Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (674. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunsuz olmasına sevindim beni biraz terletti :) 2 kat daha fazla batarya suresi alacağınızı düşünüyorum bende öyle oldu. Yinede iyi veya kötü paylaşırsanız seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba galeride ki fotograflarin yarisi yok oldu sabah kalkip baktigimda bu sorunla karsilastim dosya yonrticisinede baktim yok nasil bir sorun bu yardim edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

Cihazı tam sessize alamıyorum, nasıl yapiyorsunuz? 6 guncellemesinden once beni rahatsiz etme modu sağlıklı calisiyordu ama simdi moda alsam bile titresimler ve sesler halen geliyor.

Hocam 5.1 surümünde beni rahatsız etme seçeneği nerede bulunuyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Cihazı tam sessize alamıyorum, nasıl yapiyorsunuz? 6 guncellemesinden once beni rahatsiz etme modu sağlıklı calisiyordu ama simdi moda alsam bile titresimler ve sesler halen geliyor.

Bildirim cubugunu indirdiginde wifi, ses profilleri vs olan ikonlarin en saginda düzenle bolumunden getirmiştim

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    O zaman akşam apk atarım benim teldeki galiba root için olanmış

• quote:

quote:

quote:

Bildirim cubugunu indirdiginde wifi, ses profilleri vs olan ikonlarin en saginda düzenle bolumunden getirmiştim

Hocam oradaki ses profilleri secenegini ben de getirdim. Ama bastigimda titresime aliyor. Bir daha bastigimda sesi aciyor. Sunu bulsam cok isime yarayacak. Rahatsiz edilmek istenmedigimde ya ayarlardan titresimi kapatmak gerekiyor ki bu cok ugrastirici ya da telefonu ucak moduna almam gerekiyor.

Edit: buldum. Kesintiler diye bir secenek varmis. Tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 23 Mart 2016; 13:25:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

O zaman akşam apk atarım benim teldeki galiba root için olanmış

Dosyayı rar dan çıkarınca LG G4 Theme_Ubuntu.apk çıktı tıkladım yükledi. telefonum rootlu değil.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam oradaki ses profilleri secenegini ben de getirdim. Ama bastigimda titresime aliyor. Bir daha bastigimda sesi aciyor. Sunu bulsam cok isime yarayacak. Rahatsiz edilmek istenmedigimde ya ayarlardan titresimi kapatmak gerekiyor ki bu cok ugrastirici ya da telefonu ucak moduna almam gerekiyor.

Edit: buldum. Kesintiler diye bir secenek varmis. Tesekkur ederim.

Rahatsız etmeyin ayri olarak duruyor zaten

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead-ly -- 23 Mart 2016; 13:30:35 >

• dancingman kullanıcısına yanıt
    Tamam o zaman hayırlı olsun bende 3 çeşidi vardı bunun rar, root, apk neyse halletmıssın hayırlı olsun o zaman ben gene denk getirdikce atarım buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

Sorunsuz olmasına sevindim beni biraz terletti :) 2 kat daha fazla batarya suresi alacağınızı düşünüyorum bende öyle oldu. Yinede iyi veya kötü paylaşırsanız seviniriz.

ilerde downgrade yapmayı düşünen arkadaşlar için de yazayım. LG UP programını açtıktan sonra önce update seçeneğini seçiyorsunuz, sonra target bölümündeki 3 noktaya tıklayarak indirdiğiniz rom'u seçiyorsunuz. ardından start'a basmadan önce REFURBİSHED kısmını tıklamak gerekiyor. yoksa açılışta sizinki gibi sorun oluyor anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Ubuntu tema rootsuz apk
    https://yadi.sk/d/c1bbdeZgqQ6KG

İndirmek isteyenler buyursun beyler

Indirdim ama apk yi bulamadım zipli dosyadan cikardim ama aşağılarda falan yoktu apk dosyası ?

• Kysis kullanıcısına yanıt
    Sizin mesajı görünce bende siparişi iptal ettim
    Cihaz kargoya verilmemişti hemen iade yaptılar
    Bence sizde müşteri hizmetlerine sorun
    Saygılar...

• Arkadaşlar. LG UP ile 5.1'e dönmeye çalıştığımda Flashing Fail hatası alıyorum. sebebini bilen var mı?
  • arkadaşlar bugün aniden kamera hata vermeye başladı neden olabilir aynı sorunu yaşayan oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: anka4545

Sizin mesajı görünce bende siparişi iptal ettim
    Cihaz kargoya verilmemişti hemen iade yaptılar
    Bence sizde müşteri hizmetlerine sorun
    Saygılar...

hocam cihaza sim kart takıldıgı için iade olmuyormuş. Ben custom rom yuklemeyi seviyorum. Onun dışında cihaz 10 numara sorun yok artık lg'nin unlock etmesini bekleyeceğiz.
  • Ben telefonumdan çok memnunum, seviyorum.

Sadece son günlerde Whatsapp'tan bildirim geliyor, okuyorum. Ekran kilitlendikten sonra bildirim ışığı yanmaya devam ediyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

bir arkadaşıma paralel ithalat 601 serisi eur10d yazılımı bulunan bir g4 aldık cihazda şu an bir sorun yok ancak ilginç bir şey dikkatimi çekti cihaz bazen hiç çekmiyor gözüküyor ancak aradığımızda yada cihaz üüzerinden birini aramak istediğimizde sorunsuz bir şekilde arama yapılıyor ve arama geliyor. nedeni nedir yada bu tür bir şey ile karşılaşan oldu mu daha önce?

Bende de oluyor hocam tr cihazi 601 serisi.

• Telefonu kullanmaya başlayalı 1-2 hafta olmuştur heralde. Çok memnunum. Hiçbir sorununu görmedim. Ayrıca sajı da 2k erkrana rağmen baya gidiyor. Çok rahat 1 günden fazlasını çıkarıyor. Almak isteyen varsa düşünmesin derim düşünülecek bir yanı yok. Al yani.
  • Ben de dünden beri kullanıyorum. Memnunum ama şarjı az gidiyor gerçekten. Powerbankım olmasa çekilmez böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Ben telefonumdan çok memnunum, seviyorum.

Sadece son günlerde Whatsapp'tan bildirim geliyor, okuyorum. Ekran kilitlendikten sonra bildirim ışığı yanmaya devam ediyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu ?

Günde 1 veya 2 defa bende de bu oluyor, telefonu da zaten günde 1 veya 2 defa yeniden başlatmak lazım buda sebep oluyor yeniden başlatıyorum geçiyo . 5.1' e dödükten sonra bende çok sevmeye başladım telefonu özellikle kamera muazzam.

• 
Sayfa: önceki 672673674675676
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.