kötü durmuş. Bende sadece beni mi rahatsız ediyor bu oval kısımlar diyordum :) yalnız değilmişim.

VALLA NE DEYİM BENİ DE RAHATSIZ EDİYOR BEN ANLAMIYORUM NEDİR BU FETİŞ GİBİ
  • Bu hafta mobilite yok zannımca ???

• S8'de de aynı ekran formatının olacağı iddiası var. Eğer S8'de de aynı olursa uygulamalar güncellenecektir. Hatta ekran kasa oranı için ekrana daha fazla alan sağladığı için 16:9 formatı ileride yerini 18:9'a bırakabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafama takılan ne biliyor musunuz ? ekran kenar boşluğu kesinlikle note 5 den daha fazla ikisi cihazda 5.7 ich peki nasıl oluyor g6 yatay genişlik 71.9 mm note 5 ise 74mm ?? birisi gerçekten bunu açıklayabilir mi ? :))

• quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

Kafama takılan ne biliyor musunuz ? ekran kenar boşluğu kesinlikle note 5 den daha fazla ikisi cihazda 5.7 ich peki nasıl oluyor g6 yatay genişlik 71.9 mm note 5 ise 74mm ?? birisi gerçekten bunu açıklayabilir mi ? :))

Uzun ince yapmışlar ekran boy oranına bakınca anladım :)
  • Telefon gayet güzel. 835 stoklarının Samsung'a ayrılması sebebiyle 821 ile geliyor. Bu işlemci 1-1.5 sene uygulamalar ve işletim sistemi için gayet yeterli olur ama Android 8 ve sonrası için yetmeyebilir. 32bit DAC'ın sadece Kore ve bir kaç Asya ülkesi için gelecek olması kabul edilebilir bir şey değil çünkü DAC, bu telefonu diğerlerinden ayrıştıran kanımca en önemli özellikti. Bunun yanında 64 GB'ın da sadece Kore için geçerli olması büyük bir pazarlama hatasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Telefon gayet güzel. 835 stoklarının Samsung'a ayrılması sebebiyle 821 ile geliyor. Bu işlemci 1-1.5 sene uygulamalar ve işletim sistemi için gayet yeterli olur ama Android 8 ve sonrası için yetmeyebilir. 32bit DAC'ın sadece Kore ve bir kaç Asya ülkesi için gelecek olması kabul edilebilir bir şey değil çünkü DAC, bu telefonu diğerlerinden ayrıştıran kanımca en önemli özellikti. Bunun yanında 64 GB'ın da sadece Kore için geçerli olması büyük bir pazarlama hatasıdır.

LG G7 ile yaptığı hataları düzeltirler tabi o zaMana kadar batmazsa!
  • Hacım bootlop nooldu bootlop ???
    Çözdüler mi? G4 - G5 gibi olmasın sonra ???

• Tasarım fena değil çok iyi olmasada kimsenin kötü diyeceğini zannetmiyorumhttp://teknocard.com/lg-g6-cikis-tarihi-fiyat-ve-ozellikleri/

• Apple İphone 6 ile yaptığı tasarımı değiştirene kadar diğer firmalar hep o benzerlikte kasa tasarımına devam edecek gibi görünüyor.

• lg sadece g2 ile güzeldi,daha sonraki modeller hep beni üzdü o sebeple artık lg ye yanaşmam,hatalar giderilmeden araştırma ve geliştirme süreci bitmeden piyasaya sürüp kullanıcılarını üzüyor malesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

Bir daha LG mi? Allah korusun. Kronik sorunları hiç bitmiyor.

al bendende okadar
  • Bu telefon boş geçilir arkadaşlar 800-850 dolardan bahsediliyor tr gelişi 3000 tl bulur bunun bu fiyata bu telefonda satmaz gibi geliyor bana kısacası patlama yapmaz bunun yerine çinden One Plus 3 t alırsın paranın yarısı cebinde kalır artık telefonlar fazla bir şey vermiyor kullanmıyoruzda öyle ahım şahım diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.