Şimdi Ara

===> LG G2 TEKNİK KONU <=== (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.437
Cevap
135
Favori
467.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: masumfirari

merhaba arkadaşlar acil bir sorunum var.kısaca anlatayım durumu.
    dün kardeşimin lg g2 sine güncelleme yapayım dedim.pc suite indirip kurdum telefonu bağladım güncelleme buldu indirmeye başladı.indirme bitti.sonra güncellemeyi uygularken %38 de iken elektrik kesildi.pc kapandı.ondan sonra telefon açılmaz oldu.lg konusunda fazla bilgim olmadığı için netten araştırdım.download moda girmiyor telefon.tuş kombinasyonu yapıp pc ye bağlarken 10-15 tane disk biçimlendirmeniz gerek diye uyarı çıkıyor.haliyle ne yapacağımı bilemedim.bu şekilde sorunu olanı da görmedim nette araştırırken.genelde download moda giriyor araştırdığım konulardakiler.bu sorun hakkında yardımcı olabilecek , yol gösterebilecek olan var mı acaba? telefon lg logosu dışında birşeyi göstermiyor.yardımlarınızı bekliyorum.bir de servise göndersem kullanıcı hatası diyebilirler mi ?

hard reset deneyin ilk sayfada nasıl yapılacağı yazıyor.

• Arkadaşlar rootsuz ses yükseltme apk dosyası varmı cihazım rootsuz çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar biraz gecde olsa sonunda lg g2 aldim yalniz bi sorum olucak bu simkardi nasil kestiniz bi turlu cesaret edemiyorum kolay bi yolu var mi acaba

• kRAALiyet K kullanıcısına yanıt
    G2 nin simkart takma haznesi oldugu icin sıkıntı olabiliyor en temizi gidip microsim almak, telefoncular kesimide yapiyor illa ben yapicam diyorsan bi tane mikrosimi kendi hattinin uzerine koyup kucuk, kalin olmayan makasla halledebilirsin Çipli yere zarar vermeden

• quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Arkadaşlar rootsuz ses yükseltme apk dosyası varmı cihazım rootsuz çünkü

evet arkadaşlar bende görüşemelerim sırasında karşıdaki kişi sesmin az geldiğinden yakınıyor vermı önerisi olan yada çözüm yardımlarınızı bekliyoruz ikinci problemimde şebeke kartı kesik takıyordum 64 kb sonra gittim micro sim aldım 64 kb eskisinden beter oldu çekimi zayıf bu iki problem için ne yapmalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

Arkadaşlar rootsuz ses yükseltme apk dosyası varmı cihazım rootsuz çünkü

evet arkadaşlar bende görüşemelerim sırasında karşıdaki kişi sesmin az geldiğinden yakınıyor vermı önerisi olan yada çözüm yardımlarınızı bekliyoruz ikinci problemimde şebeke kartı kesik takıyordum 64 kb sonra gittim micro sim aldım 64 kb eskisinden beter oldu çekimi zayıf bu iki problem için ne yapmalıyız

böyle bi apk dosyası var hatta konusunu bile görmüştüm forumda ama şimdi bulamıyorum bayağı oldu çünkü rootluyken cihazım rootlu cihazlar için apksı var onu denedim ve çok memnun kalmıştım

• Arkadaşlar yeni LG g2 aldım birincisi kulaklıkla konuşurken sessiimm az gidiyormuş karşı tarafa asil önemli sorun normal konuşurken kulaklık kullanmadan sesimle birlikte değişik sesler duyuluyormus acil yardim lütfen :'(

• seyhan. kullanıcısına yanıt
    Lg turkiye garantili o kadar da pahali da degil bi bak istersen ben. baya arstirdim ithalat garantli urun bozulupta tamir edilebilen cok az kisi var hatta telefon un daha cok bozuldugunu soyleyen bile var

http://www.bilisimport.com/lg-d802-g2-16gb-d802

• Merhaba telefonu sipariş ettim yarın elime geçer, genel olarak bir boğuk ses sorunundan bahsediliyor. bu sorunda seriden seriye farklılık gösteriyor mu? Birde distribütör garantili mi yoksa paralel ithalat cihazlarda mı genel olarak bu sorun görülüyor.
  • Teşekkür ettim çok saol :)
  • Arkadaşlar ben pek kamerayı kurcalamam ama şimdi dikkatimi çekti sizde de böyle mi ?

Telefonu dik tutarken veya telefonun altı sol elinize gelecek şekilde yatık tutarken video ve resim çektiğimde bu dosyaları PC'ye aktardığımda videoları ters kaydetmiş oluyor.

Telefonun altı sağ elime gelecek şekilde yatık tuttuğumda ise düz ve sorunsuz kaydediyor.

Otomatik döndürmeyi açıp denedim yine aynı.

(Telefonda düz görünüyor ama PC'de izleyince ters)
  • ya benm telefonun ahizesinden cok boguk ses geliyo cozumu nedor

• Merhabalar.İlk aldığım Lg g2 yi arka kapağında problem olduğu için değiştirdim.Dün elime ulaştı.Telefon 4.2.2 ile geldi ve güncellemedim.İlk telefonumda kitkat kullanırken kasma problemim yoktu,şimdi ayarlara girdiğimde takılmalar mevcut.Bir de pil kullanımına baktığımda Adroid sistem %40 civarlarında gözüküyor ilk telefonumda %10-15 civarında oluyordu.İlk gün olduğu için mi böyle oluyor daha sonra düzelir mi?Bir de yapmam gereken ama benim yapmadığım bir şeyler mi var?
  • merhab arakadaşlar telimde 20 d stock rom yüklü tele g3romdan portlanan qüickwindow fizi ni yükledim telden rehber arama alarm ve müzik uygulsmslrı gitiinlütfen yardım edin kitkatın app lerini xda da indiriiyorum system/pr,v app ye atıyorum çalışmıyor izinlweride ayaralıyorum birtürlü olmuyor bide LGInCallUI.apk bu app yide atmam lazım onuda bulamıyorum lütfen yardım edin
  • Arkadaşlar LG world de araba olan bu tema var ben custom rom kullandığım için bulamadım adını veya apk sini bulabilir miyiz?

• arkadaşlar cihazım fake imei 4.2.2 kullanıorum 4.4.2 çıkarıcamda imeine bir sorun olurmu güncellemede acaba?
  • Arkadaslar bende cloudyg3 romu yüklü ve g2 tweak box gibi şeyler yükledim ama kurcalama yapmadan sildim bu sefer ön dokunmatik tuşlar değişti görev yönetici olan tuş gitti menü tuşu geldi ayarlar ön dokunmatik tuşları değiştire giriyorum ne yazık ki ayarlar durdu diyor yardım edin

• Arkadaslar bi kac sorum olacak
    Telefon guncelleme var diyip duruyor kitkati henuz kurmadim
    Kitkati kursam garanti kapsami disina cikar
    Kitkattan memnun kalmazsam 4.2ye donus yapabilir miyim yapilabiliyorsa nasil ve garantiye zarari var mi
    Kitkat kurdugumuzda programlar, ekran duzeni vesaire gidiyor mu

• Cihaz 4.4.2, serisini bilmiyorum

Rootladım radyoyu aktif ettim. Ama cızırtadan başka birşey yok. Nedir bunun çözümü ? Split UL de çalışmıyor ses yok.
  • Arkadaslar gece yatarken sarja takiyorum tum sesler acik ama sabah kalkinca sessiz modda oluyor telefon. Butun ayarlari kontrol ettim deliricem ya

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.