Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35403541354235433544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mx player açar büyük ihtimalle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kusura bakmayın arkadaşlar.
    lg g3 32 gb telefonum var. ancak wifi ve blutut açılmıyor.
    fabrika ayarlarına döndüm , android 6.0 yükledim ancak nafile..Bir çözüm yolu bulamadım.
    yardımcı olurmusunuz.
  • Gittigidiyor N11 gibi sitelerde orijinal batarya adı altında satılan bataryalar gerçekten orijinal mi arkadaşlar? 40 lira civarına inmiş bir tane alayım diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    6 ay önce falan deji batarya aldım çok memnunum. Orjinali aratmıyor.

• G3 beat kullanıyorum Cm 13 yüklü, sd kartı dahili hafıza yaptığımda tel kapanıyor açıyorum 10sn sonra bidaha kapanıyor sd kartı çıkarınca düzgün bi şekilde çalişıyor. And6 kullanan varsa deneyebilir misiniz ?

• Arkadaşlar g3 telefonumun garanti süresi bittikten 1 hafta sonra mavi ekran problemiyle açılıp kapanma problemi yaşıyorum.forumlardan okuduğum kadarıylada ana kart probleminden oluyormuş. İstanbulda anakart değiştirip tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Ve anakart ne kadar tutuyor.

• Farklı bir kart deneyebilirmisin

• Pil sorunu için ne tavsiye edersiniz?2 saat ekran süresi zor alıyorum.

• arkadaşlar bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim

ben 2 sene önce falan lg g3 32 gb aldım gg den orjinal ürün gönderdiler sadece garantisi başka firmaya aitti.şuana kadar telefonda hiç bir sorunla falan karşılaşmadım telefon mis gibi.ama tek sorun hiç güncelleme falan gelmedi halen 5.0 da.bi ara güncelleme geldi falan diyolardı bana hiç gelmedi neden acaba?
  • Merhaba arkadaşlar Lg G3 TR Garantili olanlarda son durum nedir ? İnternette birisinin G3 ten G4 ten de G5 e geçtiğini duydum servis sayesinde. G3 TR Garantili olanlara G4 veriliyor mu ?
  • Eski kartımda sorun yoktu sadece yavaştı, yenisini aldım bu sorun var bugün eskisini bida denedim ardından yeni aldığımı takıp dahili hafıza yaptım. Google Play indirme yaparken sorun veriyordu yeniden başlatım dedim açılmadı telefon, sd kartı çıkarınca geri düzeliyor. Yarın wipe yapıcam belki düzelir

• Hayırlı forumlar. Benim telefona bu saatten sonra (23.00) tahmini bişey oluyor mesela mesaj göndermiyor sabah tık diye yolluyor smsden bahsediyorum. Akşam gönderiliyor da kalıyor ve sinir ediyor. Telefonum rootlu hattım vodafone sorun nedir acaba genelde akşamları oluyor
  • İyi günler,

Geçen yıl aldıgım g3 32 gb telefonu delta servise gonderdım bi ay once bugun donus yaptılar anakart degısmesı gerektıgını ellerınde 2017 model 16 gb lık anakartlardan oldugunu ustune 32 gb lık sd kart ile birlkikte gonderebileceklerini soylediler anakart 1 gb daha dusuk herhalde. telefonu sosyal medya ve whatsapp icin kullanıyorum. sizce bu teklıfı kabul etmemın bi skıntısı olur mu?
  • Wipe ile temizledim telefonu oyunlar felan yükledim hoç sıkıntı çıkmadı. Geldim eve muziklerimi atim dedim atılmıyor hata veriyor bazen de ekran geliyor ama yeşil cizgi en başta kalıyor, yeniden başlattım yine aynı sorun oldu telefon açılmadı. Hafıza ile sıkıntım yok oyun oynamıyorum pek ama 30tl veripte hiçbir işime yaramaması can sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can.H -- 24 Nisan 2017; 18:5:5 >
  • Üstad muhtemelen kartta sorun var.
    Kartsız bi süre kulla bakalım ne olacak.
  • Yarın vatana gidip anlatıcam durumu eğer olmazsa cm14 atıp denicem ki muhtemelen yine olmayacak:)

• Arkadaşlar ekran kararma sorununu sonunda çözdüm. Bu sorunla bayadır uğraşıyodum ve kendimce hallettim.

