Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35383539354035413542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba geçmiş olsun cihazınız aşırı ısınmadan dolayı eMMC çipi arızaya sebep veriyor.Bu sorunu ben şu şekilde çözdüm cihazı açtım eMMC çipini ısı tabancasıyla ısıttım çip üzerine termal ped koydum topladım çalıştırdım ve bir video hazırladım youtube kanalıma attım sizde izleyerek kendi sorununuzu kendiniz halledebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=AJfqDn1DFg4

beğenmeyi abone olmayı unutmayın ;)

Bu arada sakın format atıp verilerinizi silmeyin sorun donanımsal yazılımsal değil formatla düzelmeyecektir.

bu mesajıburaya bıraktım lazım olan okusun derdıne derman olur inş.

• andios kullanıcısına yanıt
    Merhaba geçmiş olsun cihazınız aşırı ısınmadan dolayı eMMC çipi arızaya sebep veriyor.Bu sorunu ben şu şekilde çözdüm cihazı açtım eMMC çipini ısı tabancasıyla ısıttım çip üzerine termal ped koydum topladım çalıştırdım ve bir video hazırladım youtube kanalıma attım sizde izleyerek kendi sorununuzu kendiniz halledebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=AJfqDn1DFg4

beğenmeyi abone olmayı unutmayın ;)

Bu arada sakın format atıp verilerinizi silmeyin sorun donanımsal yazılımsal değil formatla düzelmeyecektir.
  • Kulaklık girişinde sıkıntı yaşayan var mi? Kulaklık sokete tam oturmuyor? Bunu nasil cozebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soket ğirişi içerisine birşey mi kaçtı neden oturmuyor önce onu tespit et daha sonra çözüm ara bence.Bende öyle bir sorun yok.
  • Sandalye sallanmasın diye sandalyenin ayağına koyuyoruz bunu ve lg 4'ü.

Lg alan sıkıntılı insandır.
  • arkdaslar, orjınal olmayan ama ttec veya bu turkcel vodafone gıbı mgazalarda sagtılan belırlı markaların sarj kablosunu veya aparatını kullanmak nasıldır .. cıhazanın verımlılıgını etkıler mı yoksa afrketmez mı .. acıl cvb
  • Yurtdışından LG G3 orjinal ya da kaliteli yan sanayi batarya nereden temin edebilirim?
    Ya da Türkiye'de uygun fiyatlı varsa?
  • V30b'ye dönüp rootladım telefonu. Vallahi şimdiye kadar boşa kullanmışım 1.5 sene. Bundan sonra aldığım telefona eve gelir gelmez yapacağım ilk iş bu olacak. Zaten bu tarz işlerle uğraşmayı çok seviyorum (önceki telefonumda haftada 1 rom değiştiriyodum) şimdi telefonu kullanmak çok daha zevkli oldu. Sanırım garanti süresi dolunca da custom rom atarım zaten o zamana Nougat romlar falan stabilleşmiş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Fulmics v7 çıkacakmış süper be

Tarih biliyor musunuz hocam ne zaman çıkacakmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

quote:

Orijinalden alıntı: fox5578

Fulmics v7 çıkacakmış süper be

Tarih biliyor musunuz hocam ne zaman çıkacakmış.

xda da yakında gelecek demiş rom geliştiricisi xprit.ben de sıfırdan kurulum için bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 13 Nisan 2017; 18:31:35 >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Maalesef belli değil
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    1 aydır Lineage OS kullanıyorum sıkılmıştım geri Fulmics'e döneyim diyordum bende. Neyse v7'yi bekleyelim o zaman bir daha kurulumla uğraşmayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Custom rom'lar hakkında çok bilgim yok, cihazın garantisi de bittiği için değişiklik olsun diyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan0052

Soket ğirişi içerisine birşey mi kaçtı neden oturmuyor önce onu tespit et daha sonra çözüm ara bence.Bende öyle bir sorun yok.

Hocam soketin içine kumaş parçası kaçmış. Şu an hiç birşeyi yok.

• Genel olarak herkes fulmics kullanıyor tavsiyede ederim.Eğer android 7 kullanmak istiyorsanız rr 5.8.2 güzel romdur yanlız kamerası kötü çekiyor stock roma göre
  • Fulmics kullanıyorum uzun zamandan sonra sıkıldım. Tavsiyelerinize açığım rom vb

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Fulmics nasıl hocam ? Normal orjinal romda ki özelliklerin hepsini kullanabiliyor musunuz ? Örneğin kumanda özelliğini, veya adım sayar özelliğini, veya hatırlatma özelliğini vs.

Ayrıca ne kadar ekran süresi alıyorsunuz ?

Ben 1 aydır lg g3 kullanıyorum . Şarjı hariç herşeyinden memnunum. Şarj işini biraz daha yükseltebilirsem çok memnun olacağım aslında.. 3 saat zor ekran süresi alıyorum.
  • Dediginiz bütün özellikler fulmicsde mevcut.Ekran suresi olarak bende 3 saati zor görüyorum.Arada sadece wifi kullanarak 4 saate yaklaşıyorum.Bu arada chrome yerine samsung browser kullanmanızı öneririm chromedan daha iyi batarya konusunda

• Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Eğer 3 saat ekran süresi alıyorsanız pek bir mantığı kalmıyor sanki fulmics e geçmeye? Orjinal romda genel olarak güzel. Hani ne tür bir artısı var, orjinal romdan fulmics e geçmeye değer mi ?

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizdeki sorun bende de vardı, dediğiniz yere kredi kartı parçası kesip koydum şuan hiç bir sorunu yok 10 gündür sorunsuz kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 35383539354035413542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.