Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: G0tham

Isınma sorunu oyun oynarken filan mı oluyor yoksa normal kullanımdada da oluyormu mesela İnternette gezerken menüde gezerken filan ısınıyor mu.

Arkadaşım da z3 vardı menüde gezdim ayarlara filan girip çıktım video oyun filan hiçbir şey açmadım 5 dk kullandım sadece telefon o kadar ısındıki elimi acayip rahatsız ediyordu tutamıyordun telefonu.

Normal menüde gezerken birşey farketmek zor ama internette gezerken vs. ısınıyor. Şuan telefonu 1 haftadır kullanıyorum android 6 yükleyince ısınma büyük oranda azaldı ancak hiç ısınmıyor diyemem. Ama samsungun exynoslu telefonları hariç bu kadar güçlü diğer telefonlarda benzer kullanımlarda ısınıyor zaten. Adana gibi yerlerde kullanılmayacaksa android 6 güncellemesinden sonra telefonun ısınmasından şikayet edilecek bir tarafının kalmadığını söyleyebilirim. Oyun oynamadığım için oynasamda en fazla 5-10 dak. oynadığım için şimdilik o konuda birşey diyemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhangöktürk

Abim için bir adet aldık. Üründe, delta garanti kaydında, imei kaydında sorun yok ancak ürünlerin içine garanti kağıtlarını koymak için yada başka bir sebeple orjinal lg bandını açıp tam üzerine kendi bantlarını yapıştırıp tekrar jelatinliyorlar neden böyle Yaptıklarını anlayamadık. Ürünün kendi üzerindeki jelatin yanlarındaki bantlarda hiçbir sıkıntı yok ürün Orjinal ve sorunsuz çalışıyor Umarım yardımcı olmuşumdur

teşekkürler. bazıları turkcell romuyla falan geliyo demiş. bir de şarj adaptörü dönüştürücülümü? ve batarya 3000mah mı çıktı? çünkü bazı ithallerde 2900mah çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Small -- 6 Mart 2016; 20:29:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Small

quote:

Abim için bir adet aldık. Üründe, delta garanti kaydında, imei kaydında sorun yok ancak ürünlerin içine garanti kağıtlarını koymak için yada başka bir sebeple orjinal lg bandını açıp tam üzerine kendi bantlarını yapıştırıp tekrar jelatinliyorlar neden böyle Yaptıklarını anlayamadık. Ürünün kendi üzerindeki jelatin yanlarındaki bantlarda hiçbir sıkıntı yok ürün Orjinal ve sorunsuz çalışıyor Umarım yardımcı olmuşumdur

teşekkürler. bazıları turkcell romuyla falan geliyo demiş. bir de şarj adaptörü dönüştürücülümü? ve batarya 3000mah mı çıktı? çünkü bazı ithallerde 2900mah çıkıyormuş.

Bendeki evo garantili. 2 telefonunda batarya 3000 2 telefonunda şarj adaptörü trdekinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

quote:

Bendeki evo garantili. 2 telefonunda batarya 3000 2 telefonunda şarj adaptörü trdekinden.

teşekkürler hocam. hepsiburadanın kendi sattığı ithalatçı garantiliden aldın değil mi?

• Şu G4'ün bataryası 4000mah olsaydı keşke.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

quote:

teşekkürler hocam. hepsiburadanın kendi sattığı ithalatçı garantiliden aldın değil mi?

Evet ben aldığımda satıcı hepsiburada olarak geçiyordu. Şuan herşeyburada adlı satıcı görünüyor.

• N11 de ceppaket adlı satıcı uygun fiyata veriyor ama ne kadar güvenilir delta garantili ürün satıyormuş var mı bu satıcıdan telefon alan bir arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Bende baya düşündüm ve tr garantili aldım. Uygun olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snnkeskin

Bende baya düşündüm ve tr garantili aldım. Uygun olduğunu düşünüyorum

Fiyat iyi, tr garantili en güzeli de puan işi sinirimi bozuyor, yapı kredi world'e 100 tl puan veriyor ama ykb kartımda limit yok, vakıfbank world'ümde limit var ama 50 tl puan veriyor. Sırf bu yüzden almaya elim varmıyor.
  • G5'i bekleyin derim arkadaşlar. LG Garantili Fiyatı 1350 lira civarına inebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykayserili

G5'i bekleyin derim arkadaşlar. LG Garantili Fiyatı 1350 lira civarına inebilir.

1000 olursa bende alırım

• g5 satış tarihi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

g5 satış tarihi nedir?

en geç 1 nisan

• G4 ivin orjinal batarya nereden bulabiliriz acaba. Andorid 6 yi henuz yuklemediyseniz hic bulasmayin, sarj felaket oldu

• arkadaşlar ayın 2 sinde hepsiburadanın sattığı siyah deri g4 aldım fakat hala kargoya verilmedi, siparişin ertesi günü baktığımda hepsiburada siyah deri satmıyordu, bu tür bir durumla karşılaşan varmı arkadaşlar tahmini kargoya veriliş tarihi yarın (tedarikçiden bekleniyor yazıyor), bende ilk defa karşılaşıyorum hepsiburadada böyle bir şeyle ne yapacağım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skylife_

Tasarım olarak öyle malesef

Bu fiyatta olanı hepsiburadaya sorduk ithalatçı garantili dedi ? Bilginiz var mı sizin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherefff

N11 de ceppaket adlı satıcı uygun fiyata veriyor ama ne kadar güvenilir delta garantili ürün satıyormuş var mı bu satıcıdan telefon alan bir arkadaş

Arkadasim ben dun siparisi ceppaket ten verdim. 1279 dan, 33 liraya kupon aldim arkadasin birinden 111 liralik indirim birde maximum a 60 tl puan var bana kargo dahil 1145 e geldi. Zaten telefon yeterince dustu diye dusundum ve emektar g2 den g4 gecis yaptim. Cihaz gelince tekrar bilgilendirebilrim.

• Cossie C kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam bilgi için, 30 gün çokmuş hepsiburadadaki diğer satıcılara güvenilir mi sizce ?
  • http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DS3

1239tl.

batarya 2900 mah görünüyor.. normal g4 ten farklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimsum -- 7 Mart 2016; 23:14:22 >
  • RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    1249 tl olan evet ithalatçı garantili..Malesef lg garantililer 1500-1600 civarında...Ama g5 piyasaya çıktıktan sonra 1400 civarina geriler bence
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.