Telefonum delta garantili, servise gitti anakart değişti, geldi tekrar servise gitti ekran değişti. Aradan bir süre geçti ve yakınlık sensörü problem çıkarmaya başladı. Telefonla konuşurken ekran açılmıyordu ve bi süre sonra karanlık ortamda güç tuşuyla telefonun ekranını açamadığımı fark ettim fakat sensörlere ışık tutunca telefonun ekranı açılıyordu.

Bu sorun donanımsal değil tamamen toz ile alakalı. Serviste ekranım değiştikten sonra büyük ihtimal ekranı iyi yapıştıramadılar ve bataryamda şişmiş ben farkında olmadan ekranın kenarlarında boşluk vardı.

Uzun süre telefonu haftada bir söküp sensörlerini ve ahize deliklerini temizleyerek kullanıyordum fakat bu sorun toz sürekli ahizeden girdiği için tekrar oluyordu.

En sonunda telefonu söktüm iyice temizledim ve ahize kısmına yara bandının bir kısmını keserek yapıştırdım. Sonuç olarak 2 haftadır telefonu sıkıntısız kullanıyorum.

Benimle aynı problemi yaşayanlara umarım yardımcı olur. Mesajımı alıntılayarak daha fazla kişinin görmesini sağlayabilirsiniz yada ilk sayfaya ekleyebilirsiniz.

Daha önceden böyle bir çözüm paylaşılmıssa kusura bakmayın takip edemedim. İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: getbusy06

İyi günler,

Geçen yıl aldıgım g3 32 gb telefonu delta servise gonderdım bi ay once bugun donus yaptılar anakart degısmesı gerektıgını ellerınde 2017 model 16 gb lık anakartlardan oldugunu ustune 32 gb lık sd kart ile birlkikte gonderebileceklerini soylediler anakart 1 gb daha dusuk herhalde. telefonu sosyal medya ve whatsapp icin kullanıyorum. sizce bu teklıfı kabul etmemın bi skıntısı olur mu?

Ben olsaydım böyle bir değişimi onay vermezdim.

Çünkü alt modeli geçiyorsunuz. Servisin aynı veya üst modelle değiştirmesi lazım.

ellerinde anakart yoksa aynı veya üst model telefon vermeleri gerekir. 20 gün içinde bu değişim yapamazlarsa paranızı alma hakkınız doğuyor.

• getbusy06 kullanıcısına yanıt
    Umarım geç cevap vermemişizdir. Kesinlikle kabul etme. Zaten problem hafıza değil 16gb anakartın rami 2 gb. Yani size düşük model teklif ediyor. Öyle saçma şey mi olurmuş. Eğer elinde uygun anakart yoksa g4 veya g5 modellerinden birini vermek ZORUNDA.
  • Telefonu alalı 3.5 yıl olacak bozulma falan olmadı. Nadiren ekran kilidini açar açmaz telefon yeniden başlıyor kendi kendine. Onu da 3-4 aydır yapmıyor.

Kablosuz şarj için kendi standı dışında kullanılabilecek birşey var mı? Mesela şu Samsung şarj ile bizim telefon şarj edilebiliyor mu?
    http://www.hepsiburada.com/samsung-wireless-fast-charger-kablosuz-hizli-sarj-cihazi-ep-pn920twegus-p-TELSARJKSPBGFSTBYZ

Şarj cihazında Qi sertifikalı tüm telefonları destekler yazıyor. Bizim G3 de Qi uyumlu anladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nén-El -- 25 Nisan 2017; 22:50:34 >

• 
Sayfa: önceki 35403541354235433544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.