Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gogoZH

Ubuntu tema rootsuz apk
    https://yadi.sk/d/c1bbdeZgqQ6KG

İndirmek isteyenler buyursun beyler

İndirmek içib üyelik gerekli değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en son güncellemeyi yaptı mı yapmadı mı bilmiyorum ama telefon şarjı su gibi içiyor,üstüne de şarj ederken çok az ediyor. Önceden 1.5 saatte %100 olurken şimdi ancak %35e falan getiriyor ? Sizde de bu durum var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

6.0 yüklü olanlar ekran ışığını otomatik patlaklıktan çıkartıp % 50-55 arası yaparsa ekran süresini 4.5-5 saat arası görebilirler test edebilirsiniz

sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün. :]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • solventh.002 S kullanıcısına yanıt
    Yardım etmek bi fikir sunmak suç

• quote:

Orijinalden alıntı: tlitd

quote:

Orijinalden alıntı: reader22

Merhaba arkadaşlar bir sorunum var daha önce yasayan varmı göremedim. Mobil veri bazen acılmıyor bazen hemen acılıyor bazen 2 3 dk sonra acılıyor. Sorun telefondamı operatördemi acaba yanımdaki insanlarda böyle bir sorun yok. Ne yapmam gerekli

bende de aynı sorun var hattım vodafone daha önce bu sorunla karşılaşan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Aynen öyle benim de vodafone bende de öyle dostlar operatör kaynaklı .

• G4un fotograf menusunu g2ye alma sansiniz var mi? Ya da boyle bir program var mi? Iso, f degerini hizli bir sekilde degistirmek fotograf cekimi icin hayati onem tasiyor. Bu yuzden boyle bir seye ihtiyacim var.
    Alintilayarak cevaplayan olursa cok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykayserili

G4un fotograf menusunu g2ye alma sansiniz var mi? Ya da boyle bir program var mi? Iso, f degerini hizli bir sekilde degistirmek fotograf cekimi icin hayati onem tasiyor. Bu yuzden boyle bir seye ihtiyacim var.
    Alintilayarak cevaplayan olursa cok memnun olurum.

google play'de open camera var. mavi beyaz simgeli. bir inceleyin
  • gokdeniz2012 G kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun benimki de Almanya garantili LG Türkiyeye sordum garanti dışıymış burada ithalatçı firma kimse ona gidin dedi ki telefona bin tl üzeri masraf çıkar dedi bence sen ithalatçı firmaya gönder onlarla konuşup bende Almanya'ya gönderiyorum Mayısta ama bu yıl gelecek olan yok sanırım artık bekleyeceğiz.. 1 sene :(
  • gogoZH kullanıcısına yanıt
    ubuntu yüklenmiyor başkan. flaslamaya göre yapılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Hocam şimdi kurcalarken bişi farkettim.zip li dosyayı çıkartınca dediğin gibi flaşlamalık klasörler çıkmıştı.şimdi bakınca altlarda bi yerlerde ubuntu apk sı gördüm. Kurdum. Oldu ubuntu teması

• Cihazı tam sessize alamıyorum, nasıl yapiyorsunuz? 6 guncellemesinden once beni rahatsiz etme modu sağlıklı calisiyordu ama simdi moda alsam bile titresimler ve sesler halen geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gogoZH

Ubuntu tema rootsuz apk
    https://yadi.sk/d/c1bbdeZgqQ6KG

İndirmek isteyenler buyursun beyler

Teşekkürler
    Arada değişiklik olsun diye indirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bogacaslan

Selamlar, son zamanlarda telefonumda Android Sistemi en çok şarjı tüketiyor, ekrana falan şarj kalmıyor. Detaya baktığımda en çok GPS uyanık tut çalışmış fakat konum servislerim hep kapalı. Neden olabilir?

Sürüm v-20dtur

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Selam konum ayarlarından wifi ve bluetooth taramayı kapattınmı ?
    Ayarlar > konum sekmesinden üç noktaya tıkla taranıyor tıkla wifi ve bluetooth taranıyor daki işaretleri kaldır.
    @Mischievousz hocam bu bilgiyi ilk sayfaya ekleyebilirmiyiz.
    NOT: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dancingman -- 23 Mart 2016; 10:59:10 >

• selamlar dostlar, garip bir sorunla karşı karşıyayım;

şu son 2 gündür sabah uyanıyorum bakıyorum telefon kendi kendine yazılım güncellemesi indiriyor.

