Şimdi Ara

LG G4 için SICAK FIRSATLAR (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.563
Cevap
84
Favori
302.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim sana bir şey diyeyim mi? benim dayım bir ara bu işlerle ugraştı. çalıştıgı şirket bir ara paralel telefon getirtip satıyordu. o güvenlik etiketi dış naylon ambalaj kutu koruma bantların aynısından yurtdışından getirttigi yer vardı. bazı telefonların içine tr uyumlu priz koymaları geregiyordu. bu sebeple kendileri telefonun ambalajını açıyordu. prizi değiştirip geri birebir şekilde ambalajlayıp satışa sunuyorlardı. sebebi de ambalajı açılmış telefonun 2.el sanılıp kullanıcılar kıllanmasın diye. senin telefonda da büyük ihtimal iadeden gelmiş. adamlar geri ambalajlayıp sana satmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 10 Ocak 2016; 20:59:25 >
  • 1376 tlye ceppaketten aldım . çift hatlı ile tek hatlı arasında fark var mı ?
  • berkant19 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben küçük esnafta lg garantili 1700e buldum sizce alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    Sifir ise bir sey diyemiyorum hocam bazi sitelerden daha uygun alabilirsiniz ama ikinci el ise alinmaz

• Gitti gidiyor çekleri bitti mi ya

• Sony Xperia z5 var elimde gayet memnunum çift hatlı diye lg g4 aldım bakalım inşallah utandırmaz. Daha önceki telefonum lg v10 du aynı performansı bundada alırız inşallah

• SonGazi kullanıcısına yanıt
    çift hatlı telefonları; hatlar arasında geçiş yaparak kullanabiliyoruz dimi? Yani iki kart aynı anda açık olma gibi bir olasılığı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 11 Ocak 2016; 10:47:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave error

çift hatlı telefonları; hatlar arasında geçiş yaparak kullanabiliyoruz dimi? Yani iki katta aynı anda açık olma gibi bir olasılığı yok.

Hocam daha g4 gelmedi gelsin kullanayım haberdar ederim

• Ulan 7 ay önce 1200 e gelen telefon şimdi1500 lira.

Gitti ggidiyor kanpanyasinin dün biteceğini bilmiyordum yoksa alırdim. Bu gidişle bu telefonun fiyati düşmeyecek.

• benden başka telefonun ekranı sarımsı ve sönük gelen yok mu? Başka cihazlar ile karşılaştırınız mı ? Teknosa Bimeks gibi ?
  • http://shiftdelete.net/galaxy-a-serisi-2016-turkiye-satisi-basladi-67609

beyler yeni a5 gelmiş 1599 tl den paraleli daha da ucuz olur bu telefon çok şık g4 ünde asıl fiyatına düşeceği yok ben a5 e dönüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enkog kullanıcısına yanıt
    Ben de bayadan beri g4 takip ediyorum ve tr garantili istediğimden fiyatlar makul fiyatlara düşmedi halen. A5 de düşünmek gerek de hocam peki sitelerde bunun yeni a5 mi olduğunu nasıl anlıycaz ver mı bunun bir püf noktası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedemen

Ben de bayadan beri g4 takip ediyorum ve tr garantili istediğimden fiyatlar makul fiyatlara düşmedi halen. A5 de düşünmek gerek de hocam peki sitelerde bunun yeni a5 mi olduğunu nasıl anlıycaz ver mı bunun bir püf noktası?

çok farklı cihazlar , ilk başta fiyatı farklı zaten , eski a5 kimse yeni diye kakalamaya kalkmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Zenfone 2 alacaktım mağazaya gittim incelemek için ve LG G4'ü gördüm, tasarım ve ekran olarak çok hoşuma gitti, fiyatı biraz daha düşse tam alınacak telefon olacak ve düşünmeden alacağım.

Şu an en düşük fiyat 1396 + 100 puan mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkog

http://shiftdelete.net/galaxy-a-serisi-2016-turkiye-satisi-basladi-67609

beyler yeni a5 gelmiş 1599 tl den paraleli daha da ucuz olur bu telefon çok şık g4 ünde asıl fiyatına düşeceği yok ben a5 e dönüyorum.

Samsung alma, başını ağrıtma derim

• quote:

Orijinalden alıntı: SonGazi

Sony Xperia z5 var elimde gayet memnunum çift hatlı diye lg g4 aldım bakalım inşallah utandırmaz. Daha önceki telefonum lg v10 du aynı performansı bundada alırız inşallah

hocam aylık telefon mu degıstırıyorsunuz experia z5 var dıyorsunuz g4 aldım dıyorsunuz daha öncekıde lg v10 du dıyorsunuz :) v10 daha yenı cıktı kı hep bırbırıne yakın telefonlardan bahsetmıssınız barı mını bır deneyım yazsaydınız ıyı olurdu bızler ıcın..Yanlıs anlamayın ınanmadıgım ıcın degıl sadece kendı kendıme noluyo yaw dedım bian
  • ak14 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende teknoloji merakı var sürekli alıp kullanır satarım veya takas yaparım.
    Şimdiye kadar neredeyse bilinen bütün markaların telefonlarını kullandım.
    Son 1 ay kullandığım cihazlar,
    -Samsung Galaxy Note Edge + Samsung Gear
    -Lg V10
    -Sony Xperia z5

Şimdi 3 cihaz arasında ufakta olsa deneyimden bahsedeyim öncelikle Samsung Galaxy Note Edge başlıyalım.

