Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.046.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paralel ithalat alınca en düşük ihtimalle 601 serisi gelecek şu seri olayını aydınlatırsanız almakta zorlanmayzı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 4 ay kullandım. Evet biraz kabalastiriyor ama kesinlikle koruma anlamında süper korunduğu hissini veriyor.

• periscope canlı yayını izliyorum cihaz ateş gibi yanıyor arkadaşlar ve cihaz kilitleniyor bunun çaresi yok mu_ v10d kullanıyorum
  • osmanhasimcan kullanıcısına yanıt
    bende arada izlerim. bişi olmuyor. bende 10d trdeyim

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    bende v10d tr deyim 505k tr cihazım neden böyle oluyor bilmem önceki cihazım g3 te acayip ısınırdı ama cihaz ağırlaşıp kilitlenmezdi
  • Merhaba arkadaşlar, Oneplus 2 ile G4ü takas ettim 2 gün önce.
    Marshmallow kuruluydu, 5.1e dönmeden bataryayı denemek istedim. İlk gün kötüydü ama iyice bitirip kapalı şekilde tam dolana kadar şarj ettim. Doldukta sonra açıp birazd daha şarjda bıraktım. Son döngüde ki dönüş böyle. Sizce 5.1e göre nasıl? Bu ekran süresi facebook, letgo, forumda gezme, 20-25dk clash of clans, biraz kamera kurcalama.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• Ne zamana düşer bu telefonun fiyatı? (Paralel hariç)

• Fataldose F kullanıcısına yanıt
    Yaptığın işlemelere göre Android 6 da iyi bi ekran süresi almışsın müdür ben 6 surumubdeyken maksimum 4 saat alıyordum bu değer bence iyi 6 ya göre tabi

• Arkadaşlar kamera flaşı tek renk mi?
  • Bence G5 piyasaya tam anlamıyla çıkıp Türkiye'de satışa başladığında düşer biraz.

• Aranıza 602 serisi cihazla katıldım arkadaşlar. Paralel 3000 mah delta cihazı. Ekran kapalı iken parmağı aşağı kaydırınca bir şey olmuyor, ne olması gerekiyordu?
  • Bildirim çubuğundan indirmen gerek yavaşça. Saat ve tarihi gösteren bir pencere açılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: avanos1988

Geçmiş olsun benimki de Almanya garantili LG Türkiyeye sordum garanti dışıymış burada ithalatçı firma kimse ona gidin dedi ki telefona bin tl üzeri masraf çıkar dedi bence sen ithalatçı firmaya gönder onlarla konuşup bende Almanya'ya gönderiyorum Mayısta ama bu yıl gelecek olan yok sanırım artık bekleyeceğiz.. 1 sene :(

Bi hard format attim sıkınti kalmadi. Dedigim gibi delta garantiye guvenmiuorum. Hasarsiz gonderip hasarli donen birisi varmis.
    Suan yine ayni 0 gibi. Sarji daha iyi oldu sanki uzadi suresi. Bida oyle yaparsa bi format daha. Devam boyle. Bence sizde bi hard format atin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crytek123

Ne zamana düşer bu telefonun fiyatı? (Paralel hariç)

Bimeks ve vatanda 1715'e düştü 1800'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekentlim

quote:

Orijinalden alıntı: Crytek123

Ne zamana düşer bu telefonun fiyatı? (Paralel hariç)

Bimeks ve vatanda 1715'e düştü 1800'den.

Vatandaki web'e özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crytek123 -- 23 Mart 2016; 23:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catalunya5

Aranıza 602 serisi cihazla katıldım arkadaşlar. Paralel 3000 mah delta cihazı. Ekran kapalı iken parmağı aşağı kaydırınca bir şey olmuyor, ne olması gerekiyordu?

Hayırlı olsun
    Nereden ne kadar a aldınız acaba

• iyi forumlar lütfen yardım...
    lg g4 alacağız ama g4 ün sorunsuz serisi hangisi + bu h815 filan nedir ne farkı var normalden ?
    mesela vodofone eskiyi getir yeniyi götürden almayı planlıyoruz
  • Mavi_Yeleli kullanıcısına yanıt
    GG den idealseçimden aldım 1 259 TL ye, daha ucuza da vardı ama firmadan daha önce de alışverişim olduğu için onları tercih ettim.Şu anda 1239 TL ye düşmüş :) Android 6.0 ile geldi cihaz.

Ekran kapalı iken parmağı aşağı kaydırıyorum ama yine de olmadı. 6.0 larda yok mu acaba?
  • Bende ki h815tr ve 6.0 bende sorunsuz.

• beyler benim telefonu ben usbde şarj ediyorum sanırım 1.5A ya kadar veriyor (msi super charger) %10larda falan yaklaşık 1.30 saatte biter şarjı diyor. (Şarj olurken AC yazıyor yani prizden alıyormuş gibi) Acaba sorun mu var anlamadım. Şarjı çok çabuk yapıyor telefon, tam şarjdan sonra kullanımım sizler gibi 4 saat civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 24 Mart 2016; 0:30:23 >
  • 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.