5.1 v10b vardı telefonu ilk aldığımda, baktım geçen gün 10c yi indirmiş neyse bişey olmaz dedim kurdum, bu sabah da 10d yi indirmiş.

oto yükleme falan zaten kapalıydı,nasıl oluyor böyle bir şey? sizce sorun ne, nasıl çözerim bu durumu? çünkü 6 sürümüyle iligi sıkıntıları duyduğumdan beri güncelleme olayına pek sıcak bakmıyorum, telefondan şuanki haliyle memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charismatic Enigma

selamlar dostlar, garip bir sorunla karşı karşıyayım;

şu son 2 gündür sabah uyanıyorum bakıyorum telefon kendi kendine yazılım güncellemesi indiriyor.

5.1 v10b vardı telefonu ilk aldığımda, baktım geçen gün 10c yi indirmiş neyse bişey olmaz dedim kurdum, bu sabah da 10d yi indirmiş.

oto yükleme falan zaten kapalıydı,nasıl oluyor böyle bir şey? sizce sorun ne, nasıl çözerim bu durumu? çünkü 6 sürümüyle iligi sıkıntıları duyduğumdan beri güncelleme olayına pek sıcak bakmıyorum, telefondan şuanki haliyle memnunum.

10d yi kurabilirsiniz ama ondan sonra gelecek olan android 6 onu kurmayın bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

iyi forumlar :) lg g4 ün en son sorunsuz serisi hangisi bu konuda bilgi alabilir miyim ? almayı planlıyoruz da son seri ve 3000 mah batarya değerli olanları varmış sanırım

Bu soruya ben de cevap arıyorum, en son sorunsuz serisi hangisidir ve nerede satılıyor paralel ithalat olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NovaTHOR -- 23 Mart 2016; 11:17:25 >
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    işte sürekli böyle devam ederse diye tırsıyorum, 10d yi indirmiş ama kurulumu durdur dedim, bakalım bu haliyle kalacak mı yoksa yarın yine güncelleme bildirisi mi gelecek, sanırım bekleyip görmek lazım, harbiden değişik bir durum çıkamadım işin içinden.
  • hepsiburada'dan aldığım telefon sea sürümü ve unlock edilemiyor. Cihazı root ettim. İade isteyeceğim koşulsuz şartsız iade alacağım değil mi? Önerileriniz nedir? Henüz 2 hafta dolmadı cihazı alalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 23 Mart 2016; 11:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

arkadaşlar android 6 kullanıyorum. şarj problemi nedeniyle android 5.1 10d sürümüne geri dönmeyi planlıyorum. bu işlem sırasında sıkıntı yaşar mıyım, pek anlayan biri değilim sadece yönergelere bakacağım.
    telefon garanti dışına çıkar mı bu işlemi yaparsam?
    daha sonra yeni güncelleme geldiğinde direk güncelleme yapabilir miyim yoksa yine android 6'ya dönüp öyle mi güncelleme yapmam gerekir?

Bende dün 6 dan 5.1 e dönüş yaptım genel olarak androide yabancı değilim ama rom kur indir yükselt bende pek anlamam 1. sayfadaki önergeleri takip ettim. Bu arada benim telefonum H818P modeli dual sim olandan, o yüzden romu başka bir arkadaşın yardımıyla indirdim. İlk sayfada denilen her şeyi yaptım bilgisayarda kurulu olan LGUP programı kurulumu bitirdi fakat telefon LG ekranında kaldı tuşlarada hiçbir tepki vermedi, kapatıp hardreset yapmak istedim kapanmadı, bataryayı çıkardım o şekilde reset atmak istedim olmadı, tekrar download moduna alıp yüklemeye baştan başlayım dedim download moduna alamadım LG ekranından başka hiçbir tepki yok. Sonra tekrar telefonu lg ekranındayken bilgisayara bağladım romu gösterdim burdan bazı arkadaşlarda refrubished (yanlış yazmış olabilirim) bir tuş var oradan kurulum yaptım demişti birde ona bastım tekrar romu flashlamaya başladı kurulum sonunda telefon açıldı, ülke seçme ekranı açıldı ve çığlık atasım geldi Yüklemek çok kolay ama sanki riskli biraz yada biz bilmediğimizden böyle oldu.

ben de az önce şu linkteki yönergeleri takip ederek kurulum yaptım. bakalım batarya süresi ile ilgili gelişme olacak mı :)
    http://forum.xda-developers.com/g4/help/lgup-install-kdz-mm-lp-t3249803

• 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.