Ürünü n11 üzerinden genpadan aldım yine kampanyadan çok güzel kullanışlı bir telefondu ben gayet memnundum özelikle 5.1.1 güncellemesiyle birlikte performans baya arttı ben gear 1 le beraber kullanıyordum fakat cihaza aksesuar bulmak baya sıkıntı özelikle ekran koruyucu olarak kavisli olduğu için kavis kısmı dahil cam veya düzeyi ekran koruyucu bulamıyorsunuz. Mecburen kavis dahil silikon bazlı ekran koruyucuya yönleniyorsunuz ondada kalemle yazı yazsanız bile ekran koruyucuya geçiyor ve üzerinde iz kalıyor ne yazdıysanız harfiyen okunuyor. Kılıf olarak çeşit piyasada fazla yok mesela s6 edge gibi çok çeşit kılıf bulamıyorsunuz bende bumber kılıfla kullandım oda cihaza aşırı zarar verdi beyaz parlak kızmı ve ön taraftaki çerçevesinin boyasını kaldırdı daha sonra canım sıkıldı aksesuar bulamadığım için cihazımı sattım.

Daha sonra 2 ekran kısmı hoşuma gitti ve note edge de yaşadığım kavisli ekran başıma bela olmuştu. Piyasaya Lg v10 geldi hem 2 ekran var hemde kavisli değildi aksesuar problem yaratmayacaktı aradığım özelikleri barındırıyordu bende cihazı almaya karar verdim. Arkadaşım paraya sıkışıktı hattının üzerine lg v10 aldı faturayı benim adıma kesti bende 2100 tlye nakit paraya sıfır lg v10 almış oldum.
    Cihaz güncelleme gelmeden önce çok korkunç şarj problemi vardı daha sonra 2 adet güncelleme geldi güncelleme geldikten sonra bariz düzelme oldu forumlarda veya incelemelerde yapılan yorumlara inanmayın onlar güncelleme öncesi yorumlar. Cihazın performansına denilecek yok fakat üst kısımdaki 2 ekran rengi biraz grimsi idi yani ayrı bir ekran olduğu bariz şekilde belliydi.
    Parmak izi sensörü çok hızlı fakat yazılımsal olarak gelişmesi gerekir cihaz gece çekimlerinde baya iyi ayrıca 64 gb olmasıda cezbediciydi. Daha sonra cihazı taşımak problem yarattı 200 gr ağırlık ve 6 inç ekrandan bahsediyoruz sonuçta bayan değiliz çanta taşımıyoruz. Kışın bir şekilde büyük cepli kabana oluyorda ya yazın kot cebe zor sığacak bir telefon sırf fiziki koşullardan dolayı cihazı satmaya karar verdim ve z5 ile takasa girdim üzerine bir miktar para aldım. Lg v10 ile şunu söylemek istiyorum piyasası yok telefonun hemen satamıyorsunuz satmak için alacak arkadaşlar uzak dursunlar.

Şimdi 1 haftayı geçkindir Sony xperia z5 kullanıyorum gerçekten cihazdan memnunum daha önce sony z serisi telefon kullandınızmı bilmiyorum ama cihaz z serinin eksiklerinin giderilmiş hali z serisinde hep 1 eksiklik vardı şu anda z5 de bir problem göremedim tek eksik uzaktan kumanda özelliği. Şunu da söylemek istiyorum sonuçta kul yapısı kusursuz cihaz yoktur.
    Genel anlamda bana soracaksanız eğer maddi açıdan probleminizde yoksa z5 serisi alınabilir uygun kampanya getirilirse.

Kamera performansı olarak 3 cihazda gayet iyi fakat lg v10 karanlık ortamda gece çekimlerinde güzel. Sony xperia z5 ise gündüz çekimlerinde.
    Samsung note edgenin kamerasıda note 4 le aynı özelikte kullanan arkadaşlar bilir 2 cihazın 1 tık gerisinde kalıyor.

Şimdi soracaksınız peki memnunsunuzda neden lg g4 diye 2 hat kullanıyorum 1 tanesi şirket hattı 2 telefon taşımak zor geliyor ve fiyat performans oranı olarak lg g4 çift hatlı şu anda uygun fiyattan geliyor.

Arkadaşlara yardımcı olduysam ne mutlu bana. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonGazi -- 11 Ocak 2016; 23:49:25 >

• deneyimler için teşekkürler hocam. yalnız siz teknoloji hastalığına yakalanmışsınız aman dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonGazi

Hocam bende teknoloji merakı var sürekli alıp kullanır satarım veya takas yaparım.
    Şimdiye kadar neredeyse bilinen bütün markaların telefonlarını kullandım.
    Son 1 ay kullandığım cihazlar,
    -Samsung Galaxy Note Edge + Samsung Gear
    -Lg V10
    -Sony Xperia z5

Şimdi 3 cihaz arasında ufakta olsa deneyimden bahsedeyim öncelikle Samsung Galaxy Note Edge başlıyalım.

