Şimdi Ara

LG G6 çift hatlı beyaz telefon 2099 TL - HB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
61
Cevap
0
Favori
5.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aqhuan

mesela neden 2000 lira

Nasıl eğleniyor musun bari?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG telefonların donanımları güzel fakat kronik problemleri baş ağrıtıyor. 3 yıllık G2'mde üç defa ekran sararması oldu. ikisini garanti kapsamında değiştirdiler, birini de ekranı kırınca ücretli ben değiştirdim. G3'de snapdragon801 ısınması, G4'de bootlop vs. artık güven vermiyorlar.
  • MAICO kullanıcısına yanıt
    bilmem, vereceğiniz cevaba göre sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg garantili 2100 e felan denk getirirsem alıcam. İthalat alacak olsam gider mi6 alırım kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg telefonlarda anakart sorunu var benim ciziksiz G3 garantisinin bittiği 2.gun anakartı bozuldu çöp oldu

Araştırınca farklı modellerde hep anakart sorununa rastladım sahibindende satılıyor anakart bozuk telefonlar bakabilirsiniz

• Vurmayın lg ye g6 dan şikayet pek yok.

Şaka şaka milletin cani yandi lg alan kac kisi ki sikayet eden kac kisi olsun :)

Onceden sayfalarca lg firsati konusu olurdu şimdi forumun dili yandi. ( Bugun hakem heyetine gitmis delta -g4 ortak yapim magduru :) )

• isirik elma 7 ile G6 hangisi

• G4 kullanıp kronik sorundan ağzı yanan biri olarak LG alma aldırma...

Şu an Mi 6 kullanıyorum ve aşırı memnunum.

Fiyatları da benzer G6 ile Mi 6 nin. Kesinlikle Mi6 derim

• quote:

Orijinalden alıntı: MAICO

Kusura bakmayın ama LG varken Xiaomi almam, iki firmanın elektronik geçmişi ve tecrübesi çok farklı. Ayrıca Xiaomi alop 4G problemleri ve marka takıntılı insanların " yav kardeşim bu hangi markaymış" gibi laflarını dinlemek istemem. Haa powerbank derseniz Xiaomi alırım, ama telefonda asla. Fiyata gelirsen ithalatçı olmasına rağmen çok iyi, gri renginde indirim olsaydı hemen siparişi geçebilirdim.

Ben hat olarak Türk Telekom yada Turkcell kullananlarda 4g problemi yaşayanı görmedim, fakir vodafone u kullananlar düşünsün

Not: Türk Telekom hattım var

• Lg den uzak durun. Paranız çöp olur.

• kariyerine sinir hastası olarak devam etmek isteyenler 1 - Lg 2- xperia serisinden bişey alarak devam edebilir
  • Aylardır telefon piyasada bir sorununu duymadık. 2369 TL lg türkiye garantili satıyor hepsiburada nın kendisi. Herkesin tercihi farklı ben o telefon ne diye soranlara şaomi mi altı diyemem kusura bakmayın. Ayrıca g6 nın tasarımı çok güzel iphone u satıp g6 alacam ben tasarımı yeter.
  • Firmanın çıkardığı daha önceki hatalı modeller yüzünden şimdiye kadar hiçbir kusuru bulunamamış G6 eleştiriliyor. Bunun temel sebebi tabi ki LG nin servis politikası ve müşteriye karşı ilgisizliği.
    Telefonu çift hat olarak 1 aydır kullanıyorum.Daha önce G2(halen kullanılıyor) ve G4(1 yıl sonunda arızalandı ve para iadesi alındı) kullanan birisi olmama rağmen yine alıştığım ve çift hatlı olması sebebiyle bu markayı tercih ettim. Şimdilik Bir sorunu yok kendini belli eden. İleriki dönemlerde bakalım nelerle karşılaşacağız...
  • Lg g2 kral dı gerisi yalan oldu bundan sonra lg yaklaşmam bile kronik sorunları olmayan telefonu neredeyse yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ALPSALUR

Lg g2 kral dı gerisi yalan oldu bundan sonra lg yaklaşmam bile kronik sorunları olmayan telefonu neredeyse yok

aynen hocam her zaman söylerim lg bu işi g2'de bırakmalıydı. öyle bi mükemmel bi telefon yapıp daha sonra nasıl bu kadar sıçıp sıvadılar anlamak mümkün değil g2,g3,g4 ve kısa bi süre arkadaşımın g5'ini kullandım. g4'ten sonra lg'ye para vermeye tövbe ettim.
  • G3 kullanan biri olarak aşırı memnun telefondan 3. yılı hala çoğu tele taş çıkarır.

G3 bence efsane g4 le beraber karaladı kendini lg

Yoksa lg kalitesi bence süper

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuna bir de world puan gelseydi alabilirdim

• G2 hariç G serisi pişmanliktir.(Onunda sikintisi vardi ama tutulmuştu)

Bu G6 da kronik sorunlar olursa G serisi bitmiştir.

Benim gözümde bitti Lg zaten

• g2 kullandım gerçekten güzel telefondu ve hala duruyor. ancak devamı olan serilerde hep fişyasko lg. şu an leeco letv diye bir marka kullanıyorumki bilen bilir. inanın şu markalara verilen paraya acıyorum. mesela 1000 liraya aldığım leeco lg g6 ile aynı işlemciyi kullanıyor (sp821)
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt
    Öff almıycaz işte Çin telefonu yaw, amma xiaomi kastınız forumda

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.