Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.562
Cevap
84
Favori
302.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g4 alıp ta kendi cihazını hiç teknosa yada bimeks gibi mağazalarda satılan g4 ler ile yan yana koyan karşılaştıran oldu mu acaba ?

N11 den iki tane g4 aldım ikisinin de ekranı mağazalarda satılanlara göre beyazları sarımtrak ve parlaklığı düşüktü.

aldığım iki cihaz da 512 serisi eur versiyonda du sanırsam avrupa için üretim cihazlardı . gittigidiyor ceppaket veya cepport un sattığı cihazlar nasıl ?

hangi ülke ithalatları?
  • 150 TL indirim kuponu, 100 TL para puan ile 1290 TL'ye almış oldum gg üzerinden. Oldukça uyguna geldi piyasaya göre.
  • En guvenilir ithalatçı firma hangisi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MultiCore kullanıcısına yanıt
    bence delta
  • beytepe B kullanıcısına yanıt
    ekran beyaz tonları tam beyaz mı ? şarj aleti tr uyumlumu ? kimden aldınız acaba?
  • arkadaşlar, vatan bilgisayarda G4 lg garantili fiyat 1699 tl ye inmiş. sizce nasıl fiyat ?

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-h815-g4-siyah-gercek-deri-akilli-telefon.html#galeri
  • LG G4 almayın. Telefonda stabilite yok. Kafasına göre takılıyor. Donma, reset vs..

Millet dünyanın parasına aldığı telefonun değeri düşmesin diye buraya yazmıyor ama durum böyle. 3 aydır kullanıyorum. Aldığıma pişman oldum. LG zaten neyi düzgün yapmayı becermiş ki telefonu becersin. G2 de sararma sorunu, G3 de çatlama sorunu. G4 böyle.

Almayın.
  • S0NADAM kullanıcısına yanıt
    çok ilginç. android telefonlar arasında en stabil arayüzlerden biri sony ve lg diye her yerde konuşuluyor.
  • Sizin cihazınızda bir sorun olabilir. LG G4 kullandığım en stabil Androidli telefon.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghan87

arkadaşlar, vatan bilgisayarda G4 lg garantili fiyat 1699 tl ye inmiş. sizce nasıl fiyat ?

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-h815-g4-siyah-gercek-deri-akilli-telefon.html#galeri

hocam 1999 lira gözüküyor
  • Abi bir kişi cevap vermedi tekrar sorayım tr garantili ne demek

• uchihaobitoo U kullanıcısına yanıt
    ana ithalatçı LG TÜRKİYE,buna tr garantili diyolar,diğerleri paralel ithalat felan.
  • bugün öğleden sonra fiyatları 1699 tl idi şimdi günceleme yapmışlar çakallar :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

LG G4 almayın. Telefonda stabilite yok. Kafasına göre takılıyor. Donma, reset vs..

Millet dünyanın parasına aldığı telefonun değeri düşmesin diye buraya yazmıyor ama durum böyle. 3 aydır kullanıyorum. Aldığıma pişman oldum. LG zaten neyi düzgün yapmayı becermiş ki telefonu becersin. G2 de sararma sorunu, G3 de çatlama sorunu. G4 böyle.

Almayın.

Telefonu ben de yaklasık iki aydir kullaniyorum. Daha bir kere telefon ne dondu ne reset atti ne takildi. Bakin abartmiyorum. Bir kere bile olmadi. Sizin telefonunuz sorunludur. Zaten g4 ana konusuna girerseniz ne kadar sorunsuz bir cihaz oldugunu gorursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 15 Ocak 2016; 22:09:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uchihaobitoo

Abi bir kişi cevap vermedi tekrar sorayım tr garantili ne demek

hepsı yazar turkıye garantılı dıye ona ınanmayın ..lG G4 815TR ibaresi bulunup(TR ibaresi olanlarda Radyo özelliği aktif değildir) LG TÜRKİYE garantili yazması lazım ki ürünü birde LG yetkili servisinden sordurmak en garantilisi olur..Diğer garantili olanlar paralel ithalat dedikleri sanırım bazı yerlerde GREY tabiride gecıyor bir firma getirtiyor yurt dısından bırkac elektronık fırması ıle anlasıp sıze satıyor ve dıyor kı garantısı benım arkadaşş..