Ürünü n11 üzerinden genpadan aldım yine kampanyadan çok güzel kullanışlı bir telefondu ben gayet memnundum özelikle 5.1.1 güncellemesiyle birlikte performans baya arttı ben gear 1 le beraber kullanıyordum fakat cihaza aksesuar bulmak baya sıkıntı özelikle ekran koruyucu olarak kavisli olduğu için kavis kısmı dahil cam veya düzeyi ekran koruyucu bulamıyorsunuz. Mecburen kavis dahil silikon bazlı ekran koruyucuya yönleniyorsunuz ondada kalemle yazı yazsanız bile ekran koruyucuya geçiyor ve üzerinde iz kalıyor ne yazdıysanız harfiyen okunuyor. Kılıf olarak çeşit piyasada fazla yok mesela s6 edge gibi çok çeşit kılıf bulamıyorsunuz bende bumber kılıfla kullandım oda cihaza aşırı zarar verdi beyaz parlak kızmı ve ön taraftaki çerçevesinin boyasını kaldırdı daha sonra canım sıkıldı aksesuar bulamadığım için cihazımı sattım.

Daha sonra 2 ekran kısmı hoşuma gitti ve note edge de yaşadığım kavisli ekran başıma bela olmuştu. Piyasaya Lg v10 geldi hem 2 ekran var hemde kavisli değildi aksesuar problem yaratmayacaktı aradığım özelikleri barındırıyordu bende cihazı almaya karar verdim. Arkadaşım paraya sıkışıktı hattının üzerine lg v10 aldı faturayı benim adıma kesti bende 2100 tlye nakit paraya sıfır lg v10 almış oldum.
    Cihaz güncelleme gelmeden önce çok korkunç şarj problemi vardı daha sonra 2 adet güncelleme geldi güncelleme geldikten sonra bariz düzelme oldu forumlarda veya incelemelerde yapılan yorumlara inanmayın onlar güncelleme öncesi yorumlar. Cihazın performansına denilecek yok fakat üst kısımdaki 2 ekran rengi biraz grimsi idi yani ayrı bir ekran olduğu bariz şekilde belliydi.
    Parmak izi sensörü çok hızlı fakat yazılımsal olarak gelişmesi gerekir cihaz gece çekimlerinde baya iyi ayrıca 64 gb olmasıda cezbediciydi. Daha sonra cihazı taşımak problem yarattı 200 gr ağırlık ve 6 inç ekrandan bahsediyoruz sonuçta bayan değiliz çanta taşımıyoruz. Kışın bir şekilde büyük cepli kabana oluyorda ya yazın kot cebe zor sığacak bir telefon sırf fiziki koşullardan dolayı cihazı satmaya karar verdim ve z5 ile takasa girdim üzerine bir miktar para aldım. Lg v10 ile şunu söylemek istiyorum piyasası yok telefonun hemen satamıyorsunuz satmak için alacak arkadaşlar uzak dursunlar.

Şimdi 1 haftayı geçkindir Sony xperia z5 kullanıyorum gerçekten cihazdan memnunum daha önce sony z serisi telefon kullandınızmı bilmiyorum ama cihaz z serinin eksiklerinin giderilmiş hali z serisinde hep 1 eksiklik vardı şu anda z5 de bir problem göremedim tek eksik uzaktan kumanda özelliği. Şunu da söylemek istiyorum sonuçta kul yapısı kusursuz cihaz yoktur.
    Genel anlamda bana soracaksanız eğer maddi açıdan probleminizde yoksa z5 serisi alınabilir uygun kampanya getirilirse.

Kamera performansı olarak 3 cihazda gayet iyi fakat lg v10 karanlık ortamda gece çekimlerinde güzel. Sony xperia z5 ise gündüz çekimlerinde.
    Samsung note edgenin kamerasıda note 4 le aynı özelikte kullanan arkadaşlar bilir 2 cihazın 1 tık gerisinde kalıyor.

Şimdi soracaksınız peki memnunsunuzda neden lg g4 diye 2 hat kullanıyorum 1 tanesi şirket hattı 2 telefon taşımak zor geliyor ve fiyat performans oranı olarak lg g4 çift hatlı şu anda uygun fiyattan geliyor.

Arkadaşlara yardımcı olduysam ne mutlu bana. Saygılar

Hocam tşk ederim yorumlarınız için sanırım performansta hiçbiri sizi üzmedi şarj ve kalite konusunda da ..Lg g4 kullanımı sonrası ekleme yaparsanız buna dahil olarak bizlerinde kararımızda ne kadar eksik yada tam olduguna dair ipuculara sahip olabiliriz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

deneyimler için teşekkürler hocam. yalnız siz teknoloji hastalığına yakalanmışsınız aman dikkat edin

Ben teşekkür ederim hocam ne demek alacak olan arkadaşlara elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim.
    Lg g4 henüz kargoda elimize ulaşsın kontrol edip artı ve eksilerini belirteceğim ona göre karar verirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.