Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35393540354135423543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eger ekran suresini artirmak istiyorsanız aosp cm tarzi romlar kurup çözünürlüğü fhdeye düşürerek 30-45 dk kadar ekstra sure alabilirsiniz.Ama bu seferde kamera kalitesi düşecektir.Fulmicsin temel olayi orjinal roma g5 arayuzu getirmesi ve birkac ekstra ozellik diyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Çözünürlüğü nasıl düşürebiliriz peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum durduk yere imei 0 gösterdi... Eski imeisini nasıl girebilirim, şuan hiçbir yere bağlanamıyorum...
  • max 3 & 3.5saat ekran süresi alıyordum, sonunda sattım kurtuldum, bir daha lg almam
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Fulmics zoe nn limitless gibi romlar kullaniyorsaniz denemeyin yeniden rom atmaniz gerekibilir.Diger romlarda ise terminal emulator indirin play storedan sonra ilk olarak su yazma ve root yetkisini almalisiniz daha sonra wm size 1080x1920 ardindan wm density 420.Bu degeri degistirebilirsiniz.Bu arada aosp tarzi romlarda lg klavye kullaniyorsaniz bu islemden sonra calismaz 540 olmasi lazim bundan dusuk dpilari desteklemiyor

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Lineage OS kullanıyorum şuan. Fulmics yeni sürüm gelene kadar idare etmeyi düşünüyorum
    Yazdığınız işlemlerin cihaza kalıcı zarar verme ihtimali var mı peki ? Elimdekindende olmayayım sonra
  • Beyler 2 yılı dolan telefonum garantisi bittikten 15 gün sonra bugün önce mavi ekranda kaldı şu an hiç açılmıyor. Anakartı fırına atarak çözüm bulan var bunu aramızda deneyen var mı ?
  • arkdaslar hat okumamaya baglı reset sorunu yasayanalrda duzelme oldu mu ?

ben yaklasık bır ayı askın bu sorun ıle cebellesıyordum, tek care ekran kartı degısımı ıdı ama sorun kendılıgındne duzeldı durduk yere anlamadım daha reset atma hat okumamam yapmıyor... sebebı nedır acaba ... cok nadır arada yapıor oda sorun dııl zaten telefonun boku cıkıt.
  • G3 açılmama sorunu için 20 dk 200 derece fırına koyup çalıştığını söyleyenlerde var, bu süre ve sıcaklık sizce çok değil mi ?
  • Çözünürlük değiştirme diye bir şey yok. Sadece dpi değiştirilir. Dpi değiştirmenin bataryası - veya + sı yoktur. Bunu dpi düşürüp ekran görüntüsü alınca görebilirsiniz, yine 2k ss alacaktır.
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Zarar gelmez sadece yazilimi etkiliyor zaten belki bir kac uygulama calismayabilir dpi sorunundan dolayi birde benim cihazimda play store simgeleri biraz büyük gözüküyordu.Fulmicse xda da sadece güvenlik yamasi gelicek denmis ama tabi kesin bir bilgi degil.Benim cihazin bataryasi biraz sorunlu su an fulmics 6.9dayim %70e kadar 1 saat ekran suresi alabilirken geri kalan kullanimda 1.30 saat zor goruyorum.Fhde kullanir iken 3.30un asagisina inmezdi wifi ile mobil veri ile gun boyu kullanimda 3 saate yaklasiyordu.

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    Ssler fhde aliniyor deneyebilirsiniz

• arkdaslar adam gıbı bı sarkı oynatıcı yokm yaa... soyle tum sarkı ve vıdeo formatlarını oynatan pc den telefona atınca sarkıları algılayan , kendılıgınden sırayla sarkıları calan zırt bırt kendım degıtıyorum sarkıları bıktım... lutfenn cıden guzel bı mp3 oynatıcı varsa soyleyınn.. tskler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyaR87

arkdaslar adam gıbı bı sarkı oynatıcı yokm yaa... soyle tum sarkı ve vıdeo formatlarını oynatan pc den telefona atınca sarkıları algılayan , kendılıgınden sırayla sarkıları calan zırt bırt kendım degıtıyorum sarkıları bıktım... lutfenn cıden guzel bı mp3 oynatıcı varsa soyleyınn.. tskler..

poweramp pro kullan. otomatik album resmi ekliyor. senelerdir kullanirim. şarkıları otomatik algılıyor.

• Arkadaşlar you tubeden indirdiigm mkv uzantili dosyalari telefona attim. Cesitli muzik oynatıcılar gornuyor ve çalmıyor hatabveriyor sistem. Neden acaba napmamiz gerekiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

G3 açılmama sorunu için 20 dk 200 derece fırına koyup çalıştığını söyleyenlerde var, bu süre ve sıcaklık sizce çok değil mi ?

Ben yaptım hocam. Açılmama değil ama ekran kararması sebebiyle, diğer çözümler fayda etmeyince bunu denemiştim.

Telefonu olduğu gibi değil de, anakartı söküp önceden 200'C ısıtılmış fırında seramik (yalıtkan) tabakta 20 değil ama 10dk kadar beklettim. Çıktığında soğuttum, sonra tekrar monte ettim, 1 haftaya yakın sıkıntısız çalıştı, sonra aralıklar da olsa yine kararma problemi ile karşılaşmaya başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada yorumları okudukça korkmaya başladım telefon bozulacak diye 24 Haziran 2015'te almıştım telefonu ve şuan çok küçük kasmalar dışında sorunu yok, telefon en çok google chrome'da kasıyor, onun dışında ayarlardan herhangi bir uygulamayı durmaya zorlayıp ana ekrana döndüğümde kasıyor ve simgeler 1-2 saniye sonra görünüyor. Ayrıca bir sorum olacak, gizlenmiş fotoğraflar bildiğim kadarıyla hafıza kartında değil telefonun hafızasında kayıtlı, eğer telefona bir şey olursa o fotoğrafları kurtarma ihtimali yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Protez Bacaklı Çekirge -- 20 Nisan 2017; 14:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

G3 açılmama sorunu için 20 dk 200 derece fırına koyup çalıştığını söyleyenlerde var, bu süre ve sıcaklık sizce çok değil mi ?

Ben yaptım hocam. Açılmama değil ama ekran kararması sebebiyle, diğer çözümler fayda etmeyince bunu denemiştim.

Telefonu olduğu gibi değil de, anakartı söküp önceden 200'C ısıtılmış fırında seramik (yalıtkan) tabakta 20 değil ama 10dk kadar beklettim. Çıktığında soğuttum, sonra tekrar monte ettim, 1 haftaya yakın sıkıntısız çalıştı, sonra aralıklar da olsa yine kararma problemi ile karşılaşmaya başladım.

Cevabınız için çok teşekkür ederim, bende ısıtarak farklı bişeyler denedim açılıyor çalışıyor biraz ısınınca yine mavi ekran hatası veriyor. Axon 7 alarak G3 ü emekliye ayırdım, ilerde anakartı değiştirip yedek telefon olarak elimde tutabilirim.

• Telefonu garantiye yollayacağım,
    Fulmics Rom'u yüklü, nasıl orjinele dönebilirim? rootlu da telefon, rootu kaldırmayı biliyorum da
    bi link atın yapayım
  • arkdaslar bu yotu tubeden ındırdıgım MKV uzantılı doysları acmıyor telefonn okumuyor napıcaz
  • 
Sayfa: önceki 35393540354135423543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.