Sony de nasıl sony eurosia (SONY TURKIYE) dıyorsa LG de de LG TURKIYE dıye gecer ama bazı uyanıklar sırf mılletı kandırmak için TURKIYE garantılı yazar dikkat etmek lzm.. Bunlar tabir sadece yoksa kesin bir anlam ifade etmiyor... İthalatcı garantililerde kullanıcı hatası muhabbeti bol olur YETKILI SERVIS TURKIYE GARANTILI (YETKILI SATICI ) olanlarda ise 6 aya kadar kullanımda direk değişim daha sonrasında tamir cihetine gitme durumu söz konusu olur..Telefonunuz darbe almadıysa bu şartlar gecerlidir..

• ak14 A kullanıcısına yanıt
    Kasım ayında Media Markt tan 1.650 TL aldım. Sorun yaşamadım, iyiki de almışım. Fiyatlar tekrar yükseldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

LG G4 almayın. Telefonda stabilite yok. Kafasına göre takılıyor. Donma, reset vs..

Almayın.

Telefonu ben de yaklasık iki aydir kullaniyorum. Daha bir kere telefon ne dondu ne reset atti ne takildi. Bakin abartmiyorum. Bir kere bile olmadi. Sizin telefonunuz sorunludur. Zaten g4 ana konusuna girerseniz ne kadar sorunsuz bir cihaz oldugunu gorursunuz.

Ben de 3 ay sorun yaşamadım. Bir haftadır sapıttı telefon. Siz inşallah sorun yaşamazsınız diyorum ama ileri ki günlerde, 1-2 ay sonra göreceğiz.

LG G4 kronik sorunludur. Donma, reset atma vs. vs... Göreceğiz. Ben burdayım ve lafımın arkasındayım. Herkes buraya gelip sızlanacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Almayın.

Ben de 3 ay sorun yaşamadım. Bir haftadır sapıttı telefon. Siz inşallah sorun yaşamazsınız diyorum ama ileri ki günlerde, 1-2 ay sonra göreceğiz.

LG G4 kronik sorunludur. Donma, reset atma vs. vs... Göreceğiz. Ben burdayım ve lafımın arkasındayım. Herkes buraya gelip sızlanacak.

Cevremde 6-7 aylik G4 kullanicilari var. Forumdaki G4 kullanicilari kulubunu de uzun zamandir takip ediyorum. Bir tek sizden boyle sikayetler duydum. Bir telefona kronik sorunlu demen icin telefonlarin büyük bir kisminda bu sorunlarin olmasi lazim. Örneğin Sony M5 kronik sorunludur. Forumdaki konusuna bakip gorebilirsiniz. Ama Lg G4 kronik sorunlu degildir. Telefonunuzda varsa bir sorun garantiye gonderin. Garanti konusunda da kullanicilar çok memnun.

Bu linkleri atma amacim kronik soruna sahip telefon ile kronik sorunu olmayan telefonu daha iyi anlamaniz. İki konunun da son iki uc sayfasini okuyun.

M5 konu linki:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108947026&p=241

G4 konu linki:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=109488706&p=336

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    hazirandan başından beri kullanıyorum, hiçbir problem de yaşamadım, ben kaç ay sonra gelirim sızlanmaya
  • quote:

Almayın.

Lg neyi düzgün yapmış diyonda 2.5 yıldır g serisinin atasını optimus g yi kullanıyorum hala cillop gibi 100 küsür uygulama var ram hala 1 gb üstünde boşluk görebiliyo

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.