Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler merhaba telefonum 602 serisi kutuda s/n de öyle yazıyor (sanırım o zaman 602 oluyor) ve v20d-eur-xx de program versiyonu. Şimdi 5.1 mi daha iyidir yoksa 6.0 mı? Telefon 6 olarak geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

Dinlenme tesisinde telefonu sarj etmistim o gundrn sonra cok cabuk sarj bitmeye basladi. Bugun 1.5 saat sarj ettim anca %12 doldu. Yeni batarya alsam duzelir dimi?

Batarya degilde sorununuz kablodan olabilir bir başka kablo ile deneyin olmaz ise başka sarj aleti ile deneyin bataryadan olmadığını düşünüyorum.

Bu dinlenme tesisinde ki hızlı şarjlar varya yüksek voltajlı onlar zarar veriyor diye duymuştum. Kablo sağlam çünkü %100 dolunca bile çok çabuk bitmeye başladı asıl sorun bu
  • Arkadaşlar telefonu şu an 5.1 sürümünde kullanıyorum. Güncelleme otomatik kontrol ve otomatik yükleme seçili olmadığı halde günde birkaç kere kendi kendine güncelleme indirmeye başlıyor. Ben gördüğümde iptal ediyorum. Bugün gördüğümde 200 mb indirmişti üstelik mobil veride. Uygulamalardan Güncelleme Merkezi durmaya zorla yapsam da fayda etmiyor. Bu konuda yardım edebilecek biri var mı?
  • avanos1988 kullanıcısına yanıt
    benimkisi 6 ayı geçti diye biliyorum. ve ilk çıkan cihazlarda değil.

lg türkiye garantili almadım. delta garantili. orayada pek vermek istemiyorum çok şikayet var.
  • değişimden gelen 601 serisi android 6 sürümlü cihazımı bu gün 5.1'e döndürdüm. şuan ısınma sorunu büyük ölçüde azaldı. umarım verim alırım. yalnız benim şebeke hala 3g açıkken çubuklar tamamen kayboluyor çekmiyor gibi. arama yapınca geri geliyor. umarım 4.5g çalışmasından falandır.
  • Gercekten sifir sorunlu g4 varmi seri olarak varsa almayi tekrar düşünüyorum.ama sifir sorun olacak cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih!

6.0 yükleyip ısınma ve aşırı şarj tüketme sorunundan dolayı v10d sürümüne dönenlerdendim.
    505k serisi cihazım bootloop oldu. Kendi kendine lg logosunda resetleyip durdu.
    Servise yolladım anakart değişimi oldu, cihaz 6.0 ile geldi.

Isınma ve aşırı şarj tüketme sorunum yok.
    10 saat 16 dk şuan batarya kullanımım şarj %69 da.
    Demek ki telefonun seri üretimlerine göre 6.0 verimli oluyor, yada olmuyor.

505k serisi olanlar hiç uğraşmasınlar.
    Birde üstüne ghost screen çıktı.. arada bir.. sıklaşınca göndercem artık onun için de..

Şu anki seriniz kaç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyz E kullanıcısına yanıt
    Aldıktan 5-6 gün sonra 4-5 tam şarjdan sonra süre uzuyor.Eğer 4-5 gün olmadıysa bir anormallik yok.
  • Android 5 gerçekten şaka gibiymiş telefonun bataryası gün geçtikçe oturuyor sanırım.
    Arabam için lastik araştırdım 1 saat chrome ile WiFi kullanarak
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Ayni sorundan bende de var hocam cihaz 601 serisi

• Ubuntu tema rootsuz apk
    https://yadi.sk/d/c1bbdeZgqQ6KG

İndirmek isteyenler buyursun beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogoZH -- 22 Mart 2016; 22:37:11 >
  • lg g2 de internetdeki filmleri wifi ile tv ye aktarma tuşu vardı lg g4 de bu tuşu bulamıyorum sadece g4 den çektiğim videoları tv ye aktarabiliyorum, yardımcı olabilecek varmı?
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    Mıracast bağlantısından bahsediyorsun galiba müdür ayarlar \ ağlar \ paylaş bağlan telefonun ekranı tv ye yansıtıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Mıracast bağlantısından bahsediyorsun galiba müdür ayarlar \ ağlar \ paylaş bağlan telefonun ekranı tv ye yansıtıyorsun

Teşekkür ediyorum,bakyıyorum hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reader22

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var daha önce yasayan varmı göremedim. Mobil veri bazen acılmıyor bazen hemen acılıyor bazen 2 3 dk sonra acılıyor. Sorun telefondamı operatördemi acaba yanımdaki insanlarda böyle bir sorun yok. Ne yapmam gerekli

bende de aynı sorun var hattım vodafone daha önce bu sorunla karşılaşan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  • 2Bucuk saat ekran süresi. Son 3 saat tasarruf modunda. Kullanilmadi bile telefon
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Ubuntu tema rootsuz apk
    https://yadi.sk/d/c1bbdeZgqQ6KG

İndirmek isteyenler buyursun beyler

Teşekkür eder devamını bekleriz:)

• iyi forumlar :) lg g4 ün en son sorunsuz serisi hangisi bu konuda bilgi alabilir miyim ? almayı planlıyoruz da son seri ve 3000 mah batarya değerli olanları varmış sanırım
  • gltsry2000 kullanıcısına yanıt
    Bunu yapabilmek için yansıtacağınız videoyu G4'ün orijinal video oynatıcısına aktarmanız gerekiyor. G2'de kendi orijinal web tarayıcısı ile açtığınız videoları tam ekran yaptığınızda direk G2'nin video playerine yönlendiriyordu. G4'de böyle değil. Dolphin'i indirin bir videoyu aktarmak istediğinizde Dolphin'den girip tam ekran yaptığınızda Dolphin'in video oynatıcısı gelecektir. Daha sonra sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayıp farklı oynatıcı ile aç gibi bir seçenek olacak onu seçin G4'ün kendi oynatıcısına tıklayıp oradan aktarım yapabilirsiniz. Biraz zahmetli gibi ama bunu bulabildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonshine14

Bunu yapabilmek için yansıtacağınız videoyu G4'ün orijinal video oynatıcısına aktarmanız gerekiyor. G2'de kendi orijinal web tarayıcısı ile açtığınız videoları tam ekran yaptığınızda direk G2'nin video playerine yönlendiriyordu. G4'de böyle değil. Dolphin'i indirin bir videoyu aktarmak istediğinizde Dolphin'den girip tam ekran yaptığınızda Dolphin'in video oynatıcısı gelecektir. Daha sonra sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayıp farklı oynatıcı ile aç gibi bir seçenek olacak onu seçin G4'ün kendi oynatıcısına tıklayıp oradan aktarım yapabilirsiniz. Biraz zahmetli gibi ama bunu bulabildim.

Allah razı olsun emeğin için deniyorum.
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.