Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.562
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende öyle yaptım hocam teknosadan yeni cihaz istedim ama ne hikmetse teknosada hiç cihaz yoooookmuş koskoca teknosada cihaz yokmuş sonunda lg çözüm buldu teknosa out
  • Arkadaşlar Türkiye garantili LG G4 en uygun nerede bulurum. Hemen almam gerekir birisi için.
  • bu telefonu ilk çıktığı dönemde almıştım. 505 serili model.

ikinci defa anakart değişti benim. ilki ocak 2016 ikincisi mayıs 2016

Satıcı Cepport - Garanti Intellicel iletişim.

ikisinde de yasal süreler içinde anakart değişimi yapılım telefon tarafıma iletildi.

Bu telefonu farklı amaçlar için (bootloopa sokup farklı model almak gibi) almayacak olanlara asla önermiyorum.

Benim gibi bir telefonu 2-3 yıl kullanırım diye düşünenlere asla tavsiye etmiyorum. sürekli tedirgin ediyor.
  • kumutlu kullanıcısına yanıt
    bu yüzden eşimde bende kab7ul etmedik özellikle kullanan eşim olduğundan fotoğraf kaybı yaşama kaygısından kabul etmedik .deltadan g5 istedik üstüne bastan 200 sonra 400 tl istediler ki fatura fiyatım zaten 1600 tl haliyle kabul etmedik şimdi ben g2 için eşimde g4 için fatura iadesi hakem heyeti kararını bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 ay önce akrabama aldığım telefon bootloop olmuşş..
    satıcı : elektrotrend
    garanti: ritzy

akrabam tatilde şu anda ve lg g4 ün kutu faturası yanımızda değil çalıştığı şehirede öteki ay gidecek.

gg den elektrotrend yazıp mesaj atmayı denedim ama isme ulaşamadım.
    şu durumda ne yapmalıyız ??? süreç nasıl işler ?

sevgiyle kalın.. saygılar..
  • delta garantilerde durum nedir sıfır telefonla mı değiştiriyorlar yoksa ücret iadesi mi yapiyorlar
  • İdeal seççimden alınan telefonun parasını hakem heyeti kararıyla ancak geri alabildim. Macera sevenler için güzel telefon.
  • Benim telefon da bootloop oldu bugün garantiye gönderdim bakalım 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyordum. Telefonu çok seviyordum ama bu kadar çok bu sorunu yaşayanı araştırınca gördüm. Bakalım sonuç ne olacak...
  • Almayın arkadaşlar biz düştük siz düşmeyin. Zamanında çok cazip geldi fiyat performans dedik, kamerası çok iyi dedik aldık. 1 kere anakart değişti.Ghost screen 4-5. aydan itibaren belli oluyordu ama önemsemedim bir ara gideyim dedim 1 günlük işi var şuan elimizde ekran yok sonra gelirsin diyip geri gönderdiler. şimdi bayağı belli oluyor. 10 dk oyun oynayınca ekran savaş alanı oluyor özellikle gri arka planda ekran resmen orda kalıyor. Şimdi gittiğimde test edeceğiz dediler. Ettiler sorun yok telefon soğuyunca düzeliyorsa sorun yoktur diyorlar.2 hafta önce kriterler değişmiş. Hakaret etmek istemiyorum ama çok sinirlendim. Lan bu telefon telefon ısınmadan nasıl kullanacaz. Resmen zararlarını bizden çıkarmaya çalışıyorlar. Sorunun önünü alamayınca milleti cahil zannedip milletten çıkartacaklar zararlarını.g4 dahil sonraki tüm modellerde bu sorun var ve 1 yıldan sonra belirginleşiyor. Telefonu tavsiye edip aldırdıklarım var keşke tavsiye etmeyeydim.

• forumu okuyunca içim karardı, 1 sene oldu alalı şimdi arkadaş için sıcak fırsat var mı diye bakmaya girdim iyi ki girmişim. alırken 2 tane paralel ithalat almıştık ikisi de şimdilik sorunsuz. hayırlısı bakalım
  • Lg G4 den ağzı yanmış biri olarak almayın derim ben de.. Bootlop olma ihtimali çok çok yüksek. Kamera performans on numara ama fabrikasyon kronik sorunlu cihaz arkadaşlar bulaşmayın derim karar sizin elbette.. Lg logosuna tahammülm kalmadı o derece soğudum. Toplatılması gerektiğini düşünürken biz hala sorumsuzca bu cihaz satılıyor bozulacağı ihtimali yüksek olduğu halde ben onu anlamıyorum sorumsuzluk diz boyu..

• g 4 ü teknik servise yollıcaz bu hafta. g 4 yerine moto z aldık. tavsiye edebilirim.
  • N11 den cep telefonda geçerli %11 indirimle +bonus kredi karti puanı ile 500 tl üzerine yaklaşık 105 - 130 tl indirimli, 1000 TL üzerine 153 tl İNDİRİMLE telefonu almış olursunuz. İsteyene Ücretsiz % 11 lik İNDİRİM verebilirim.pm atınız.

• Yetkili LG servisleri, ekran hatalarına bakmıyor bilginiz olsun. IPS ekranların ısınınca iz yapması normalmiş, soğuyunca geçiyorsa arıza sayılmıyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun sorunsuz serisi var mı acaba?

• LG G4 H818 Çift Hatlı Modeli Bootloop sorunu ile servise gönderdim 20 gün içinde ücretsiz anakart değişimi yapıldı, sorun giderildi.

Garanti intellicel iletişim.

Anladığım kadarıyla bu tip arızalarda telefonun dış görüntüsüne bakıyorlar. Ezik, çizik, yıpranma varsa bu telefon hor kullanımış deyip garanti dışı bırakıyor yada tamir süresini uzatıp bıktırıyor. Benim telefonumda zor farkedilen çok küçük bir çizik vardı ama genel olarak sıfır gibiydi.

Xperia Z3 Dual için aynı süreci yaşamıştım. Intellicell tarafından hızlı bir şekilde düzeltildi ve geri gönderildi.

Lg G4 almanızı tavsiye etmem bu arıza sebebiyle.

Daha önce aldıysanız size tavsiyem hiç düşürmeyin ya da çizmeyin. Bir gün mutlaka garantiye göndereceksiniz.
  • Ben garantiye gönderdim bootloop dan dolayı hala anakart gelecek diyorlar. Bugün (eğer cumartesileri de sayarsak) 18 iş günü oldu. 2 gün daha yapılmazsa tüketici hakem heyetine başvuracağım.
  • Gittigdiyor tebden 30 lira iade + 50 lira bonus kampanyasıyla alabilirim. Var mı başka kampaya?
  • Up

• Varmı sıcak

• 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.