Şimdi Ara

LG G6 çift hatlı beyaz telefon 2099 TL - HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
5.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG pismanlıktır. Hele ki bu paraya Mi 6, One Plus 5 alinabiliyorken daha buyuk pismanliktir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir de ithalat garantili . resmi distribütör garantililere bile güvenilmiyor kronik sorunlarından dolayı cihazların, kaldı ki ithalatına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG almak demek ansızın ana kart yanması ansızın ekran sararması ansızın mavi ekran hatası demektir.

ben paramı sokağa atmak istiyorum diyen buyursun LG alsın
  • G6 Dan çok şikayetçi değiller. Ama LG de ithalatçı garantiden uzak durmak lazım

• Eskiden lg hastasiydim lg2 lg g3 falan

Ama artik Xiaomi varken lg hayatta almam

• quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Eskiden lg hastasiydim lg2 lg g3 falan

Ama artik Xiaomi varken lg hayatta almam

+1

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_6-8507.php

https://www.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu?q=Xiaomi+Mi6+&srt=PRICE_LOW

• Kusura bakmayın ama LG varken Xiaomi almam, iki firmanın elektronik geçmişi ve tecrübesi çok farklı. Ayrıca Xiaomi alop 4G problemleri ve marka takıntılı insanların " yav kardeşim bu hangi markaymış" gibi laflarını dinlemek istemem. Haa powerbank derseniz Xiaomi alırım, ama telefonda asla. Fiyata gelirsen ithalatçı olmasına rağmen çok iyi, gri renginde indirim olsaydı hemen siparişi geçebilirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MAICO

Kusura bakmayın ama LG varken Xiaomi almam, iki firmanın elektronik geçmişi ve tecrübesi çok farklı. Ayrıca Xiaomi alop 4G problemleri ve marka takıntılı insanların " yav kardeşim bu hangi markaymış" gibi laflarını dinlemek istemem. Haa powerbank derseniz Xiaomi alırım, ama telefonda asla. Fiyata gelirsen ithalatçı olmasına rağmen çok iyi, gri renginde indirim olsaydı hemen siparişi geçebilirdim.

Siz bilgili bir abiye benziyorsunuz.

• quote:

Kusura bakmayın ama LG varken Xiaomi almam, iki firmanın elektronik geçmişi ve tecrübesi çok farklı. Ayrıca Xiaomi alop 4G problemleri ve marka takıntılı insanların " yav kardeşim bu hangi markaymış" gibi laflarını dinlemek istemem. Haa powerbank derseniz Xiaomi alırım, ama telefonda asla. Fiyata gelirsen ithalatçı olmasına rağmen çok iyi, gri renginde indirim olsaydı hemen siparişi geçebilirdim.

Marka takıntılı insanlara karşı takıntın varsa git 4-5 bin TL ver iPhone al kardeşim
  • Lg'nin resmi distribitörü bile yedek parçayo bulamazken ithalatçı garantililerin iş zor yani. Hayatımda 2 kere LG ürün aldım biri televizyon biri telefon ikisi için de uzun uğraşlar sonunda ücret iadesi aldım çünkü ikisi için de yedek parça bulamadılar.

Ha ben alırım kullanırım problem olursa da hakem heyetlerini falan da severim derseniz alınır tabii, neden olmasın.

• düşük fiyatlı Q6 varmış ama ondada pek olumlu yorumlar yok
  • aynı kasada galaxy a serisi çıkacak 2018de ama

• ip hone varken lg almam arkadaş bu nedenle xiaomi kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadima

quote:

Marka takıntılı insanlara karşı takıntın varsa git 4-5 bin TL ver iPhone al kardeşim

2000 liranın altına düşerse neden olmasın Şu dönemde hiç bir telefona 2000 liranın üzerinde para vermem.

• MAICO kullanıcısına yanıt
    mesela neden 2000 lira

• Alt sınır 2000 olmuş zuhaaaaa

• Türkiyede servis ağı çok kötü vintek elektronik şikayetlerine bakın birde ithaalatçı garantili ve 2400 tl, bu telefona almak en mantıksız alışveriş.
  • Xiaomi mi6 alın kafanız rahat etsin. Marka takıntısı olan varsa yine xiaomi öneririm. Kullanınca o bilindik markalardan daha kaliteli olduğunu anlayıp, siz de xiaomi markasının takıntılısı olabilirsiniz. :)

• Almayin su markadan telefon falan ya. Adamlar tum dunyada milyon tane insana urettigi kronik sorunlu telefonlari yuzunden problem yasatti. Urettigi bir kac model 1.5-2 senede cop oldu. Bunlar klima tv dvd player falan uretsinler, bulasmasinlar telefon isine bi zahmet

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.