Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.562
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim için 1 adet gittigidiyor satıcı idealsecim den demin sipariş ettik. Hele bir gelsin deneyimlerimi paylaşırım...
  • mtayfur83 kullanıcısına yanıt
    Bende aldım gg den idealsecim den. Gayet memnunuz hatuna aldık. Telefonu zorladim aşırı ısınma yapmadı tabi daha yeni olduğu için bişey diyemem inşallah olmaz tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renk olarak siyah,kahverengi deri ve gold seramik hangisini önerirsiniz teşekkürler.
  • stansah S kullanıcısına yanıt
    o ilk yorum senin mi?
  • eagle_beagle kullanıcısına yanıt
    idealsecim hakkında ve ürünleri hakkında İzlenimler ve geri dönüşler hep memnuniyet çerçevesinde. Buna binaen Pil gücü 2900 mAh olup Evo Garantili Hepsiburada da satılanlardan bile daha güvenilir geldi...
    Delta hakkında da hem olumlu hem olumsuz yorumlar var ama Elektronik şans işi, Şayet işiniz Garantiye kaldıysa zaten o üründen hayır beklemek yanlış olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

o ilk yorum senin mi?

Yok hayır cihaz elime geçmedi, yorumda yapmadım. Cihaz saat 16.00 gibi elime geçecek sorularınız olursa yanıtlarım. İyi günler
  • Paralel ithalatı 1000'nin altına düşmezse almam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keb@nlı23

renk olarak siyah,kahverengi deri ve gold seramik hangisini önerirsiniz teşekkürler.

2 kahverengi deri aldık çok beğendik ama markette gri kapaklıyıda incelemiştim o da güzeldi.

• g4 hepsiburada da 1239 tl ye düştüyse az kaldı maksimum 2-3 hafta içinde 1199 u görür az kaldı
  • Öncelikle herkese merhaba lg g4 ithalatçı garantili telefon almayı düşünüyorum ancak forumda bu konuyu ve diğer konuları incelediğimde bazı arkadaşlar ithalatçı garantiden memnun bazıları ise baya sorun yaşamış gibi görünüyor delta garantili g4 kullananalar nasıl memnunlar mı acaba

• Bende tereddüt de kaldım ama az önce bhz iletişim den delta garantili satın aldım inş bir sorun çıkmaz

• Tereddütteyim şuan, g2 kullanıyorum.. G4 istiyorum ama bir yandan da iphone bekleyim diyorum SE ilgimi çok çekti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrasn0w

Tereddütteyim şuan, g2 kullanıyorum.. G4 istiyorum ama bir yandan da iphone bekleyim diyorum SE ilgimi çok çekti..

SE nedir?
  • ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    Bende onu bekliyorum inş 2000 civarı olur
  • Yav bende düşünüyorum tamam teknoloji şans işide bu lg g4'ler kronik sıkıntılı cihazlar ve paralel ithalatlar değişim yapmıyor illa alacaksanız 200-300 fazla verin tr garantili alın en azından lg değişim yapar.
    Lg g3 1000 lira civarı şuan onu düşünüyorum birde iphone 5s
    5s in iyi yanı apple tr garantili olması 1400 e alınabilir bence.
    G3 de kamera olsun hız olsun süper bi telefon 1000 e alınır
    İkisinden birini alacaz bakalım
  • Arkadaşlar şimdi siparişv verecem hb'den ama bataryla 2900mah diyor, g4'de batarya 3000mah 'dı neden böyledir?
  • Arkadaşlar şuan sahibinden sitesinde Lg Garantili 1449 TL ye bulunabiliyor. Bu haftasonu dahada indirim olur mu acaba? Bekleyelim mi alalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: famos

Arkadaşlar şuan sahibinden sitesinde Lg Garantili 1449 TL ye bulunabiliyor. Bu haftasonu dahada indirim olur mu acaba? Bekleyelim mi alalım mı?

Hocam bekleyiniz sakin ola icinizdeki satin alma durtusunun onunuze gecmesine izin vermeyin. Fiyati git gide dusuyor kardesim 2200 vatandan almisti su anki fiyata bakin. 500-700 telefomu alip kullanabilirdi daha sonra onu satip g4 alir kâra bilegecebilirdi.

• N11den hediye çeki ve parapuanı düşerek 1140 liraya g4 ü almış bulunmaktayım. Umarım note 3ten sonra memnun kalırım.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.